Кандидат мами над 35 - да си дадем кураж! Тема 6

  • 13 419
  • 308
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 5 572
Здравейте, банда!  Mr. Green

Гледам разрастваме се... Тайничко се надявам да успеем да запазим духа и стила на темичката!  Praynig  (Подкрепям АРГХТ в това  Simple Smile  )

Нямаше ме няколко дни. Бях на едно обучение в Правец в петък, а после в събота и неделя, с мъжа ми се поразходихме - из Троян и Балкана. Много се заредихме с положителна енергия. Имахме нужда от такава екскурзийка, че много се бяхме застояли в София... А времето беше просто приказка!  bowuu

Рослемnewsm59 макар и на патерица! Бъди жива и здрава, много обичана и много щастлива!  newsm51

Ванхорн, по-полека, не се претоварвай с домакинска работа и недоспиване в комбиация!  Peace Грижи се за себе си и малката точица!  Hug

Хайде, дано има още хубави новини в темичката!  Praynig  Прекрасна седмица на всички!   bouquet

# 181
  • Мнения: 598
Страхотна седмица, банда!  bouquet
Мерси за закуската! Heart Eyes
Фиорче, стискам ти и аз палчета да ни зарадваш   Peace
Петя, гушки!  bouquet (и не си крии сърчицата и графиката Joy Joy Joy Joy)

# 182
  • Мнения: 2 617
Здравейте и от мен! Simple Smile
Прасковке, дано да продължим да се разрастваме... буквално. Wink
Хубав ден и още по-хубава седмица, пълна с добри новини! Фиор Flowers Four Leaf Clover
Моите ще почакат... поне месец още, или там някъде.
Алчо, какво става с теб, душа? Разбра ли се вече какво е малкото търкалце, или още се крие? Погал!  Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 598
Мило, caritas, ако знам какво е малкото търкалце, ще кажа веднага  Joy Joy Joy Joy

# 184
  • Мнения: 4 358
Абе хора Фиорчето нещо е в очакване newsm78.Аз съм го изтървала тоя момент.Фиорче Praynig Praynig
Леле Мили завидях ти на програмата - по скоро за началото и за края.Това по средата ти го оставям  hahaha
Прасковка като пишеш за тази разходка така ми се приска и на мен Rolling Eyes
Уф започна гадната седмица Sick - хич не ща ама нямам как.Пък така хубаво ми беше в почивните дни Heart Eyes

# 185
  • Мнения: 1 169
Ванхорне, миличка, искам да те попитам сега, когато знаеш, че си бременна спря ли го това ленено масло или още го пиеш? И не се преуморявай, тя работата никога няма край! Пази се!  Hug

Деми спрях го. Искам да говоря с докторката първо. Взех си витамини за бременни.

Фиорче  Praynig Praynig Praynig чакаме те. Каквито и да са новините. Ние сме тук и с теб. Hug Hug Hug

Зази къде си слънце? Върна ли се липсващата колежка? Надявам се тази седмица да ти е по- лека.

Бъни решила съм, честичко да разглеждам твоите постни и здравословни гозби. Този път (само всичко да е наред) не искам да ставам като подвижно буре.

Гушки за всички останали и хайде размърдайте се.

# 186
  • Мнения: 13 887
Здравейте ненагледни.

Докато се натуткам да ви пиша то станало надвечер и даже тези от другата страна на земното кълбо са писали в темичката.
Деми направо ми все думите от устата, точно щях да питам Ванхорне дали спря прословутото ленено семе, защото всички знаем че не е много полезно в тези периоди. Принципно да се пият витамини за бременно няма лошо но това което мога да споделя от познати и приятелки те довеждат до едно ненужно надуване - наедряване на бебетата ( конкретно Матерна), така че Ванхорне миличка давай повече на естествени витамини. Освен това ако ти се гади и не можеш да се храниш добре няма проблем - на мен гинеколожката ми каза че бебетата са перфектни паразити винаги ще си вземат това което им е необходимо. Само от течности не трябва да се лишаваш дори и ако скоропостижно след това ги повръщаш в тоалетната Joy

Бъни- браво бе- и ние чакаме то теб да ни осведомиш ако във вашата групичка с Фиорчето ( на кулинарките) нещо се замътят водите а то- ти си толкова завеяна колкото и ние. Внимавай! щъркела ще ти мине под носа без да го забележиш Simple Smile

Фиорче стискаме палци на теб и твоят щъркел.

Дани Hug

Каритас- всяко нещо с времето си пък и хубавите неща стават бавно нали?

Прасковката дано ви се отрази освежаващо тази екскурзия - във всяко едно отношение.

Милли с всичката редица от иконки ми напомни онзи виц - "не ми казвайте че този домакински робот прави и секс .. " дано сутрешното бебеправене ви е било успешно, но мила с толкова щъкане след това тез плувци рекордьори трябва да са ...

Аргх - днес времето наистина беше за полянка - ама лошо че беше работен ден. Аз изведох дзверо малко да се умори навън - ама то няма умаряне, само аз каталясах и ми изгоря носа.

Нещо коремчестите забравиха да ни навещават- Лени как е цигането, Иф-че ритка ли девойката. Рея чакаме и от теб една две думи.

Целувки мили мои и лека вечер. Завъртяхме и новата седмица, първото тримесечие на годината почти мина, а ние с какви резултати сме само.
Остана още един ден, може пък още някой да ни сюрпризира утре...





# 187
  • Мнения: 1 586
Здравейте банда  newsm51
Ама много постничко я карате. Човек да не ви остави за пет минути без надзор и половината изчезвате, а другите се държите сякаш някой току що им е откраднал лененото семе hahaha Sad
Я малко усмивки да видя. Утре-вдруги ден започва април. Така ще ни се разбъркат хормоните, че любовните боричкания на белите мечки на пролет ще изглеждат като невинни пощипвания между шестокласници пред нашия ентусиазъм. А то като се започне така знаете под коя "крива круша" ще го докараме  newsm62
Аз наистина нямам никакво време и сили да ви усмихвам точно сега, 'щото направо съм се озъбил, така че малко вие трябва да вземете нещата в свои лапи  Hug
Еййй ... от мен да  знаете, винаги има по-добър от теб, в това с което се занимаваш  Sad Едни хора са ми на главата направо ми взеха акъла и спокойствието, а до сега винаги съм се справял безпроблемно с такива "навлеци"... Нищо! Още два дни  Mr. Green Само два дни   261uu и ще мога да изпия една биричка на воля, преди да се метна пак "в кеча".
Alcho  Joy Joy Joy Joy ...
...и щастливка е твоята девойка с човек като теб до себе си тези думи директно си ги копирам - BOLD - Ariel 56 - Print  и с най-здравото лепило ги слагам на поне десетина мееста в къщи. Demi, приятелче си ти  Hug Не като milly-vanilly, само да ме гони като империалист из форума  Rolling Eyes
Хайде девойчета - малко повече живец  Mr. Green "Липсва живеца", както обичаше да казва учителя ми по пеене в гимназията, когато мънкахме поредния идиотски марш във възхвала на Бащата, Майката и там други незивестни за нас роднини...

Прегръдки за всички и усмихната вечер   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 188
  • Мнения: 7 263
Регенце - тук съм, тук съм не ви изоставям аз. Редовно ви чета, но тези дни ми бяха много изцеждащи та нямах сили за много писане.
Чакам новинки от Фиорчето, радвам се с вас и  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 189
  • Варна
  • Мнения: 756
Хора здравейте !  smile3515Аз не съм на себе си,какво ми става не знам.Спи ми се не мога да дойда на себе си. smile3507Дали е от пролетна умора или нещо друго ще се разбере.Но така не съм се чувствала от доста време.Дано ме е посетил щъркела ,друго да не е  smile3534

# 190
  • Мнения: 2 617
Аааа, Никол, а щъркеловият ред къде остана, а? Май Варна беше на опашката, ако не ме лъже паметта. Laughing Heart Eyes
Честно казано, нямам нищо против и на зиг-заг да карат, стига само да не пропускат.

# 191
  • София
  • Мнения: 6 302
Привет, другарчета!  Hug
Тук съм и току-що ви изчетох. Уморена съм, стоях до 19.30 на работа.  Tired Колежката дето я замествам, все още я няма, а най-лошото е, че няма да я има още дълго. Правиха й операция и сега е в болничен. Лошото е, че точно сега ми се струпа много работа и аз като тъкачка -многомашинничка, герой на социалистическия труд  Wink, снова между моя и нейния компютър. Щото тя даже не ми прехвърли файловете, върху които да работя. Ама и в нашта фирма има такива идиоти.... Днес в 17 часа една патка ми носи тръжни документи и вика: само да ти кажа, че срока е до 3 април. Аз  Shocked Друг един, малко по-рано ми донесе друг комплект документи за 7 април. А аз в момента подготвям 3 оферти. Ох, стига съм се оплаквала.

Иначе съм добре, изкарахме един много приятен уикенд.  Sunglasses
Приятна вечер и дано имам възможност в скоро време да пиша пак......  Grinning

# 192
  • Варна
  • Мнения: 756
 :hahaha:Caritas питай за реда ARGHT той ще ти обясни дали сме на опашката  #2gunfire Joy

# 193
  • Мнения: 2 617
Абе знам аз, че вие сте с връзки, ама айде от мен да мине!  Hug
А и, както каза _re_ge, хубавите неща стават бавно, нямам нищо против да почакам. Малко.  Wink 

# 194
  • Мнения: 1 586
Мдааа... съжалявам, но схемата е следната:
Щъркелите наистина се движат на зиг-заг. Всяко ЗИГ минава през Варна, а всяко ЗАГ през различна точка на провинциалния свят Не знам защо така се получи  newsm78 Едвали е само защото докато преговаряхме държах в ръка кофа пълна с жаби, а щъркелите май не бяха спирали от Африка насам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт