Връзката между изневярата и зодията !

  • 21 358
  • 164
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 388
Леле и аз гласувах за водолеите, и какво сега излеза ,че са най неверните  Rolling Eyes мъж ми е водолей  Confused

Сменяй го, докато е време. Mr. Green

# 136
  • Мнения: 188
 hahaha
поне да го  хвана в крачка  , ама и с моя късмет...само на водолеи попадам Mr. Green

# 137
  • Мнения: 2 757
Ми много ясно че колкото си по смотан и грозен толкова по малко шансове за изневяра имаш. Това е факт, кво му се учудвате, като че ли падате от небето.  Не мисля, че преследвам конкретно овните. Просто с тях имам богат опит. За всички зодии си имам мнение.
Освен това никога не съм казала, че овните изневряват по начало. Само казах ако го направят каква ще е причината, но лично аз не познавам овен, който изневерява. Познавам обаче такъв, който е сменил десетки жени, включително се е женил за 4 от тях. Нямам информация да им е изневерявал, освен накрая когато вече е бил решил да ги сменя... може би... не съм в течение.
Затова пък познавам овници, които с чиста съвест отмъкват женен мъж и почват да възприемат като тяхна собственост и да го ревнуват адски от всички. Няма да се учудя ако и от собствената му съпруга го ревнуват

# 138
  • Мнения: 37
Ми много ясно че колкото си по смотан и грозен толкова по малко шансове за изневяра имаш. Това е факт, кво му се учудвате, като че ли падате от небето.  Не мисля, че преследвам конкретно овните. Просто с тях имам богат опит. За всички зодии си имам мнение.
Освен това никога не съм казала, че овните изневряват по начало. Само казах ако го направят каква ще е причината, но лично аз не познавам овен, който изневерява. Познавам обаче такъв, който е сменил десетки жени, включително се е женил за 4 от тях. Нямам информация да им е изневерявал, освен накрая когато вече е бил решил да ги сменя... може би... не съм в течение.
Затова пък познавам овници, които с чиста съвест отмъкват женен мъж и почват да възприемат като тяхна собственост и да го ревнуват адски от всички. Няма да се учудя ако и от собствената му съпруга го ревнуват
Готини сме си ние овните , не знам защо толкова си разочарована от цялата зодия Peace
В моето обкръжение има  много представители на овен  ,а всички сме толкова рзлични ,че понякога се чудя аз какво общо мога да имам с някой от тях /в това число и с брат ми с които сме родени на една и съща дата 31.03/.Аз имам много добра приятелка овен , която с нищо не може да привлече мъжете на пръв поглед /не е красавица, пълничка и нисичка/ , но си има самочувствие и най-важното притежава харизма и ако човек прекара с нея известно време веднага бива привлечен.Та това същото момиче много ми е споделяло че е "като мъжете"/както сама тя се изразява / - просто ако й хареса някой трябва да прави секс с  него и го прави ,независимо дали има приятел в момента или не.
И какво искаш да кажеш с това "шанс за изневяра", които търси намира ,всичко тръгва от нагласата.

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 22:37 от tya

# 139
  • Мнения: 171
Мъжът ми е Водолей,но.....и аз съм Водолей! Crazy  Така че не знам Кой-кого?

# 140
  • Мнения: 1 455
Водолеите са едни от най-верните, стига да си им спечелил сърцето.
Тези, които са им изневерявали, просто не са ви приемали самите вас насериозно. Wink
Повечето ми приятели и приятелки са водолеи, веднъж отдадени, много трудно някой би ги отклонил от връзката, която са създали, бих казала почти невъзможно е.
Другата най-вярна зодия е Рак.
Тези хора са отдадени изцяло на семейството.
Но тази анкета е много подвеждаща.
Едно е да ти изневери гадже, с което сте били месеци, друго е да ти изневери, някой с който сте планували съвместното си бъдеще.

А как помните зодиите на бившите си гаджета не ми е ясно. Tired
На мен само едно гадже ми изневеряваше и не му помня зодията..
А по мои наблюдения Девата обича да кръшка, защото не се притеснява и да лъже.

# 141
  • Мнения: 188
Цитат
Тези, които са им изневерявали, просто не са ви приемали самите вас насериозно.
  Shocked
Няколко годишен брак несериозно ли ти звучи !?
Лично аз смятам,че няма никаква връзка между зодията и изневярата Peace

# 142
  • Варна
  • Мнения: 99
Цитат
Тези, които са им изневерявали, просто не са ви приемали самите вас насериозно.
  Shocked
Няколко годишен брак несериозно ли ти звучи !?
Лично аз смятам,че няма никаква връзка между зодията и изневярата Peace
Точно така! Peace

# 143
  • София
  • Мнения: 605
Аз също съм водолей, мъжа ми е скорпион ooooh!
За себе си мога да кажа, че ако някой ми е спечелил сърцето, съм му вярна и т.н , и съм съгласна с постинга по-горе:
Цитат
Водолеите са едни от най-верните, стига да си им спечелил сърцето.
Тези, които са им изневерявали, просто не са ви приемали самите вас насериозно.
но пак повратям-съдя за себе си лично. Мъжете водолей са друго нещо-познавам много: има верни, има и "неверни", т. е с някакви си техни разбирания, според които не правят нищо лошо.
А за скорпиона-много са им слаби ангелите, мисля, че колкото и да са верни на семейството, не биха устоили на излкушението ThinkingНе, че имам някакви проблеми за момента, но просто такава ми е преценката Wink

# 144
  • Мнения: 206
Понеже не вярвам на това , че хората от определена зодия изневеряват повече или по-малко оставам с впечетлението че някои зодии са по-хитри и ги хващат по-рядко  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 410
Гласувах - Скорпион.
Но не вярвам да има зависимост м-у зодията и изневярата, иначе вероятността да имаш честна връзка без изневярва би била равна на нула - всички зодии събират тук проценти според субективните ни преценки.
Други са причините за изневяра!
  Peace

# 146
  • Мнения: 621
Ми много ясно че колкото си по смотан и грозен толкова по малко шансове за изневяра имаш. Това е факт, кво му се учудвате, като че ли падате от небето.  Не мисля, че преследвам конкретно овните. Просто с тях имам богат опит. За всички зодии си имам мнение.
Освен това никога не съм казала, че овните изневряват по начало. Само казах ако го направят каква ще е причината, но лично аз не познавам овен, който изневерява. Познавам обаче такъв, който е сменил десетки жени, включително се е женил за 4 от тях. Нямам информация да им е изневерявал, освен накрая когато вече е бил решил да ги сменя... може би... не съм в течение.
Затова пък познавам овници, които с чиста съвест отмъкват женен мъж и почват да възприемат като тяхна собственост и да го ревнуват адски от всички. Няма да се учудя ако и от собствената му съпруга го ревнуват

Мдам, за овните подкрепям, не съм разбарала до сега някой да ми изневерявал, защото не съм ги следила - най дълготраен опит имам с дева и овен  Mr. Green Но съм съгласна, че са по-склонни да сменят отколкото да изневерят (мъжете), а жените нямат проблем да отмъкнат чужд мъж (една подобна се опита да отмъкне моя "разбрах и го предупредих "прави каквото решиш,нама да те спирам, но после бъди готов и за моето решение""), имат силно развито чувство за собственост, но са готини, имам много приятелки овни - аз обичам силни и страсни натури, дори да са несправедливи  към останалите Mr. Green Иначе имат безумно чувство за собствена правота и значимост, много са сладки, стига да можеш да им устоиш на щуротиите  Mr. Green

# 147
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Такива анкети винаги ме забавляват. Учудващо е , че Телеца-домошар води пред Стрелеца-развей прах  Mr. Green

# 148
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз съм представител на най оплютата тук зодия  - водолей и се съгласявам само с едно единствено мнение изказано тук:
"Водолей никога не би изневерил, ако успее да си намери най-подходящия емоционален, интелектуален и сексуален партньор в живота. Дотогава експериментира."
За мен мъжете които най много изневеряват, които търсят някакво разнообразие и са по сексуални са представителите за зодиите Овен и Лъв.

# 149
  • Мнения: 251
Според мен няма връзка!
За протокола - везни!

Общи условия

Активация на акаунт