ОКТОМВРИЙЧЕ като зайче подскача, да го удържиш е трудна задача!

  • 10 265
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31
Благодаря, Nedialka_81 !

Кога успя да разконспирираш, че днес остарявам с още една година?
Почерпете се за мое здраве:




# 61
  • Мнения: 217
И продължавам:

Мегче суууууууууупер снимки си качила Hug
тази ми е любима:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11182197


Както винаги много наблюдателна и внимателна   bouquet  Peace. Аз отдавна се канех да кача снимки, ама на - все време не оставаше... Иначе и на мен тази ми е една от любимите снимки

# 62
  • Мнения: 62
Добро, утроооо,
една от " екстрите" на болничния престой е ранното ставане  Mr. Green,
не знам как ще се отучваме, мама и тат така обичат да поспят..

Фийл, трогна ме, бях ги забравила тези писаници и много топло ми стана, и леко носталгично..Благодаря!

Флор, отдавна не съм се забавлявала на толкова готини заглавия, давай все така  smile3501

Адинко, на нас ни правиха изследвания в болницата- кръвна картина също, и сме железарки хем само на кърма до тогава,
така че нямаш място за притеснения! И нали Алекс е захранен, значи всичко е наред! Пък за боцкането, те милите много бързо забравят, Бобсъна накрая им се хилеше пренебрежително  Joy

Някой знае ли сайт с рамки, искам да направя един смешен некролог,/ само някоя да не се изплаши, майтап е, и не е за човек/.

ПОЛИ,  newsm59
                              Мноооого усмивки, обич и подкрепа ти желая!



ЧЕСТИТИ ПОЛОВИН ГОДИНКИ НА ВСИЧКИ МАМИ И БЕБЧОВЦИ!


Патенце, дано мила да не е нищо сериозно, стискам палци и се моля да се върнете спокойни  Hug

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 723
Поленце Не остаряваш-Порастваш Hug

Мегче щпионирам Sunglasses-хихихих
и каката е голама красавица Hug

Фльор ето това заглавийце е точно за нас Laughing
Слънчевото време иде вече, ще миткосва/кръстосва улиците октомврийското човече Grinning

Адинко ние тази седмица ще ходим и като ни боцнат ще разправям Grinning

Пате да кажеш какво е казал доки Hug
но може и да вадите зъбче newsm78




# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Добро утро!

Аз отдавна не съм се включвала, пропуснала съм 4-5 теми.
При нас нищо ново-захранваме се по някаква измислена от мен схема, кое приема добре, кое не, но се борим, не се предаваме.
Памперси ползвам от много време само Хъгис - турските. Пробвала съм и други, но при събуждане 6-7 пъти през ноща да суче, каквото и да сложа все пропуска.
Милен е станал голям бяс, страшно подвижен и любопитен, в същото време доста по-спокоен от преди. Пу-пу да не го урочасам. Умирам от кеф като му видя блясъка в погледа.

Колажа е страхотен, браво.  bouquet
 newsm59 на Поля75.
Честити месечинки на всички бебоци.





# 65
  • Мнения: 217
Мими, супер е че вече сте си в къщи  Hug Повече никакви болници


Някой знае ли сайт с рамки, искам да направя един смешен некролог,/ само някоя да не се изплаши, майтап е, и не е за човек/.


Пробвай на този сайт има много http://www.frameshow.com/

За памперсите ние отдавна сме с Молфикс - какво ли не пробвахме в началото, почти всички други марки пропускаха...

# 66
  • Мнения: 30
Добро утро.
Ама сте писали ли пислаи, цял ден скитате и вечрета изсписвате по 3 страници.

  newsm59 на Поля

Ади нас ни боцкаха нали сме болни - не е толкова страшно споко!

Мимозия дано да нямате повече подобни преживявания, а това което е написала feel направо ме прослълзи, представям си как сте го чакали малкия мъж и как треперите над него.

Честити месечинки на всички празнуващи  бебеоци   ura  bigdance2

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Добро утро на всички.

Първо - Мимозия, дано това да е последното ви такова преживяване и оттук нататък само с приятни и весели неща да се хвалиш Wink

От няколко дни вечерния сън е мираж. Първо, че заспива с 300 зора към 10 /само за протокола в 21.30 вече сънуваше трети сън преди/ и се събужда към 6-6.30 #Crazy. А аз си мислех, че дните на моето недоспиване са минали - блаженни са вярващите...

Ние ползваме Памперс, но 4ката, от нея съм доволна. 3ката беше някакъв кошмар, постоянно мокър. Други така и не съм ползвала.

fleurJoy Joy Joy, определено ти се отдават римуването и хумора. Браво, много готини заглавийца.

Честити месечинки на всички бебчета  smile3510

Честит рожден ден на Поля - жива, здрава, щастлива и мнооого обичана да си ти пожелавам  nbirthday

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Поли, ЧРД.  bouquet

Пате, дано не е нещо сериозно и пиши после подробности.

# 69
  • Мнения: 668
Добро утро, изгубих ви дирите  Laughing
 newsm59 на Поля. Много здраве и любов
 И  нас ни боцкаха за ПКК докато бяхме болни, не плака бебо даже Виктор вика, че бил пич и затова не плакал  Joy
Мимозиня добре, че всичко е минало и вече сте здравички
Фльор, супрер яки заглавия.... а как ми се дояде лазаня, ама няма тряба да се отслабва  Sick
Пфу да ви се оплача писна ми от тоя март месец, айде да свършва, че вече, само гадории  #Cussing out. Първо се разболяха малките един след друг, после аз се влачих 10 дена с гнойна ангина. Големия има от 5 дена конюктивид и за капак вчера ме викаха от работа да ми кажат, че отдела ни се мести в София и ще трябва или да го последвам или да си прекратим трудовоправните отношения по взаимно съгласие, което ще рече, че оставам без майчинство след като изтекът 410 те дни.  Sick Вчерашният ден направо ми се губи  #Crazy За сега се разписах, че ще се местя в София, та да видим. Дано съм взела правилното решение, че да не вземат да ме изкофтят нещо  Praynig
Днес май , ще е само за разходки  Grinning
Честити половин годинки на всички бебоци   bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте
Честит рожден ден на Поля75
Много хубав е станал колажа.
fleur bleue много готини заглавия  Grinning
Сега да разкажа малко и за малката. Миналия месец и биха третия пентаксим и лекарката каза, че за пръв път и се случва бебе да се смее докато го боцкат Simple Smile Този месец е качила само 500 гр - 7500, но и увеличиха вит. Д на 4 капки, макар че лекарката каза, че всичко е на ред.
Аз за сега не съм захранила, мисля в началото на другия месец да започна с картоф. За сега е главно на кърма и вечер я дохранвам.
За памперсите - беше си на 4 на Памперс, но реших да пробвам Хъгис, но взех от турските и не съм доволна - пропускат та ще си се върнем на Памперс май.
Другия месец смятам да ходя на профилактичен гинекологичен преглед, че след секциото не съм ходила. Само не знам дали ще може да ми направят цитонамазка като все още нямам цикъл, но ще видим.
Хм малко дълго стана, но така е като не съм писала от месеци. Иначе малката е много общителна и като види други бебета с глас им се смее, макар че те обикновено не и обръщат много внимание  Wink

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Преди малко и над нашия блок минаха две ята щъркели. Така ми стоплиха душата.Кой знае защо ,но за мене пролетта настъпва като видя щъркелите, а не по дати от календара. Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 368
Поля, честит рожден ден! Бъди здрава и много обичана!   bouquet
Сиска, дано да не плаче много Дени!  Peace
Добре завърнали се сред нас на Мимозиня и Боби!  Hug
Пате, дано няма нищо сериозно!
Заглавията на Фльор са супер!
Пуки, толкова е хубаво! Дано да дойде и хубавото време!
MightyBabka, за дя ти направи цитонамазка доктора трябва да ти е дошъл цикъла! Моя дойде миналата седмица и ще ходя да ми прави следващия четвъртък! Ама първия цикъл много дълъг бе, няма свършване!

# 73
  • Мнения: 3 453
  Запис, а после ще се включа че пак задачи покрай апартамента  ooooh!

# 74
  • София
  • Мнения: 1 476
Търим си тази играчка на Чико http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_106&products_id=1876
 и не можем да я намерем никъде в софия . Някой знае ли къде я има или специализиран магазин на Чико - мъжо ще ходи до централна автогара там имало май спец. магазин . Иначе играчката ми се вижда много практични за в бъдеще , Уокър не искам да взимаме зашото мненията  на мамита е  , че детето в началото бута на играчката напред , а не си мърда крачета  и много често тя утива на пред а детето пада по очи .

ние имаме тази играчка, подариха ни я, но приятелите ни бяха обиколили цяла София и я нямало никъде, ще ги питам къде все пак успяха да я намерят и ще пиша  Peace
Тони се заиграва с нея още от 2-3 месеца, а детенцето на едните приятелки е на 1,6 години и още си играе с нея, много е функционална, защото с възрастта на детето все има нови функции, които то открива  Peace

За срещичката...аз няма да успея преди 14:30, че късно легнахме, късно станахме и сега ни предстои папкане към 13:30-14:00, но после съм на линия, ако се видите по рано ще ви намеря къде сте Simple Smile

Поли, честит рожден ден, само усмивки да има на лицето ти  Hug

Пате, надявам се да няма нищо притеснително  Praynig

За памперсите и аз да си кажа....много съм разочарована от Памперс и Хъгис и то най вече че колкото пакета купя, толкова различни видове вътре, май само веднъж съм уцелвала хубави и се отказах, дори един пакет Памперс 3-ка и на мен ми е за изхвърляне  Crazy От около 2 месеца ползвам някакви Хепи Бела, които мъжа ми домъкна от Кауфланд и въпреки скептицизма ми съм много доволна - няма пропуск изобщо, имат ластичета и на кръста и на гърба и нищо не минава през тях, въпреки количеството  Peace Малко по дебелички и груби изглеждат, но за мен е важно да не я преобличам на всяка смяна на памперса, както беше с памперсите на Памперс  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт