За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 2

  • 10 541
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 335
Да и Денис го облекчават тези чесалки с гела вьтре.Винаги имам по една в хладилнка Laughing

# 286
  • София
  • Мнения: 3 524
купих днес от бебе маркет Wink
същите като на  тези от линка от данет имаше по 9 лв, имаше и на чико по 5,80, ама само розови Simple Smile
отзад са на ластиче, така че и на моята глава стават Wink
друг е въпроса, че сега детето иска да излизаме на разходка с новата му "шапка" Wink
даже вече го пробвахме - пази перфектно Wink нито капка не падна на лицето и ухото;)
хахаха искрено ме разсмя с новата шапка.  Laughing Laughing Laughing а сега един тъп въпрос- бебе маркет онлайн магазин ли е? не съм търсила в гугъла поради което сори Blush искам да му купя и аз такова чудо, че от няколко дни не дава да му къпя цялата главичка, защото водичката го стряска като го залее и явно и в нослето влиза Confused

чесалките с гела не му помагаха просто зашото си чешаше зъбките с всичко друго но не и с тях.  Rolling Eyes

# 287
  • София
  • Мнения: 44 129
Simple Smile не. оффлайн магазин е Simple Smile
имат два единият в иван вазов, другият на плиска.
http://www.bebemarket-bg.com/bm/?p=kontakti

# 288
  • София
  • Мнения: 3 688
Не съм ползвала чесалки за зъби,Лъчезара гризе всичко до което се докопа...ама всичко
А чесалките незнае за какво да ги ползва Sad
Иначе мажа с Дентинокс,Калгел,ноооо много рядко.В момента е с 12 зъба,вижда му се края Simple Smile

# 289
  • Мнения: 1 745
Сисче,и при нас не помагат,но май става дума за по-малко бебче!При нас в началото помагаха! Wink

Благодаря ви за поздравленията! Blush Hug Hug Hug

# 290
  • Мнения: 275
Pebs ЧЕСТИТО!

Ние имахме пъпчици през първия месец. Пед. ни изписа "Фусикорт" и се махнаха много бързо.

"Шапките" са много слади. Щом вършат работа ще потърся и аз къде ги продават в Бургас.

# 291
  • Мнения: 9
Момичета помагайте
Мойта бебка от 5 дни пълни памперса по един път на ден с едни такива кафеви екстри . Само на кърма сме и не виждам причина за тази промяна - до сега като един сериозен дрисльо размирисваше положението след всяко ядене и акитата бяха златисти на цвят
Не знам дали да се притеснявам  newsm78
Благодаря предварително   bouquet

# 292
  • Мнения: 9 776
Честотата не бива да те притеснява. А за вида - щом е само кърмено, акането не е много миризливо. При вас как е? Сети се какво си яла ти.

# 293
  • Мнения: 123
здравейте
както вече писах със съпругата ми имаме момиченце Тони на 15 дни.
От 3-4 нощи спи спокойно до към 2ч/ заспива към 21ч/ и после започва да пъшка. Храни се,сменяме памперса,но продължава да си пъшка и така до сутринта до към 9ч,на сутринта е кисела защото не се на спала/ според нас/ ,но не заспива до обяд или ако заспи обикновенно е неспокойна. Чудехме се дали гладна,но ака често и яде нормално / съпругата ми я кърми/ , после се чудехме дали не сме я притоплили. Спи с блузка,камизолка и ританки и тарличка,завита с одялце/ на два къта/. температурата е около 22 градуса
дайте някакво мниение вие защо може да спи така неспокойно през ноща?какво да правим?
благодаря ви

# 294
  • София
  • Мнения: 44 129
колики?
топло, студено, сух въздух, тарлички няма нужда да слагате върху ританките.....
а докато пъшка спи или е будна? ако спи надали изобщ е проблем....
иначе то е ясно че бебе на 15 дни не спи непробудно, а се буди на 2-3-4 часа да яде....

# 295
  • Мнения: 123
смятаме,че не са колики защото коликите ни са от межди 17-19ч и са ясно различни. тогава реве силно и рита с крачета
ами пъшка когато е буда и когато спи
проблема е,че незнаем дали няма нявакъв проблем,нещо да и дискофортно
а за будането на няколко часа за ядене,то е ясно при нас е на около 3ч

# 296
  • Мнения: 718
Въпросът ми е: на колко месеца сменихте зимния кош с летния? Дали трябва да има навършени 6 месеца?Или да може да сяда вече стабилно? Чудя се дали не може да се сложи по-рано от 6-ти месец на най-задната степен на количката (полулегнало положение)? Имаме двама педиатри на различни мнения, затова питам вас! Дъщеря ми е на 4 месеца и е рано още, но информацията не е излишна Peace

# 297
  • София
  • Мнения: 3 524
колики?
топло, студено, сух въздух, тарлички няма нужда да слагате върху ританките.....

..........
иначе то е ясно че бебе на 15 дни не спи непробудно, а се буди на 2-3-4 часа да яде....
подкрепям.  Peace коликите могат да са в различни часове, хубаво е че ги различавате, но при моя син и след 21 часа е имало голямо пъшкане от тях. според мен не му слагайте също терлички, достатъчно е облечено детенцто а и казвате че одеялцето го слагате двойно. имаше една тема за едно бебенце което издава звуци докато спи, ето я тук, прочете, може да намерите сходни неща:
тема 1: бебе на 2 месеца издава странни звуци...
тема 2: последната тема от многото за коликите

ейнджъл мерси за линка, тамън тоя на плиска е ок за мен като местоположение, да си жива и здрава Hug

felicidad17 на 4 месеца съм слагала сина ми полулегнал а към края на 5 месец - в седнало положение в количката Peace

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 326
Много благодаря Hug
Чесалки и мазане не помагат или е за кратко. Ще пробвам с гранулките.

# 299
  • Мнения: 9 776
Зимният кош го ползвахме плътно 6 месеца. Но си зависи от бебето според мен. Ако е по-будно и шавливо, и не спи по време на разходка, едва ли би издържало да е все легнало и да не вижда нищо друго, освен майка си Mr. Green.

Да ви споделя за нашия кожен проблем, за който писах преди. Педиатърката днес също го оприличи на гъбички. Изписа Дактакорт крем. Имам спомени, че е много силен обаче. Каза да го мажа сутрин и вечер 7 дни. Имате ли впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт