ОКТОМВРИЙЧЕ като зайче подскача, да го удържиш е трудна задача!

  • 10 264
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро сладурки Hug

Честит рожден ден на Ради


Честита 5-та месечинка на Криси на Покджей Hug

Пуки Дани се вълнува от изпълнението ,а не че троши Laughing

Илум къде се губиш Hug

Танче много  епораснал Ивко Hug
Той много си те обича ,затова не иска друг да го гледа Hug

Майлили нацелувай сладката госпожичка по тумбачето от нас Heart Eyes
И да и минева бързо Hug

Велинка
ние днес се успахме-чак в 7ч станахме Laughing
но това стана,защото я взех при мен на спалнята
и тя ме оглежда и и е интересно когато се събуди.
Така аз друмвам още 30-тина минути Grinning


# 241
  • Мнения: 104
mylili според мен или дай друго,което вече понася или направи почивка, и примерно най-рано след седмица пак дай броколи, за да се убедиш, че проблема е от него.Броколито по принцип е силно газообразуващо и е нормално, само да не се мъчи детето де-да го боли  Rolling Eyes
Пуки според мен Дани се ориентира към хеви метъла, трябва китара да му купите, ама по-ефтина да може да я чупи  Laughing

# 242
  • Мнения: 20
Неди, кога се събуди кога надуши рождениците и месечинките smile3501

# 243
  • София
  • Мнения: 183
Много благодаря за отоговрите! Проблема е че не мога да й дам нещо, което понася, защото до тук само картоф е яла а днес има запек от него. Никога не е акала като пластелин лентички (сори за описанието  Blush ). Може би днес ще почиваме, а утре ще дам да кажем тиква, че да е разхлабващо. Въпреки, че ми се щеше сладникавите неща последни да ги вкарам.

Мими, дадох Еспумизан, цяла вечер се въртеше нервно и сутринта се събуди от спазми. Сега пак спинка.

Днес ще е хубаво времето, така че се стягайте за разходки  Simple Smile

# 244
  • Мнения: 10
Проблема е че не мога да й дам нещо, което понася, защото до тук само картоф е яла а днес има запек от него. Никога не е акала като пластелин лентички (сори за описанието  Blush ). Може би днес ще почиваме, а утре ще дам да кажем тиква, че да е разхлабващо. Въпреки, че ми се щеше сладникавите неща последни да ги вкарам.
 
Скъпа ако прекъснеш става по-лошо със запека.Според мен и даи пак малко пюре от картоф и допълни с плодово или рахлабващ сок за да се регулира сама. Ивобеше така в началото на зеленчуковите, но след като теб спирах стана по-зле. Тогава доки каза да правя така и сега след зеленчуковото пюре му давам сок за десерт и нямам проблем. Акаме по 3 пъти на ден. и да се похвалля в гърне  Laughing

# 245
  • Мнения: 253
Добро утро,

ЧРД, r_adi
Да си жива и здрава и много обичана.

# 246
  • Мнения: 253
Проблема е че не мога да й дам нещо, което понася, защото до тук само картоф е яла а днес има запек от него. Никога не е акала като пластелин лентички (сори за описанието  Blush ). Може би днес ще почиваме, а утре ще дам да кажем тиква, че да е разхлабващо. Въпреки, че ми се щеше сладникавите неща последни да ги вкарам.
 
Скъпа ако прекъснеш става по-лошо със запека.Според мен и даи пак малко пюре от картоф и допълни с плодово или рахлабващ сок за да се регулира сама. Ивобеше така в началото на зеленчуковите, но след като теб спирах стана по-зле. Тогава доки каза да правя така и сега след зеленчуковото пюре му давам сок за десерт и нямам проблем. Акаме по 3 пъти на ден. и да се похвалля в гърне  Laughing


Уф и аз искам в гърне да акаме, ама как да стане като тя ака след като се събуди, а на мен тогава толкова ми се спи, че две не видя. А през останалото време просто не мога да я хвана, обикновенно ака още 1 до 2 пъти, ама все не ми се получава и освен това на гърнето просто се забавлява. Реших да почакам още поне 1 месец, че да може и да я оставям леко поседнала, нали сега я държа изцяло аз и ... правя бицепси.

# 247
  • Мнения: 4
 bdbaloni Ради много здраве и щастие ти желая  ura

# 248
  • Мнения: 10
Цитат
[Уф и аз искам в гърне да акаме, ама как да стане като тя ака след като се събуди, а на мен тогава толкова ми се спи, че две не видя. А през останалото време просто не мога да я хвана, обикновенно ака още 1 до 2 пъти, ама все не ми се получава и освен това на гърнето просто се забавлява. Реших да почакам още поне 1 месец, че да може и да я оставям леко поседнала, нали сега я държа изцяло аз и ... правя бицепси.
Скъпа просто пробваи по-няколко пътина ден. Свърши ли 1-2 пъти работата в гърне - няма да иска в памперса Simple Smile. Ивко почва да ръмжи като мече и да пъшка веднага го събувам и работата става. От вчера го забелязах че така ръмжи и като пишка. Мисля като се постопли да го пробвам без памперс

# 249
  • Мнения: 20
 nbirthday,  Ради! Да си жива и здрава и много щастлива жена!
mylili, моето синче е със запек от третия месец, така че купувам пюретата по списък - кое разхлабващо, кое регулиращо. И след картоф например давам разхлабващо плодово. Но както те съветват и другите мами по-добре е да не прекъсваш.
Дано се регулирате Laughing

# 250
  • Мнения: 85
Добро утро момичета! Hug Минавам само да ви мерна за малко, че малкия ме вика Laughing, като е буден не иска да седи сам , и това си е  Laughing.
Майлили, видях че малката я е боляло коремчето, да ти кажа, това може да не е от броколите, а от картофите, те по принцип са тежка храна и някои педиатри препоръчват да се въведат по-късно. (чувала съм, че понякога връщат коликите)И аз като теб захраних с картофи и ми направи впечатление, че изпуска много газове. И първите дни, като увеличих дозата(аз започнах с половин лъжичка), малко се запече не ака три дни, но после се оправиха нещата.Сега смесвам картофче със тиква и папка. Мисля, че тиквата е добро решение, ниско алергенно е и на малките им харесва, е вярно ,че е сладка... Laughing
Момичета да ви питам, кога възнамерявате да слагате бебоците в летен(седящ) вариант на количката? Че ние не се събираме вече в зимния Embarassed много му е тясна, изпълнил я е от край до край. А пък малко ме е страх още в седящ. идва ми да си счупа тъпата глава, защото като купувахме количката(3 коша), изобщо не погледнах летният вариант, има ли промяна в гръбчето и сега, какво да видя, нъц, е няма само седящо, единствено може да се завърта на пред и назад(незнам дали ме разбрахте, самият кош може да се върти, е по-тъпо обяснение не бях правила Embarassed) Кога според вас мога да го ползвам? Извинявайте , че ви затрупвам с хиляди въпроси Embarassed Желая ви приятен ден, днес времето е супер за разходки! Hug

# 251
  • Мнения: 9
Добро утро момичета.

Искам да Ви почерпя,че днес имам Рожден Ден - Неди   Hug, както винаги нищо не пропускаш
и си ме изпреварила. Мерси и на останалите мами за пожеланията.   bouquet





Ние иначе сме добре. Вчера вечерта беше крив, не яде, около час мрънкане + проплаквене и рев,
което на нас ни се случва рядко. Аз все си мисля, че е тръгнало и другото ни зъбче. А днес се събуди в
7.30, явно искаше първи да поздрави мама послучай празника  Wink и сега спинка.

Лек ден на всички и приятни разходки  Hug

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Добро утро и от нас!

Честита месечинка на Криси на Покджей! baloni

r_adi Честит Рожден Ден. Много щастие и любов ти пожелавам! smile3510

niel и аз от една седмица сериозно обмислям покупка на летен вариант на количка, ама тези, които ми харесват нещо много парички струват Rolling Eyes. Сега поне ще знам какво да гледам - да е много лека /най-важното/ и да е широка.

Момичета, не е ли рано за гърне?  newsm78 Просто питам, защото дори не ми е минавало през ума, но сега като ви чета ми стана интересно. Моля, не го приемайте като мнение, а по-скоро като любознателен въпрос. Wink

# 253
  • Мнения: 253
Момичета да ви питам, кога възнамерявате да слагате бебоците в летен(седящ) вариант на количката? Че ние не се събираме вече в зимния Embarassed много му е тясна, изпълнил я е от край до край. А пък малко ме е страх още в седящ. идва ми да си счупа тъпата глава, защото като купувахме количката(3 коша), изобщо не погледнах летният вариант, има ли промяна в гръбчето и сега, какво да видя, нъц, е няма само седящо, единствено може да се завърта на пред и назад(незнам дали ме разбрахте, самият кош може да се върти, е по-тъпо обяснение не бях правила Embarassed) Кога според вас мога да го ползвам? Извинявайте , че ви затрупвам с хиляди въпроси Embarassed Желая ви приятен ден, днес времето е супер за разходки! Hug

А полулегнало няма ли? Ние така се возим, не на седнало, не на легнало, а на полу-. Иначе чак след като навърши 6м. може да сяда, на пък трябва да е малко в началото.

А днес моята хитруша, като и смених памперса и я оставих гола по памперс отидох до тоалетната и като се връшам какво да видя - свалила си памперса и го гризе, разпищолила се нашата, даже се беше изпишкала, ама добре, че в памперса го беше направила.  Joy

# 254
  • Мнения: 253
Влюбена, хич не е толкова рано, обикновено около 6ти месец може да се почне без проблем още повече нали и детето вече може да се учи да седи, то може и по-рано, но си зависи от мама и бебе.

Общи условия

Активация на акаунт