ОКТОМВРИЙЧЕ като зайче подскача, да го удържиш е трудна задача!

  • 10 250
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Лиянка, Контрова се води най-добрия детски лекар във Варна за очичките.Ние сме ходили вече 2 пъти. Телефона й е 0887226780 . Приема в очна клиника.Частен кабинет незнам има ли и не съм я питала.

Р_ади,    bouquet  bouquet  bouquet

# 286
  • Мнения: 253
Офталмолог = Очен, но може да идете но Офталмолог-невролог, ние на такъв бяхме профилактично.

Гале, като влезеш в самия файл в гугъла горе вдясто има Шеринг и от там избираш да могат да го виждат всички без да се логват.
Ако има нужда от по-подробно обяснение свиркай.

# 287
  • Мнения: 24
Цитат
Лиянка, Контрова се води най-добрия детски лекар във Варна за очичките.Ние сме ходили вече 2 пъти. Телефона й е 0887226780 . Приема в очна клиника.Частен кабинет незнам има ли и не съм я питала.

мерси,да разбирам,че с направление работи нали?

# 288
# 289
  • Мнения: 2
Добро утро момичета! Hug Минавам само да ви мерна за малко, че малкия ме вика Laughing, като е буден не иска да седи сам , и това си е  Laughing.
Майлили, видях че малката я е боляло коремчето, да ти кажа, това може да не е от броколите, а от картофите, те по принцип са тежка храна и някои педиатри препоръчват да се въведат по-късно. (чувала съм, че понякога връщат коликите)И аз като теб захраних с картофи и ми направи впечатление, че изпуска много газове. И първите дни, като увеличих дозата(аз започнах с половин лъжичка), малко се запече не ака три дни, но после се оправиха нещата.Сега смесвам картофче със тиква и папка. Мисля, че тиквата е добро решение, ниско алергенно е и на малките им харесва, е вярно ,че е сладка... Laughing
Момичета да ви питам, кога възнамерявате да слагате бебоците в летен(седящ) вариант на количката? Че ние не се събираме вече в зимния Embarassed много му е тясна, изпълнил я е от край до край. А пък малко ме е страх още в седящ. идва ми да си счупа тъпата глава, защото като купувахме количката(3 коша), изобщо не погледнах летният вариант, има ли промяна в гръбчето и сега, какво да видя, нъц, е няма само седящо, единствено може да се завърта на пред и назад(незнам дали ме разбрахте, самият кош може да се върти, е по-тъпо обяснение не бях правила Embarassed) Кога според вас мога да го ползвам? Извинявайте , че ви затрупвам с хиляди въпроси Embarassed Желая ви приятен ден, днес времето е супер за разходки! Hug

Ние вече сме на летният вариант, защото зимният ни е вече много малък Simple Smile

# 290
  • Мнения: 2
Някой давал ли е пюре от ягоди и от кога може  newsm78
Мисля, че ягодите бяха алерген /май така се казваше/ и от по късно трябва да  се включат, ама не съм сигурна все пак

  Алерген са и при това един от най-високите алергени.Аз смятам да ги включа след годинката Wink
  Мими , от лигите ще да е.Ние нямаме защото всяка вечер вече мажа с Бюбхен за лице Peace



И при нас имаше такива пъпчици, но откакто я мажа с Cold крем на Мустела вече няма.

ЧРД на Ради!


Честитити месечинки на всички бебоци!!!

# 291
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Денни,има нова тема мила. Wink

Общи условия

Активация на акаунт