Дали е редно?

  • 5 734
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
  Абе той цяла тема пуснал,редно ли е ,нередно ли е,вие му викате да я проследи. По-добре да не се захваща,като не му стиска.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Изчукай нещо свежо пък ти бе, баси балъка си. С тази пичеловка, дето я караш от скоро, няма да имаш проблем да се класираш.  Като станеш 60 годишен дъртанян, тогава се заглеждай по стари чанти.


ауууууууу,това 4ак ме жегна :twisted:40 годишните ли са стари 4анти  Rolling Eyes

ина4е по темата.....И аз не бих се ка4ила ,знам ли newsm78
Въпроса е :какво целиш като спреш и я ка4иш?

# 17
  • Мнения: 2 196
Ще използвам лафа на един познат: ''не е срамно да ти откажат, срамно е да не си поискаш''. Laughing
 В тия времена, едва ли ще посмее да се качи жената.

# 18
  • Мнения: 502
  Гледайте клипчето. Кой от двамата си,Селтакис? Така ще стане ясно дали да качиш мадамата,или не.

http://www.youtube.com/watch?v=ALC7kt6iUHY&feature=related


# 19
  • Мнения: 335
Знам го този разказ. Не свършва добре.
И във филма е така.



ПП Все се чудих във филма - той защо въобще пипна тази мания да я свали от този рейс. И всичко да свърши така горчиво. Психология или психиатрия - къде трябва да се търси (за филма се питам)







# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като една поомачкана чанта (е, още не съм в графата "стари чанти", но времето лети  Mr. Green) мога ли да се изкажа?
По-добре недей.

# 21
  • Мнения: 2 448
Ако излъчването на човека, който ми предлага най любезно превоз не е плашещ, бих се възползвала с удоволствие. Всъщност дори ми се е случвало няколко пъти.
Жалко, че няма никой редовен по моя маршрут, че да не водя детето на градина с тролея.  Laughing

# 22
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
 Ако не си женен що не. Ако и тя не е може и да не ти откаже. Но ако мъжът й гледа от прозореца може да стане неприятно, за нея, за теб. Пък и в тези времена, аз и в такси сама не се качвам, какво остава при съвсем случаен. А с други думи щом не ти стиска по добре си карай по пътя.

# 23
  • Мнения: 274
Кво се хванахте пък вие сега за чантата... Човек да не каже нещо.
Освен това аз винаги съм си падал по 40 годишни Фурли. И преди 10 години, предполагам и след 10 и след 20....живот и здраве.

# 24
  • Мнения: 502
Знам го този разказ. Не свършва добре.
И във филма е така.



ПП Все се чудих във филма - той защо въобще пипна тази мания да я свали от този рейс. И всичко да свърши така горчиво. Психология или психиатрия - къде трябва да се търси (за филма се питам)









   Как горчиво? С целувки завършва филма.

# 25
  • Мнения: 4 585
Кажи на жена си още първия път пък, какво толкова.
Пробвай, ако не опиташ, никога тяма да узнаеш.
Странна е способността ни да приписваме качества и да съчиняваме биографии на хора, при мен е същото.
Обаче понякога няма нищо, ама нищо общо с действителността.

# 26
  • Мнения: 335

Иначе, ако бях на автора на темата, щях да си сложа табелка "Такси" на предишната кола и на деня на транспортния работник, със стикер "Промоция" да спра и да й предложа да я откарам.
Щях да получа всички отговори на въпросите си тогава.



ПП То и на джипа щеше да е интересно да си сложа табелка такси, но това е друга тема.

# 27
  • Мнения: 871
Остани си с желанието, по-сладко е.

# 28
  • Мнения: 8 999
Хм, да не стане като в оня виц, с ютията!

Аз лично бих се чувствала поласкана ако един фин, благородно изглеждащ и излъчващ интелигентност младок в лъскав джип ми предложи превоз. За съжаление не ползвам маршрутки.

# 29
  • Мнения: 12 665
Колко хубаво би било, ако жената чете тук. И утре чака на спирката с табела Вземи ме, Селти. Или Разкарай се, простак.  

Общи условия

Активация на акаунт