Кандидат мами над 35 - да си дадем кураж! Тема 6

  • 13 430
  • 308
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 14 000
Аргх честита ви случка.
Принципно нямали сте причина да се притеснявате- 47 дена хич не е много- особено като се вземе в предвид че сте имали тотално подсилена хормонална картина.. Хайде сега малко сухи тренировки и след три месеца вече с главата напред.
Нещата лека полека ще си дойдат на местата друже - "спокойствие и само спокойствие"

# 166
  • Мнения: 4 358
Добър дееееееееееееееееееен.
Преди малко се излюпих ooooh!.Така ми се спиииииииии ама да си проспа младините пък не бива hahaha.
При нас малко мрачничко и аз пак в кухнята ще се поскрия за малко.
ARGHT...  Hug много се радвам за вас.Странна работа е психиката на жената.Успокоявай я повече девойката, поглези я малко тия месеци на почивка и после ще видиш как всичко ще се нареди.Искренно ви го пожелавам и да знаеш ,че чакам поста дето ще се похвалиш и ти Hug

# 167
Сажалиавам, че се намесвам вав вашата темичка, но от много време ви чета и искам да ви кажа, че наистина сте много сладки. Извиниавам се за правописа ама имам проблем с кирилизациата на служебниа комп и пиша на bosnian cyrillic и е странно.

# 168
  • Мнения: 7 263
Днес май всички сме леко отнесени. Тази смяна на времето от години ми трови нервите и не само моите. Освен че си тормозим организма, никаква полза не виждам от нея реално. както и да е - не зависи от нас и никой не ни пита, та гледам да се аклиматизирам по-лесно, но днес станах към 10.30, което за неделя ми се вижда прилично, е да де ама то вече било 11.30 - демек обяд ooooh! ooooh! - ама като не ни е и обедно. Децата преди малко ги сложих да подремнат, абе...
ARGHT  Peace според мен съвсем нормално ви се е случила случката. Важното е сега да се успокои момичето и да си влеете кураж и енергия. Така а и така ви чакат няколко месеца на принудително спокойствие поне откъм мислене по темата. Починете се, заредете се хубавко с емоции, пък и морето, лятото ще си кажат своето сигурна съм  Hug Hug Hug много ще ви стискам палци да знаете, както и на всички тук де  Hug Praynig

# 169
  • Мнения: 2 617
О, значи не съм била само аз със смяната на времето. И аз полза никаква не виждам, само вреда, ама какво да се прави. Като се прибави фактът, че още не съм оздравяла съвсем, а пък се наложи да поизчистя малко у нас... окончателно се смачках. Това пътуванията са хубаво нещо, обаче ако можеше някоя фея-чистница да наминава междувременно през къщи, хич нямаше да е зле. Мечтиии!
Леле, Бъни, аз чак сега хвърлих едно око на твоите торти и направо ми потекоха лигите!   bouquet

ARGHT..., може да е сиромашка, ама си е радост - че всичко е наред. Стискам палци и изследванията да са в норма, да се успокоите и после напред! Идва лято, хубаво време, планове за пътувания, ееех....  Wink!
Рослем, честит рожден ден на патерица!   party023 Да си жива и здрава и много обичана! Останалото ще се нареди, вярвам.

_re_ge , тия щъркели толкова работа има да вършат, че не им стига времето, затова почнаха да ни слагат да си лягаме един час по-рано! Да му мислят, ако не се представят подобаващо!  Joy

Lennyh , поздрави на циганчето! Heart Eyes

Момичета и момче, хубав ден!  Hug

# 170
  • Мнения: 1 586
Сажалиавам, че се намесвам вав вашата темичка, но от много време ви чета и искам да ви кажа, че наистина сте много сладки.
Е, сега пък...хем съжаляваш, хем се радваш - женска работа  Laughing Че се радваш разбирам - все хубостници сме събрани тук, но не разбрах, защо съжаляваш  Crazy А за кирилицата - огледай се малко няма операционна система от 7-8 години насам, която да не разполага с вградена БГ кирилица и то само на 4 "кликвания разстояние"  Hug
Аз си стоя тук на една автомивка и се чудя как да си запълвам времето докато момчетата се справят с моята Берта. Всички коли, които са минали през ръцете ми си имат име. На тази това и ходи  Mr. Green
Знам, че не е чак толкова ненормално такова забавяне в МЦ, след кюретаж и то в напреднала бременност. Знам обаче, че като четях темичката на момичетата със същият проблем  тайничко и благородно им завиждах  Blush за това, че минават по по-съкратената процедура. Макар че то какво ли има за завиждане, когато сме я докарали дотук  Sad Няма значение - сега всичко тръгва напред и искам да попитам такива "всезнайки"  Wink като Бъни - А мен, кой ще ме глези? Мм?!?  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 2 617
.... и искам да попитам такива "всезнайки"  Wink като Бъни - А мен, кой ще ме глези? Мм?!?  Mr. Green
Може ли аз да отговоря вместо Бъни?
Ами че НИЕ, разбира се! Ти сега да не би да се оплакваш, а?  Joy

# 172
  • Мнения: 1 045
Благодаря ви за пожеланията мили мои. Благодаря ви, че ви има.  newsm51 Вчера изкарахме страхотно  lalalala. А то и деня беше такъв. А днес е един мрачен ден и с тази смяна на времето съм като пиян морков  smile3507 А то при мен може да е и от вчера  cheers

ARGHT... радвам се, че при вас нещата започват да идват на мястото си. Стягай се през тези два-три месеца, че после те чака сериозна работа  luvbed

Сега отивам да пийна едно  Coffee, че дано се smile3556  малко .

Лек ден на всички  Hug  Hug  Hug

# 173
  • Мнения: 4 358
.... и искам да попитам такива "всезнайки"  Wink като Бъни - А мен, кой ще ме глези? Мм?!?  Mr. Green
Може ли аз да отговоря вместо Бъни?
Ами че НИЕ, разбира се! Ти сега да не би да се оплакваш, а?  Joy
Их ама как си знаех ,че така ще кажеш ейййййййййй ARGHT . То на мъж сакън да не го бутнеш на втория ред.Да не се засегнеш ей Hug Hug Hug.
Хубаво са ти отговорили.Ние тука сме за това - кафенце, закуски, добра дума Hug.Хайде от мене да мине по едно парче тортичка Hug
Много искам да се похвалите с твоето момиче Hug да знаеш. Praynig Praynig Praynig за всички ни Hug

# 174
  • Мнения: 1 586
Съвсем заспахте бе девойки  Laughing
Пролетта и смяната на часа май ви поизимориха, а?!?

Що се отнася до глезенето нищо не мога да кажа Hug  Heart Eyes Hug

На мен ми предстоят три свръх натоварени и гадни дни на работа и не знам дали ще имам сили и настроение да пиша, но ще поглеждам от време на време как я карате  Heart Eyes Надявам се да е с настроение, че май от друго място няма много да има, откъде да черпя. Поне след тези дни нещата при мен ще се канализират и ще съм наваксал голяма част от изоставането си през последните 2 месеца. Ей тази идея много ме крепи  Hug

Пожелавам ви хубаво настроение през следващата седмица и я карайте по лежерно - пролетната умора на никого не прощава, а вас сериозни дела ви чакат. Надявам се със сериозни резултати  Praynig Praynig Praynig
Лека вечер   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 175
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Минавам да ви пожелая лека нощ   love001
Едвам ви изчетох  smile3529  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ...много сте изписали, ама така е като пропусне човек един ден  ooooh! ....иииии гледай кво става  smile3529

Рослем , Честит Рожден Ден !  Малко на патерици   Blush   newsm51  
 Ето и моя подарък .. Special for you
 
Аз от сутринта съм на педали...  luvbed после   food002 newsm79 newsm28 1dishes wash hang 1ironing ... после малко shopping  newsm71  и когато свърших с всичко newsm37 pletka   и директно на Пъб
   beer3 cheers beer Drunk  ... А тук от сутринта, едно слънце    Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  grinning039
Сега съм уморена, утре ще ви пиша повечко  Hug  Бъни по-честичко пиши  Hug не зачезвай така, да те мислим само  Hug
Аргхт,  dancing ... нещо ми се танцува с тебе   newsm03  ... Абе моя хич го няма по танците  Crossing Arms

Лека нощ на всички ...Лени, Реге, Зази, Звети, Бъни, Ванхорне, Паполино, Фиорче, Ифче, рослем, Никол, Миле,Кюбит и всички които пропускам   Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 22:33 от milly76

# 176
  • Мнения: 1 169
Привет душички мили,

Днес беше едно търчанеее...трябваше да свършим задачи чакащи от дълго време.
После и аз като Мили  afwitch и се почна  newsm79 wash 1ironing newsm71.
Всички помагаха, но аз се уморих. Не можах да спя, защото дъщеря ми имаше приятелка на гости и се кикотиха до никое време. После се събудих и  1countingsheep.
И като си помисля, че утре е понеделник no

ARGHT...

Цитат
Сажалиавам, че се намесвам вав вашата темичка, но от много време ви чета и искам да ви кажа, че наистина сте много сладки.
Е, сега пък...хем съжаляваш, хем се радваш - женска работа  Laughing Че се радваш разбирам - все хубостници сме събрани тук, но не разбрах, защо съжаляваш  Crazy А за кирилицата - огледай се малко няма операционна система от 7-8 години насам, която да не разполага с вградена БГ кирилица и то само на 4 "кликвания разстояние"  Hug

Драко недна спри се. Ха, така сега скарах ти се  smile3534. Иначе си ми другарче  smile3525. Много се радвам за твоето момиче. Стискам палци скоро да започнете борбата в  luvbed

Прегръщам ви всички и ви желая лек понеделник, който идва много скоро при вас.
Аз отивам да се метна в кревата  smile3524 и ще се включа когато за вас е края на деня   bouquet


# 177
  • Мнения: 379
Прекрасна седмица на всички!!!Да ви се случват само чудесни неща!!!Лека работа на работещите! Hug Hug Hug

# 178
  • Мнения: 419
Здравейте, китки-росни!  Kissing Heart
Рослем, честит рожден ден с малко закъснение! Пожелавам ти следващия рожден ден да го празнуваш с още един член на семейството  Praynig
Ванхорне, миличка, искам да те попитам сега, когато знаеш, че си бременна спря ли го това ленено масло или още го пиеш? И не се преуморявай, тя работата никога няма край! Пази се!  Hug
ARGHT..., давайте бомбите, с ред, без ред, кой е следващия?!? Имам подозрения, че от към морето ще да е следващото гърмене?  newsm78 ...и щастливка е твоята девойка с човек като теб до себе си! A за страха да похваля моя мъж, научи се в такива моменти да казва – „Щом сме двама, страшно няма!”
Бъни, радвам се, че се появи, липсваше ни!
Фиорче, стискам палци, дано не ти идва 9м поне!  Praynig
Реге, Danito, Мишанка, Цветак, Нора, Мили, Зазолинка, Иф,Никол, Лени, Прасковка,Пуканче, Кюбит, Dudence, Сaritas,  Милето, Алчо...  Hug  Hug  Hug
Слънчева седмица на всички!

# 179
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Минавам да сервирам закусчица и после ще ви пиша  Heart Eyes


Фиорче  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed стискам палчета да ни зарадваш  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт