Кандидат мами над 35 - да си дадем кураж! Тема 6

  • 13 405
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 566
Толкова ме развълнува, ВанхорнHug Тихичко честито, много се радвам, лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 76
  • Мнения: 13 817
Не знам как е иконката смях през сълзи - ето я благата вест.

# 77
  • Мнения: 606
Vanhorne, каква невероятна новина!
УРААААААААААААААААаа!!!! Joy

Напрово настръхнах като я прочетох!
Много  Hug и се  Praynig за теб! Heart Eyes

Момичета, плача от радост и треперя.
Видях ги тази сутрин EFP
Обичам ви

milly76 Браво на тях- да са им живи и здрави- те са щастливи хора.
Нека Бог да им дава сили и възможности да ги отгледат и възпитат както трябва.

Снаха ми дето има четири деца..... Последното роди през януари, решиха че не искат повече и девер ми (брат на мъжа ми, ако правилно се изразявам Peace) миналата седмица си направи вазектомия  #Crazy . Малко ме шокираха, защото за мен е доста крайна мярка  Crossing Arms .... да им се чуди човек, толкова пък да не могат да се пазят  ooooh! и да не се удържат.

# 78
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Vanhorne, какво голямо щастие!
Много се радвам за теб! Желая ти успешна, красива, вълнуваща бременност и едно сладко бебче накрая!   bouquet Heart Eyes

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Лелеееееееееее,влизам и какво да видя. Grinning  Ванхорнче  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 80
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Не мога да се нарадвам на хубавата новина  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Ванхорне  Hug Честито миличка  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Само хубави моменти от тук на татък ти пожелавам  newsm51
Еееййй че страхотно, гушкам те силно  Hug . Хайде да повлечеш крак и другите да се похвалят  Hug

# 81
  • Мнения: 1 169
Благодаря ви милички,

Все още съм в шок и не мога да го асимилирам.
Моля Господ всичко да е наред и това е.
Повличам крак мнооого силно.
Нашето момче АРГХТ ми е избрало силно щъркелче- да дойде чак до тук... Laughing
Днес ще си запиша час за УЗ за след две седмици. Последната М беше на 24 Февруари. Това е. Може би това ленено семе... Или аз му повярвах, че ще ми помогне или наистина изигра някаква роля.
Момичета и момче ще имам още много нужда от вас.
Бъдете с мен.
Обичам ви.

# 82
  • София
  • Мнения: 5 566
С теб сме, миличка!  Hug И дори скоро ще бъдем като теб!  hahaha Разбира се, че имаш пълната ни подкрепа!  Hug

# 83
  • Мнения: 598
Vanhorne ๏̯͡๏), честито и от мен  bouquetЛека и безпроблемна бременност!  
Пощата си дзржа запълнена заради такива като теб, които искат да ми се карат, ARGHT Mr. Green
Petq  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 17:43 от Alcho

# 84
  • Мнения: 1 152
Ехееее-хееее, Vanhorne ๏̯͡๏)  Hug Hug Hug
Сега само спокойствие и силна храна, както се казва.
Айдеее, чъкелчетата почнаха да пристигат едно по едно  newsm44

# 85
  • Мнения: 13 817
Ей Ванхорне миличка - и това ако не е реклама на лененото семе ( шегувам се )  ,  май и аз ще се наредя на опашка да си купувам
 от семето с мелачката.

Норче темата за аборта е много актуална и всеки е в правото да си има мнение ( както и да го споделя) , това че има разногласие по дадени теми  в нашия форум не значи че трябва да ги избягваме и да симулираме тотално разбирателство. Принципно в една такава деликатна ситуация са много важни условията в които са поставени героите. Оправдавам абортите в редица случаи, но не ги приемам в случаите като този който ти споменаваш  - когато е въпрос дали ще имаш 2 деца или три . Жалкото е че не разбирам защо има липса на такова равновесие - тези които могат не ги искат (децата) а други ( като много момичета в нашата тема ) мило и драго дават това чудо да им се случи.

Милли наясно съм че вазектомията е много разпространено средство на острова. За мен също е доста радикално но пък си има здрав умисъл в това. Освен това е изключително джентълменско ( каквито претендират да са британците ) .За мъжа си пък , че бил по възрастен и прочие- не дърпай дявола за опашката момиче че за всеки влак си има пътници  Joy

Деми, мила моя - наясно си че страхът след всичко през което минахте последните месеци ще те съпътства постоянно. Това обаче не значи да позволиш живота  да се изплъзне между пръстите само заради страха , хващай здраво мъжа си и  скачайте с главата във водата- което му е писано ще се случи, ние сме с теб.

Целувам ви девойки, много хубав ден е днес, и това ако не божия намеса не знам иначе как да го опиша.

# 86
  • Мнения: 1 586
Не мога нищо да кажа. За първи път от много време се почувствах щастлив - ей така отвътре и  истински. Не просто усмихнат...
Vanhorne ๏̯͡๏) newsm45 - така ми дойде от това чувство. Помниш ли, какво ти написах за твоя щъркел?!? Нека сега някой да не вярва  Naughty
Наистина, каквото и да напиша нищо не може да изрази. Резервирам един палец за теб в следващите месеци  Hug Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug
  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu

Уффф ... не мога да се стърпя - трябва да добавя още един ред  Blush
 261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu

Като интелигентен човек няма да отговоря на тази гнусна инсинуация  Crossing Arms Wink
Stop Всеки го удря на чат в тази тема...мили ми мъжки факторе Mr. Green

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 19:12 от ARGHT...

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359

Все пак ще отбележа огорчението си от чата
Stop Всеки го удря на чат в тази тема...мили ми мъжки факторе Mr. Green
Честитка на Ванхорн-ааааа Hug Браво. Много ти се радвам Hug
Одисеята ми със зъбаря приключи....1:0 за мен...за сега Mr. Green Обаче ще пия антибиотик Tired

# 88
  • Варна
  • Мнения: 756
СУПЕЕЕР ВАНХОРНЕ  smile3503 ЧЕСТИТО И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ.МНОГО ,МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ.БРАВО, САМО ТАКИВА НОВИНИ ДА ИМА ТУК В НАШИЯ ОТБОР smile3535 smile3535  261uu

# 89
  • София
  • Мнения: 6 302
Много съм изморена тази вечер, а и исках да гледам нещо по ТВ, обаче нещо ме дръпна към компа.... А то какво било!  newsm44 Господи, благодаря ти! И мила, Vanhorne, честито!   bouquet Много, много се радвам за теб. Вярвам, че всичко ще бъде наред и след 9 месеца ще бъдеш най-щастливата мама на света!
Значи почвам да го пия това ленено семе с още по-голяма увереност, че ще има ефект от него....  Grinning
Приятна вечер на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт