ОКТОМВРИЙЧЕ като зайче подскача, да го удържиш е трудна задача!

  • 10 249
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 723
Фийл незнам за Мимозинка ,но мен ме просълзи Cry от умиление Hug

Наде аз откога ти разправям ,че Преси е супер гадже Hug

# 46
  • на Земята
  • Мнения: 174
Мимозиня ,една голяма  Hug за теб и малкия герой!
Лека ви нощ!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 723
И от мен лека нощ и сладки сънища smile3524 newsm46

# 48
  • Мнения: 920
Мимоз, радвам се че сте добре и повече да не сме чули за болести Heart Eyes  bouquet
Видях, че Еленцето се е завърнала, добре дошла мила и по - често пиши  bouquet

# 49
  • Мнения: 697

Р_АДИ, ДЖИДЖИ, ЕЛИЧКА, и всички в района, хайде утре следобед да направим една среща към 1:30 - 2 часа. Предлагам на Аванти на реката. Ако ви е удобно другаде-кажете.

Къде е Аванти?

# 50
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета Simple Smile

Аз съм само от четящите на "балкончето". Но ето какъв е случаят да ви пиша - преди седмица купих памперси на Хъгис, но останах безкрайно разочарована от тях. Успях да изхабя част от един голям пакет, но ми скъсаха нервите и днес ги сложих за изхвърляне. На мъжа ми му стана много криво и нареди да ви пиша и да ги подаря на някоя мама от вас, защото е грехота да ги изхвърляме. Удобно ми е да се видим в района на Южния парк, аз живея в Стрелбище.
Пропуснах да напиша, че са 3ти размер.

# 51
  • Мнения: 6
Мимозиня, радвам се, че сте се прибрали и вече е здрав Котаракът Hug
Колажът е много готин!
Благодаря на всички, които питаха за Костенур - оправиха се нещата, днес омаза нормално международното положение, както се полага по традициите от преди захранването. Картоф става мръсна дума , ориз също. Купих му сушени сливи (за пюре) и просена каша (тук я дават от 4-тия месец), добре действала за красиво ако, но засега ще си караме още няколко дена само на мляко.
Честити месечинки на бебчовците



И лека!

# 52
  • Мнения: 6
Няколко идеи за заглавия на теми:

Октомврийчетата мляскат и бръмчат, пюрета, каши - като фойерверк хвърчат
Ненаситна пак е Октомврийската ламя - денонощно вряца гладна тя
Краче в устата и ръмжене страшно - Октомврийче зъбите си чеше страстно
Октомврийската беля обръща се, пълзи, мама в паника/(майка й) по нея все търчи
Октомврийското хлапе бърбори, с телевизора то вдъхновено спори
или
Мама на вечеря пие бира, Октомврийче с радиото дебатира(се препира)
Слънчевото време иде вече, ще миткосва/кръстосва улиците октомврийското човече
Възмутено, Октомврийчето не спи - нощ, а майка му във форума виси
Октомврийчето редовно "кара колело" - тъй твори то съвършеното лайно Laughing Това, естествено, е само майтап, пощадете ме Praynig

Айде пак лека, че като гледам май най-вече за ядене ми се въртят из главата идеи, а тъкмо сгънах едно парче лазаня Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 01:10 от fleur bleue

# 53
  • Мнения: 26
Добро утро , ние се будим вече в 06.00 и след като си хапне бебка заспива .
Мимозиня , радвам се че бързи стре се възстановили и сега сте на лице .
Ние се захранваме с морков тази седмица и тъй като за сега си правя пюретата сама на пара - моркова много сладни и бебка си хапна вчера без много да олива . Не ми се искаше да и замествам изцяло дно ядене с пюре , но малката много ме хапе  с тези зъбки и вече постоянно съм в готовност да бъдя зризната и съответно и чувството е много странно .
Мамите който кърмят - по колко пюре давате на 1 хапване ? Аз се притеснявах, че като си хапва по 80мл. ( сигурно 20мл. имаше по налигавника )  и после млякото и идва много - незнам колко мляко , защото още се кърмим , но определено след пюрето е доста сита и спи следобед по3 часа .
Търим си тази играчка на Чико http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_106&products_id=1876
 и не можем да я намерем никъде в софия . Някой знае ли къде я има или специализиран магазин на Чико - мъжо ще ходи до централна автогара там имало май спец. магазин . Иначе играчката ми се вижда много практични за в бъдеще , Уокър не искам да взимаме зашото мненията  на мамита е  , че детето в началото бута на играчката напред , а не си мърда крачета  и много често тя утива на пред а детето пада по очи .

# 54
  • Мнения: 177
Наде,благодаря за съвета така и направих беше по висока и дадох панадол,сега пак сме със 38 и ще ходим на лекър  Cry, Почерпете се ,днес ставаме по големи

# 55
  • Мнения: 104
Някой от вас бяха ли вече на кръвни изседвания-контролните в 6тия месец. На нас ни предстои на следващата консултация и се притеснявам ще бъдат ли в норма и какъв хемоглобин ще излезе от стискането на пръстчето  Rolling Eyes Отделно ми е жал, че ще го бодат и за това и за ваксинирането  Cry

# 56
  • София
  • Мнения: 1 534
Добро утро!

Фийл, разби ме направо, много мило е това дето си направила/написала.

Пате, честита месечинка и стискаме палци за лекаря.

Мам79, магазин на Чико има в един блок до Южния парк. А техни играчки има и в Комсед.

Мими, Аванти е един магазин, който се намира в Бъкстон на улица Вихрен и на реката/не знам как се казва улицата на реката/ . Като се качваш по Братя Бъкстон към околовръсното е една от преките в дясно.

Ние след малко тръгваме за консултация. като се върна ще видя какво сте се доразбрали за срещата. пишете на лични ако има нещо.
Хубав ден на всички.


# 57
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро сладурки Hug

bdbaloniПоля75 много лювов,късмет и щастия bdbaloni


Честита 1/2 годинка на:
Митачето на Кали Hug

Криси на Инчето Heart Eyes
Дани на Лорен Grinning
Криска на Тинти  bouquet


Честит 5-ти месец на :
Алекс на Патето Heart Eyes
Маги на Галето Hug
Мишето на Лиянка  bouquet
Вики на Валето Grinning
Ивайла на Ватачева Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро от една наспана  Flutter
Мимозийко, супер много се радвам, че вече сте добре! Много ви мислехме всички тук  Hug
Фийлче, страхотен жест! Стана ми едно милооооо, като го прочетох, чак пак се върнах да чета стари теми  Heart Eyes
Фльор, ма ти страхотен стихоплетец се извъди  Laughing Заглавията са върха! Много им се радвах тази сутрин  Hug
На нас 3-ката Хъгис също вече не ни вършеше работа. Откак сме на 4-ка няма  проблеми.

Днес ще ходим да слагаме 3-тия пентаксим Sad Отсега ми се плаче Sad

# 59
  • Мнения: 817
Добро утро на всички! Нас днес рано но събудиха, а снощи даже късно заспа и сега съм малко така  Tired
Хубав ден на всички!  bouquet

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 09:16 от Severinka

Общи условия

Активация на акаунт