Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
Нещо не ми харесва... Аз си го представях с по-друго излъчване Crossing Arms

Аз също, също и момичето Лея Клийруотър - си я представях по-топчеста, а те са избрали някаква страшна Покахонтас.

Споменавано ли е, че третата част на филма се чака на 30 Юни 2010 в САЩ? Може би е стара информация, но докато се усетя, че има тема на тази ТЕМа и сте завъртя ли една камара новини Laughing.

# 46
  • Мнения: 2 897
Това е Емили, а не Леа(за сега).

# 47
  • Мнения: 57
По върви някак, все пак разбирам защо е избрана, имайки предвид написаното в Новолуние за Емили. Whistling

# 48
  • Мнения: 3 521
Като Емили пък ми се връзва още по-малко...ама както и да е - като я гримират ще стане работата.

# 49
  • Мнения: 354
Ауу, докато се запиша и вие на 4 стр.  #Crazy

Деничка, браво, радвам се, че в анкетата има и опция за ...таковата...семейството. Аз съм за това  Peace

# 50
  • Мнения: 4 292
Здравейте! Приемате ли нови в темата?  Grinning
Малко късно се записвам, но едва преди няколко дена изгледах филма, а в момента чета ''Здрач''. Мисля, че вече почвам да разбирам манията по поредицата. Усещам, че се пристрастявам.  ooooh!

П.П. Оф, който пише с една ръка, така после ще едитва.  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 19:21 от Клото

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 213
Здравейте!
Аз съм на 34 г. и съм пристрастена.
Ако има лечение, казвайте.  Grinning
Завиждам на тийновете - могат да си лепят плакати където си искат, а аз на тая възраст...
Купих си "Браво", знаете кой брой и какво да правя - не се въздържах и си лепнах един плакат на вратата на банята. Уж по-скрито от "възрастните", но като ни дойдат гости, детето право там ги води да им го показва.  Embarassed

# 52
  • Мнения: 95
ох беееее...кажете тоя брой на Браво дали мога да го намеря още  Cry

# 53
  • Мнения: 21
Купих си "Браво", знаете кой брой и какво да правя - не се въздържах и си лепнах един плакат на вратата на банята. Уж по-скрито от "възрастните", но като ни дойдат гости, детето право там ги води да им го показва.  Embarassed
Joy Joy
браво- а на колко години е детето?

Добре дошли на всички нови- приемаме...много сме, луди сме, лечение засега не знаем  Laughing

# 54
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Тя нашата малко като при вампирите стана - няма лечение, само трябва да си взимаме дозичката, като огладнеем  Laughing

Дени, назначаваме те за главен готвач   chef Hug Mr. Green Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 57
Да ви върна отново към това, което обсъждахме сутринта за Едуард. За мен не само католическото му възпитание и страхът му за душата му го спират да превърне Бела във вампир, а по-скоро ето това:
Цитат
Видението на Алис се завъртя в главата ми, кървавочервените очи на Бела спокойно взиращи се в мен. Безизразни - но нямаше начин тя да не ме мрази заради това бъдеще. Да ме мрази, задето съм откраднал всичко от нея. Откраднал живота и душата й.
Мidnight sun

# 56
  • Мнения: 21
ей, пак научих нещо ново днес... от момичетата от Робсесдпатинсън научавам защо не е имало всички целувки от книгата във филма- защото било обозначено като филм, разрешен за 13 годишни (което го знаех, но не знаех досега, че имало ограничение колко целувки и колко сцени на насилие трябвало да има във филм с такава категория)... сега спекулациите са дали "Новолуние" ще е за по-голяма публика и съответно с повече цуни-муни и насилие... или както казва една от сътрудничките на страницата, въпреки, че книгите за нея са свещенни, понеже Роб играе във филмите, могат да се отклонят малко от сценария в по-физическа насока, или направо всичките филми трябва да ги обозначат като за по-възрастна публика , защото Роб "просто не е подходящ за подрастващите"  Grinning  
Amen!!  
 Joy Joy

Да ви върна отново към това, което обсъждахме сутринта за Едуард. За мен не само католическото му възпитание и страхът му за душата му го спират да превърне Бела във вампир, а по-скоро ето това:
Цитат
Видението на Алис се завъртя в главата ми, кървавочервените очи на Бела спокойно взиращи се в мен. Безизразни - но нямаше начин тя да не ме мрази заради това бъдеще. Да ме мрази, задето съм откраднал всичко от нея. Откраднал живота и душата й.
Мidnight sun

Освен ако не съм изпуснала някаква друга линия на дискусията, ние обсъждахме за трансформацията на Едуард или за това как се е чувствал преди Бела да се появи, и защо се е противил на визията на Алис, че ще се влюби в Бела- но главно от гледна точка на това как Едуард се трансформира, а не толкова дали е имал резерви да превърне Бела във вампир или не... По отношение на "Здрач"/"Среднощно слънце" се права, че не искаше да я превърне, дори и тя наивно да реши, че иска да стане вампирка, само и само да бъде вечно с него- но главно заради болката, когато се става вампир, както и липсата на избор за човешки живот, какъвто избор никой от Кълънови не е имал де факто, и за което й завиждат....Едуард се притеснява и за душата на Бела (не толкова за собствената си, защото почти не вярва, че неговата е спасяема),  но можем да задълбочим този аспект на дискусията, като почнем с Новолуние другия месец...засега все още разнищваме Едуард- трансформацията от умиращ човек в безсмъртно чудовище и от чудовище в човек... Simple Smile  Католическото му възпитание се връща с пълна сила, колкото по-човечен се чувства- през другите книги...

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 20:09 от staro-novo

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Здравейте!
Аз съм на 34 г. и съм пристрастена.

 Joy Joy Joy Joy
Заприличахме си тука на сбирка на АА Wink

# 58
  • Мнения: 57
Е, то щом сме тука, май на всички е ясно, че сме Twilight addicts Hug Joy

старо-ново, ами аз наистина малко се отклоних, но мисля и че това е важно за това му израстване Peace

# 59
  • Мнения: 1 800
Супер нова тема! Мерси!  bouquet

Абе ПиДжи-13, изложиха се с този рейтнигн, направо си е ПиДжи с тази скрънзава целувка..Предлагам да е "Р" и да  направят  последната книга първите 100 страници дума по дума с вси4ки подробности  Wink

Официално да съобщя, 4е мъжа ми 4ете Здра4, о4аквам до края на седмицата да из4ете вси4ки архиви от РобсеседПатинсън, а след това, ще  му дам линк за нашата тема Laughing

Анкетата,  Joy мисля още за отговора, дали по съвест или сърце да гласувам Simple Smile


по старата тема-

старо-ново, сигурно ще е било след фенфикшън сънуването ми, особено като се има вредвид на какви аз попадах Joy

в 4аса по биология- да, ще съм като Бела, умряла от срам и наблюдаваща го през спуснати коси.

ако мога да прекарам 24 4аса с Едуард, и ако не иска да ми изпие кръвта, бих го накарала да ми разкаже за света през неговите о4и за тези 100 години и на местата, на които е бил.

Ако имам 24 4аса с Робърт, бих го карала да ми 4ете от любимата си книга(заради бритиш акцента) и да ми свири и пее...и други работи, ама тях без бой не казвам hahaha

малее, голям 4ершаф изпрасках......




























Общи условия

Активация на акаунт