Димитровград-8

  • 17 711
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 679
Здравейте на всички,а ние понеже сме си тука сега и нас ни интересува този цирк до славяни утре от колко е ако някой знае ? Наде,то това не е лечение,аз там обясних,прочетох и в специализирания форум и там също се пише че такива за укрепване на имунната след антибиотици може и без рецепта и специален преглед,понеже не е лечение и няма как да навреди,но понеже малкия до сега не е пил и сега беше пил само 1 а и бабата взема от тук натурално прясно мляко от една позната и сама прави кисело мляко та му давам докато сме тука за следобедна закуска,горе долу смятам че ще нормализира нещата и без намеса на разните му там хомеопатични,а що се отнася до София и хомеопатите-то вярно че там има избор,но  аз не шофирам,а без Делчо и с градски транспорт с малко дете малко ми е зор да го водя някъде далече от нашия район,а пък и още понеже не работя и не ми се налага да се движа с градски транспорт,та съм малко на въпреки с него(с транспорта Laughing),смятам като тръгне на градинка,ако има нужда тогава да потърсим добър хомеопат,оф цял роман изписах,ами,това е от мен засега,а и да покажа очарованието си от града-тука си имаме прекрасни детски площадки,новички,и деца няма много направо в сравнение със София е доста спокойно,там след 5 особено не мога да го заведа на някоя площадка по голяма и с повече люлки,защото е повече от препълнена и добре че имаме до блока поддържана площадка с люлка за да можем да се радваме на вечерното слънце без да има ожесточена борба за люлка

# 226
  • Мнения: 1 740
Деси честита месечинка и от мен за малкият сладур.
Момичета аз има повод за почерпка утре ще ходим до Бачково и малкото ни калпазанче ще го правим християнче.




# 227
  • Мнения: 4 784
bebo, весел празник, с пожелание малкия да издържи геройски церемонията!

# 228
  • Мнения: 403
Здравейте и от мен. От доста време не бях влизала.  bouquet

# 229
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Не съм влизала отдавна. Пропуснахме цирковете, нещо не ми вдъхват доверие.
Специални благодарности на notar за съпричастността и помощта!  bouquet

# 230
  • Мнения: 4 784
О, пропуснала съм нещо, ФЕЙщицеRolling Eyes  Wink

# 231
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Че и скромен бил  Grinning  ще ти разкажа утре при баба меца  Laughing

# 232
  • Мнения: 4 784
Неузнаваема си. На какво се дължи таз пълна промяна? До вчера бомби хвърля, днес прах в очите  Laughing!

# 233
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Какъв прах, бе, звезди са... Laughing Иначе каква фея/вещица ще съм тогава   bowuu

# 234
  • Мнения: 189
хей ама то и аз май съм пропуснала нещичко  newsm78

# 235
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
хей ама то и аз май съм пропуснала нещичко  newsm78
Ами като не се обаждаш  Hug ... Покани ме при баба меца и ти  Laughing

# 236
  • Мнения: 189
с удоволствие ще те поканя при баба меца само малко да си се спра у нас и в града  Naughty

# 237
  • Димитровград
  • Мнения: 1 748
Дзак!

# 238
  • Мнения: 4 784
Натали, ще се видим ли утре на авио шоуто?

# 239
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ние бяхме в събота. По-скоро момчетата бяха, аз ходих в пловдив на бал и сватба  Crazy Вие нали щяхте да се на кръщене.  newsm78 Момчетата са очаровани от шоуто,дано се забавлявате и вие  newsm10

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!   http://vbox7.com/play:863fa698

Общи условия

Активация на акаунт