ОКТОМВРИЙЧЕ като зайче подскача, да го удържиш е трудна задача!

  • 10 269
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ниел 3 от мамите с който се разхождаме вече са с летнит кошове на кколичките,
защото зимните са малки и неудобни за хранене с лъжичка.
Но те имат полу-легнало положение и така спят бебоците Grinning

Невидимче много оправна хитрушата Grinning

# 256
  • Мнения: 210
Адинче клипчето е супер много мерси smile3525
Пуки ние също сме със сиво-сини очи само като го снимам понякога излизат кафяви - а баща му каза че ще ме праща при съседа ако не му потъмнеят в скоро време Weary
Ние си взех ме летен варянт на количка - доста полека от старата на чиполино он роуд - на борово има фирмен магазин и имат страшни намаления количката я взех за 150лв,пък и сега съм си харесала един много хубав стол за кола намален на 70 супер е. Много е готино днес едно слънчево - на всички желая само приатни емоции днес и добри и усмихнати бебчета newsm44
Добре дошли на новите мамчета Hug

# 257
  • Мнения: 85
Мерси за отговорите!
"Влубена", гледай  да има и няколко положения на гръбчето, много е важно!Нашата, за съжаление няма, и сега незнам какво да правя Thinking, нава ли трябва да купувам с положения за гръбчето...то с този зимен кош докога ще си мъча детенцето ooooh!
Невидима, и моя палавник обича най-много да си играе с памперса, с баща му се чудим, защо да купуваме играчки Laughing
Ради, Честит Рожден Ден! Желая ти много щастие, любов и късмет! newsm59

# 258
  • Мнения: 253
Невидимче много оправна хитрушата Grinning[/color]

Мани, мани скоро с парцалките ще ни продаде с баща й.
Само защо не може да си го сложи обратно този памперс  newsm78 Би било чудесно, тогава сама ще си ги сменя  Joy Joy Joy

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 723
Невидимче много оправна хитрушата Grinning[/color]

Мани, мани скоро с парцалките ще ни продаде с баща й.
Само защо не може да си го сложи обратно този памперс  newsm78 Би било чудесно, тогава сама ще си ги сменя  Joy Joy Joy
Мечтиииииииииии Joy

# 260
  • Мнения: 253
Мерси за отговорите!
"Влубена", гледай  да има и няколко положения на гръбчето, много е важно!Нашата, за съжаление няма, и сега незнам какво да правя Thinking, нава ли трябва да купувам с положения за гръбчето...то с този зимен кош докога ще си мъча детенцето ooooh!
Невидима, и моя палавник обича най-много да си играе с памперса, с баща му се чудим, защо да купуваме играчки Laughing
Ради, Честит Рожден Ден! Желая ти много щастие, любов и късмет! newsm59

Най-добре нова количка, ако не може да изкарате поне още 1 месец със зимния кош (да не кажа 2), иначе има опасност от изкривяване на гръбначния стълб. Пък и така или иначе, детето ще има нужда и да поспи, тогава какво, ще спи изкривено в седнало положение? newsm78
Много кофти с тези колички #Crazy

# 261
  • Мнения: 668
Ради  bdbaloni Много здраве и любов
Днес ще става за разходки  newsm44

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 306
А някой знае ли в Пловдив къде са що-годе по-евтини количките, че все над 300 лева виждам, а честно казано толкова пари за лятна количка малко ми се вижда...хмм...скъпичко ooooh!
Иначе ние сме с комбинирана на Чиполино, има 3 позиции на гръбчето, но ми е тежичка вече, то хубаво мускули да правя, ама чак на конкурс по боди-билдинг не ща да ходя. То и нашия какъвто си е едричък /да ми е жив и здрав/ + количката =   Confounded

# 263
  • Мнения: 668
А някой знае ли в Пловдив къде са що-годе по-евтини количките, че все над 300 лева виждам, а честно казано толкова пари за лятна количка малко ми се вижда...хмм...скъпичко ooooh!
Иначе ние сме с комбинирана на Чиполино, има 3 позиции на гръбчето, но ми е тежичка вече, то хубаво мускули да правя, ама чак на конкурс по боди-билдинг не ща да ходя. То и нашия какъвто си е едричък /да ми е жив и здрав/ + количката =   Confounded

Ние си взехме Чиполино Омния 3, от Хиполенда, сега са на прИмоция 169 лв. Много е лекичка http://hippoland.net/catalogs/a1/pdf_a1.pdf

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Kamence   между другото бях мернала такава, много ми хареса, но си мислех, че е скъпичка, а  и в Хипото цените /поне на някои неща/ са по-високи, но за тия пари е суууппер. До кога е намалението, знаеш ли?

# 265
  • Мнения: 668
Kamence   между другото бях мернала такава, много ми хареса, но си мислех, че е скъпичка, а  и в Хипото цените /поне на някои неща/ са по-високи, но за тия пари е суууппер. До кога е намалението, знаеш ли?
Май до 2 - ри Април  Peace /поне така пише на брошурата/

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Извинявам се, сега видях, че е до 02 април.

# 267
  • Мнения: 80
Недиии тук съм ама грам време за нищо не ми остава  Hug
Честити месечинки на порастналите бебоци Simple Smile
Ради ЧРД Simple Smile
Хайде аз отивам да ги храня и драсваме и ние на вън времето е супер Simple Smile

# 268
  • Мнения: 156
Привет и от нас!
 newsm59 Ради! Бъди обичана жена и майка!
Адашче, честита ви месечинка!
Адинко, много е хубав колажа! smile3501
Добре дошли на новите майчета! wavey
Да се отчетем от консултацията: 7200кг. /+300гр./ и 65см. /+1см./ Биха му последния Пентаксим, тоя път гък не каза мишончето newsm68 Почваме да се захранваме и ние вече. Днес мисля да го почерпя с картофче, ще видим и той какво мисли по въпроса Laughing Като въведа картофа, после може ли направо да му дам готово пюре картоф+тиква, или пак трябва с няколко лъжички да започна newsm78
Вчера, на това хубаво време, моя синковец такъв рев му дръпна ooooh! в чудо се видях, чак от количката го извадих... аз го нося и бутам "колата", а той пак реве #Crazy Най-накрая го сложих в полуседанало положение, та някакво се закрепи, докато се прибрахме. А в къщиииии Twisted Evil продължи с нови сили... какво му беше така и не разбрах, дано днес да е в по-добро настроение, че на това слънчице седи ли се в къщи с ревящо бебоче Crazy
Приятен ден мамчета!

# 269
  • на Земята
  • Мнения: 174
Ради ЧРД !  bouquet
Мерси за честитките.
Влюбена-виж във Вис Виталиса,в склада на Чиполино.Там има най-голям избор.
Мийлили,с сигурност е от картофа,не е от броколите.Четох Асето от септемврийки казва ,че броколите са щадящи за стомахчето.
Днес е топло тук.Вчера ходихме до вилата да подишаме чист въздух и да покажа на Криси,къде ще сме лятото .Да пълзи и играе на райграса Joy
Нямам търпение вече да е лято,живот и здраве цяло лято ще сме там.
Ай де лек и приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт