ОКТОМВРИЙЧЕ като зайче подскача, да го удържиш е трудна задача!

  • 10 258
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 536
Пуки, ми то сигурно това мляко в пюретата е сухо мляко. де да знам и аз какво е. Но така знам, че като се дава месно пюре не трябва да се приема млечно ядене.

Р_АДИ, ДЖИДЖИ, ЕЛИЧКА, и всички в района, хайде утре следобед да направим една среща към 1:30 - 2 часа. Предлагам на Аванти на реката. Ако ви е удобно другаде-кажете.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ние преди малко се завърнахме от разходка.Малко духа,но става.Памперси ползвам Либеро и Бебелино чат пат.
Пуканка,не излизате ли на разходка ?Казваш ,че при вас е по-топло.  Thinking

Излизаме всеки ден. Но за по час.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 476
страхотен е колажа, благодарности към Адинка за него и на невидимата за темичката  Hug

Мими, няма да те забравим, само да се затопли и ще си ударим една срещичка дружна  Hug Помня че и Дезирела беше писала че е в района.

Аз си излизам почти всеки ден де, така че който е тук в района да се обажда за разходки, пък като се затопли ще се организираме за южния парк, аз натам сега по рядко ходя, защото имам около 30 минути в едната посока и не ми остава много време за разходка в парка, но като е топло може и там да се храним  Laughing

Крисси, аз съм с нет на БТК от почти 4 години вече и съм много доволна, за този период ми се е случило точно веднъж да нямам нет няколко часа и още веднъж за по малко от час, независимо от климатичните условия, което за мен е много по важно от скоростта, която всъщност постоянно си повишават и в момента плащаме 25 лв. такса и нямам никакви оплаквания от скоростта, доволна съм....ако нямаш скоро друг вариант може да ги пробваш, макар че може би имаш основателна причина да не ги харесваш, ти си знаеш  Hug
Аааа и да се обадите като идвате към Джъмбо да пием по кафенце  Hug

Сега като стигнах до края на писанията виждам, че Рени е предложила срещичка, аз съм ЗА, устройва ме и мястото, може би за Мими е малко по далеко, нека и Ради и Еленцето да се включат да кажат дали е ок за тях  Peace

# 33
  • Мнения: 62
Еееех, здравейте мили мои,
Завърнахме се успешно от гадната болница! Последно се оказахме с вирусен бронхиолит и Джуджаев беше на инжекции,
инхалации, а в началото и на кислород. Понесе го мъжката, изобщо не е хленчил, дори намери сили да сваля една от докторките  hahaha
Щяха да ни изпишат в събота, но като му спряха инжекциите и разредиха инхалациите за два дни, на третия малчо пак се разсвирка и айде обратно на същото за нови два дни.
Малко си направиха опит дали ще може да се оправи от само себе си, но естествено това не може да се случи, имам и наблюдението, че въпреки грижите които полагат лекарите,
все гледат да си спестят от медикаменти, което за мен е необяснимо.
За условията няма да говоря, вижте сами http://picasaweb.google.com/maria.rainova/BorisNikitaDjudjaev#5316435941389116370, http://picasaweb.google.com/maria.rainova/BorisNikitaDjudjaev#5316436588906089874, http://picasaweb.google.com/maria.rainova/BorisNikitaDjudjaev#5316435952344708354, а това последното е единственото свестно легълце,
което обаче се използва за склад на дрехи, а децата спят в тези железни ужасяващи неща!
Важното е че сме добре, и дано не стъпваме повече там.
Пазете децата, момичета, ние се заразихме на консултация, никакви затворени пространства и много хора..

Благодаря на всички, които съпричастно стискаха палци да се оправим, благодарим за положителните мисли, гушките и за всички мили неща на които сте способни!
Борис и аз ви гушкаме силно!

# 34
  • Мнения: 177
mimozinq браво най-хубаво си е у дома,горкичкия с тези инжекции и др. но най-важно е че се оправи   love001

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 723
Дами ние днес се уляхме от хойкане
излязахме в 11,30ч и се прибрахме в 18,30ч Joy
Никол си яде кашата в едно кафе,изпи си млякото
до колата,спа докато обикаляхме Кауфланд в кенгуруто
и изобщо беше ден на уличанстването Joy

Сега по същество:
Мимозинко най-важнто е че мишока е герой
и вече е зад гърба ви това неприятно изживяване Hug

Адинкоооо жесток е колажа,
но то и иначе няма как като са най-хубавите бебета Hug Heart Eyes Hug

Триксче Рая е малък бонбон Heart Eyes

Влюбена може да е вегитарианец Алек  Wink

Тедико само от гледане на почерпката и качих 3кила Embarassed

Севче и Никол премрънква на сън,аз мисля че сънува нещо.
Понякога даже плаче,но аз я погалвам и се успокоява Grinning
Преживяват дневните приключения дребосъчетата Heart Eyes

Пате воде се по сладура-това е най-добрия критерий Peace
Щом така иска значи е готов Grinning

Бебалс  welcome

За пампите-ми лично аз досега съм видяла 6модела на Хъгис Laughing
А ние ползваме различни и Хъгис и Канбебе и разни други Grinning

Мини минавай поне за зрасти,за да не те мидслим Hug

Засега толкоз-после пак Joy





# 36
  • Мнения: 37
O mimozinq страхотно е че сте си в къщи и малчо е добре, умислихме ви... Hug....от тук нататък само положителни неща... Heart Eyes

  ОФ, момичета как ви завиждам ,че излизате, при нас си е чиста зима... ooooh!, само с колата ако идем някъде на гости и това е....секлет ни хвана с малката...

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 723
И продължавам:

Мегче суууууууууупер снимки си качила Hug
тази ми е любима:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11182197

Бебълс много,много сте сладки с Митачето Heart Eyes
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11216657

Алекс тъкмо щях да тие питам как сте Grinning
Аз разхождам блузката вече неколкократно,
Никол не защото детските са много тънички
и сега чакам да се постопли и тя да се покаже Grinning

Невидимче много ти е хубав новият аватар  Hug

# 38
  • Мнения: 10
е чак пък Embarassed благодаря  Embarassed Hug Peace

# 39
  • Мнения: 177
Я да попитам има ли още бебета да повръщат,че ние сме още така  Sad кога ще мине това,че в къщи стана мандра  Grinning

# 40
  • Мнения: 10
да ние повръщаме но само когато сме преяли-спокойно! Hug Joy но ние имаме друг проблем не искаме да стоим легнали,полулегнали  иска да стои седнал или на ръце добре че сега му подариха бънджи и това ни е спасението за малко Rolling Eyes кажете как се справяте с такива ситуации при вас  Hug Rolling Eyes newsm78

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 21:37 от bebuls88

# 41
  • Мнения: 177
Сега като ходих да завия малчо,че заспа като го бутнах пареше,измерих му температурата беше 37.8 трябва ли да му дам панадол или е нормално вечер,друг път не съм го усещала така

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пате премери я след 1час и ако още е по-топличък дай му малко-
Аз така бих направила Peace
Защото 37,5 нали е нормална за тях,
та 37,8 не е най-висока Grinning
Никол не повръща,ама пие Фризовооооом smile3534

# 43
  • Мнения: 217
Мимозинко, здравей!

Когато Адина пусна новината, че сте с Барси в болница, почти не спах през нощта... Добре, че всичко е минало  Praynig

Търсейки назад по темите, в опит да открия каква може да е причината за влошаването на Борис, прочетох твои мисли и вълнения и искам да ти ги припомня.... Дано да нямаш нищо против  Hug

"Знам, че ще успеем"...
Здравейте и от мен   
Казвам се Мария, на 35г. съм, съпругът ми е на 32- казва се Илиян.И двамата мнооооого искаме бебуна да дойде да ни види що за стока сме   
Имам един неуспешен опит през февруари(мисед), почивахме 4мес. и от август бебеправим. засега нищо, но продължаваме.
Като чета колко много двойки искат бебче си мисля, че има страшно много любов по света-само трябва да се огледаме.
Успех на всички(и на мен)   
ЗНАМ, че ще успеем!

Как разбра Илиян...
Я да се разпиша и аз. Работя в провинцията и по цяла седмица може да ме няма, така че положителния тест си го видях сама   
И седя и мъдря сега как да му кажа на милото. Първо мислех, направо да му се обадя, щото след неуспеха миналата година хич не ми беше до изненади, обаче ми светва, че е 14. 02.   .  На другия ден се прибирах в Сф. Купих му една чаша за кафе / той страшно обича /, в метална кутия и съм сложила теста вътре между хартиите за уплътнение. Прибирам се цъфнала, и му викам- ето ти зайче , подарък за св. Валентин. Той пък взе да се извинява, нищо не ми бил взел, охка, ахка и разтваря подаръка. Бреее, вади тия хартии, и не вижда теста   Щях да се спукам! Айде най-накрая като взе да я прибира се усети, че има и друго....и се разплака и  разсмя едновременно.
Следваха гушки      ... и до сега !

Барси-НОЕМВРИЙЧЕ или опиянението на щастливия татко?
Аз съм щастливият татко!
Днес по обяд мама MIMOZINQ роди момченце- 2700 гр. и 46 см. - секцио.   
И двамата са добре!!!
P.S. В бързината съм написал новината  при НОЕМВРИЙЧЕТАТА, ама съм много развълнуван 

Напред към светли бъднини, напред към номер 2!
Здравейте!
Ето ви една пълна чаша кураж, смелост и вяра!
Аз съм на 37 г. и през октомври родих сина си, след куп неуспешности, тревоги и сълзи. Първо дете ми е, и е заченат без асистиране- ни медицинско ни комшийско   
Сега мислим за 2-ри номер, ще мине малко време, но желание не липсва!
Кураж и сляпа вяра бяха моите спътници, пожелавам на всички вас да довършите пътя си успешно!   

Прегръщам ви, прегръщам и Барси! Обичайте се  Heart Eyes

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
За памперсите да се включа - отдавна преминахме само на Молфикс, защото не пропускат, а са на доста поносима цена - в едно магазинче ги купувам за 23лв/80бр.

Днес водих Преслава на ортопед и готиния доктор каза, че била перфектна  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт