Ревматоиден артрит, Псориазис, SAPHO и др. - лечение с Naltrexone

  • 137 069
  • 663
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 800
samuel  - утре ще говоря с баш-кардиолога на групата (той също пие LDN), откъде може да идва тази тахикардия. Предварително бих казал, че първо би трябвало да се проведе един курс с ензими, за прочистване на цялата кръвоносна система освен другото и след това да се мине на LDN.

И то зодължително заедно с рибено масло и вит. Д - освен всичко друго, защитават сърцето!

Отговорът - в понеделник.

# 616
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Приятелка ми даде линка към вашата темичка.По точно ме интересува някой поръчва ли от vitaminlife.com?Как мога да поръчам 1-2нещица от там.Разбрах,че доставката е доста и трябва да се прави в комбина с други.Ще съм ви благодарна ако ме консултирате в това.

# 617
  • Мнения: 11
оо, сто процента се съгласявам с теб, несравнимо по-добре е да се лекува с добавки, отколкото с имуносупресори и кортикостероиди
единственото, което подсещам, е всеки да търси своята правилна комбинация

като стана на въпрос за добавки, забравих да вметна, че периодично включвам и свободни аминокиселини и глутамин
моля те уточни наименованията на тези медикаменти

# 618
  • Мнения: 27
и на мен ми откриха подагра освен псориазиса и артрита.
има ли в форума тема и за подаграта.
 Simple Smile
да бях завършил медицина .

# 619
  • София
  • Мнения: 8 348
оо, сто процента се съгласявам с теб, несравнимо по-добре е да се лекува с добавки, отколкото с имуносупресори и кортикостероиди
единственото, което подсещам, е всеки да търси своята правилна комбинация

като стана на въпрос за добавки, забравих да вметна, че периодично включвам и свободни аминокиселини и глутамин
моля те уточни наименованията на тези медикаменти

хъм, не те разбирам
имуносупресори, предписвани ни от лекар /на моето дете конкретно/ са Метотрексат и Салазопирин
кортикостероиди също предписвани ни са Метилпреднизолон и Медрол /едно и също, но второто по-пречистено уж/
нестероидни противовъзпалителни - всичко с диклофенак /наклофенр волтарен, фелоранр диклак, диклофетак и тн./
хранителни добавки - тук изброяването край няма - неуробекс, рибено масло, ленено масло, всичко, което ти хрумне
глутамин и свободни аминокиселини - стандартни добавки за всеки фитнес маниак, въпросът е да се приемат разумно и без хормони в добавка, тогава дават положителен ефект
има доста за действието им из нета
наименование - ами според фирмата производител, но просто казваш глутамин и аминокиселини и ще те разберат

ако не съм разбрала правилно поста ти, пиши

# 620
  • Мнения: 11
оо, сто процента се съгласявам с теб, несравнимо по-добре е да се лекува с добавки, отколкото с имуносупресори и кортикостероиди
единственото, което подсещам, е всеки да търси своята правилна комбинация

като стана на въпрос за добавки, забравих да вметна, че периодично включвам и свободни аминокиселини и глутамин
моля те уточни наименованията на тези медикаменти

хъм, не те разбирам
имуносупресори, предписвани ни от лекар /на моето дете конкретно/ са Метотрексат и Салазопирин
кортикостероиди също предписвани ни са Метилпреднизолон и Медрол /едно и също, но второто по-пречистено уж/
нестероидни противовъзпалителни - всичко с диклофенак /наклофенр волтарен, фелоранр диклак, диклофетак и тн./
хранителни добавки - тук изброяването край няма - неуробекс, рибено масло, ленено масло, всичко, което ти хрумне
глутамин и свободни аминокиселини - стандартни добавки за всеки фитнес маниак, въпросът е да се приемат разумно и без хормони в добавка, тогава дават положителен ефект
има доста за действието им из нета
наименование - ами според фирмата производител, но просто казваш глутамин и аминокиселини и ще те разберат

ако не съм разбрала правилно поста ти, пиши

оо, сто процента се съгласявам с теб, несравнимо по-добре е да се лекува с добавки, отколкото с имуносупресори и кортикостероиди
единственото, което подсещам, е всеки да търси своята правилна комбинация

като стана на въпрос за добавки, забравих да вметна, че периодично включвам и свободни аминокиселини и глутамин
моля те уточни наименованията на тези медикаменти

хъм, не те разбирам
имуносупресори, предписвани ни от лекар /на моето дете конкретно/ са Метотрексат и Салазопирин
кортикостероиди също предписвани ни са Метилпреднизолон и Медрол /едно и също, но второто по-пречистено уж/
нестероидни противовъзпалителни - всичко с диклофенак /наклофенр волтарен, фелоранр диклак, диклофетак и тн./
хранителни добавки - тук изброяването край няма - неуробекс, рибено масло, ленено масло, всичко, което ти хрумне
глутамин и свободни аминокиселини - стандартни добавки за всеки фитнес маниак, въпросът е да се приемат разумно и без хормони в добавка, тогава дават положителен ефект
има доста за действието им из нета
наименование - ами според фирмата производител, но просто казваш глутамин и аминокиселини и ще те разберат

ако не съм разбрала правилно поста ти, пиши

Благодаря, това питах. А подходящо ли е да се съчетават с кортизон, или  при това положениеняма полза от тях? newsm78

# 621
  • София
  • Мнения: 8 348
Едем - полза винаги има, независимо с кортизон или без

ако искаш питай за повече подробности  тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174596.msg14222638;topicseen#msg14222638

# 622
  • Мнения: 34
здравейте, чета от известно време форумите за ЮХА и се натъкнах на лекарството, което коментирате LDN . много съм заинтригувана. Синът ми е с ЮХА-системна форма от 6 години,сега е на 6г. и 8 месеца. Опитвала съм да го лекувам с много неща,няма да изброявам. От 3 години сме на Енбрел,единствено той ни помогна досега. Паралелно и с хомеопатия се опитвам да го лекувам. Опитахме да спрем енбрела,но издържах само 1 месец. Въпроса ми е към Pink Panther /без да се обиждат другите/ ,не взимаме кортизон от близо 2 години,но дали лечението с LDN е съвместимо с енбрела. Ако има и други,които могат да ми помогнат ще съм много благодарна.

# 623
  • Мнения: 800
zoior - енбрел представлява селективен инхибитор на TNFalpha и IgG. Като такъв, неговото прилагане не пречи на лечение с LDN.

Въпреки това, преди да се стигне до лечение с LDN, бих препоръчал да се запознаете с темата за протеолитичните ензими и евентуално първо да изкарате един курс с тях. Там ефектът е по-бърз и с по-широк спектър. Прилагането му не пречи на терапията с енбрел (те подтискат както TNFalpha и IgG, така също и IgA, IgE и IgM, предизвикващи алергии.)
Включването на LDN по-късно е напълно възможно.

Запознайте се с темата и съм на разположение за разяснения по възникнали въпроси.

paragraf.22 - "оная" тема предлага решение и за тебе.

ronkis - доставки от ВитаминЛайф се обсъждат в другата тема. Заповядай там.

(Съжалявам, че всички ви изпращам в другата тема, но така се случи...)

# 624
  • Мнения: 34
Много ти благодаря Pink Panther . Изчетох почти всичко,не съм добра с този материал,но ми се вижда много добре,даже и аз май ще се включа заедно с малкия,имам достатъчно болежки. Само ,че имам въпроси как да си го доставя,разбирам,че е трудно ама как да го направя? Искам съвет кои от ензимите ще са на-подходящи за сина ми? По колко да му давам и за колко време? Най-вече как да си ги набавя,ние сме от Бургас. Моля за съвет защото си признавам не разбирам от ензими / и май не само от ензими/. Пак Ви блогодаря ,че ви има.

# 625
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
MABO57
СПЕШНО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ ВРЪЗКА С ТЕБ, ВИЖ СИ ЛС И МИ ПИШИ!!!
[/b]

# 626
  • Мнения: 800
zoior - да, ще ти отговоря, но оттатък, за да не спамим темата тук.

# 627
  • Мнения: 37
Продължавам по същата схема. Кожата се възстановява бавно. Нямам новини. Оставам в темата поне 6 месеца. След това ще се преместя в другите теми за псориазис за да си говорим за рибките в Кангал. Много се надявам да не се наложи.

# 628
  • Мнения: 217
Да попитам и в тази тема някой да е пил алое(като сироп или капсули) заедно с останалото лечение.

# 629
  • София
  • Мнения: 66
Да попитам и в тази тема някой да е пил алое(като сироп или капсули) заедно с останалото лечение.

Аз щях да си купувам /в аптеките има някаква литрова май бутилка на Нейчър'с уей/, но брат ми каза че можело да ми прещрака /сиреч да изкрейзя Simple Smile/
Не съм чела дали наиситна алоето има подобен ефект, защото и без това ми е скъпо и това беше достатъчно да ме накара да размисля. Иначе има много добри отзиви за алоето, особено ако се приема външно и вътрешно...

Общи условия

Активация на акаунт