Отговори
# 420
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!
Аз отдавна не съм писала,но редовно ви чета.Просто сега имам малко повеча да уча и не ми остава мн време.
Твърдо си продължавам но режима и мога да се похваля с първите резултати-от 1.05. съм на режима и до сега,за 1 мес съм -7кг  newsm44
Незнам дали е добре,но аз се радвам и се надявам да продължава в същия дух.
Товя е от мен за сега приятен ден на всички  smile3525

Страхотен резултат! Поздравленияяя!!! Simple Smile Сподели твърдо ли спазваше грамажи и спортуваш ли нещо?
  bouquet
Значи силно казано съм спазвала грамажите.Попринцип на всяко ядене си ям мазнини,въглехидрати и белтъци,но понякога са с + - 20,30 гр,иначе ям само храните от листите,но просто не ги меря чак до последния грам.
А за спорта по 3-4 пъти на седмица карам за около 30-40мин кростренажора в къщи и се опитвам до вървя колкото се може повече пеша.
Това е надявам се да съм била полезналпожелавам ви успех на всички и на себе си,че имам още доста за сваляне и дано да продължавам така  Praynig

# 421
  • Мнения: 290
Браво, polishanka! Страхотен резултат!!!   bouquet

Момичета, специални поздрави от Фелинчето! Обещала ми е тия дни да фърли едно оче и да ни пусне някоя думичка, тъкмо ще видите прекрасния Ксандър, пу-пу!!! Поредното режимно бебче - момче  Wink

Много  Hug Hug Hug и хубав ден!

# 422
  • Мнения: 91
Момичета,момичета спазвам си аз режима, но не отслабвам и защо ли? preggo и сега не знам да продължавам ли или не?

# 423
  • Мнения: 572
Хах, каква новина ... стига бе, аз пак спирам да режимствам  ooooh!
Ама честито де!

# 424
  • Мнения: 1
Smarfieta, smarfieta....Чудим се и ние какво се случва с теб, пулим се и мигаме на парцали, а то какво било!
Честито!!! Hug

polishanka, от сърце ти желая да свалиш, колкото искаш и да се чувстваш прекрасно от постиженията си!

Слънчев, прекрасен и весел ден за всички момичета!  bouquet

# 425
  • Мнения: 22
здравейте мили дами.

да се включа и аз.да се похваля за половин месец съм -4кг,но пък от към см не съм мръднала нещо.а там искам да махам.

моята малка душичка хвана варицела....от къде и аз незнам.доста я сърби и не може да спи вечер,но пък от друга стана добре че сега я кара...
от месец вече върви сама,и сега отваря навсякъде където се докопа...разхвърля гардеробите,а пък аз многоооо обичам да подреждам дрехи Rolling Eyes

smarfieta честото  bouquet

пак ще се мяркам.лек и щастлив минусов ден

# 426
  • Мнения: 16
Момичета,момичета спазвам си аз режима, но не отслабвам и защо ли? preggo и сега не знам да продължавам ли или не?
Hug Hug Hug Hug
ето една хубава новина!
здравейте мили дами.

да се включа и аз.да се похваля за половин месец съм -4кг,но пък от към см не съм мръднала нещо.а там искам да махам.

моята малка душичка хвана варицела....от къде и аз незнам.доста я сърби и не може да спи вечер,но пък от друга стана добре че сега я кара...
от месец вече върви сама,и сега отваря навсякъде където се докопа...разхвърля гардеробите,а пък аз многоооо обичам да подреждам дрехи Rolling Eyes

smarfieta честото  bouquet

пак ще се мяркам.лек и щастлив минусов ден
браво за –
Как я карате мацки?
В това хубаво време нямам много време за комп.
На новичките Hug Hug.
И много минусчета.
Хубав ден от мен!

# 427
  • Мнения: 0
Момичета,момичета спазвам си аз режима, но не отслабвам и защо ли? preggo и сега не знам да продължавам ли или не?

Ехаааааа! Честитоо   bouquet

# 428
  • Мнения: 3 117
Смърфиетке, поздравления!!!  newsm10  Всичко най-прекрасно ти пожелавам!

# 429
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета! Имам въпрос към тези от вас, които спазват режима от повече от година. Свалих много килограми (от 77 на 61), но в последните два месеца качвам - сега съм 65. Не зная какво става и защо килограмите се връщат. Ако някоя от вас има същия проблем, нека ми пише на лични, за да измислим какво да правим.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 430
  • Мнения: 699
Привет на всичкиииии!
Хайде на кафееееееееееееееееее!



smarfieta Честитооооооооооооооо! Леко бременеене! Сега ако и ти родиш момче ще призная режима.

Льони, я разкажи как се храниш, двигателен режим и т.н. Аз съм вече година и 1/2 на режима, но си позволявам много сладки неща, а от както тръгнах на работа и съм закована на стола все едно не спазвам режима. Въпреки че като се захвана сериозно си свалям без проблем.
Сега се възползвах, че малкото като тръгна да се разболява и аз направо полудявам, свива ми се стомаха от притеснение и няма поглъщане и на вода даже, та определено разлика има. Започнах да си спазвам режима и бачето се прибра малко. Мисля да продължавам в същия дух и за морето да съм с нов бански.

Пит-че, къде се загуби, работа ли? Гаджета ли? Изостави ни ти, еййййййййййййй, да не се е появила някоя Дева на хоризонта пак?

Желая ви успешна седмица и хубав ден.

# 431
  • Мнения: 12
Здравейте всички
изчела съм ви до последната буквичка  Joy, направо сте ми стари дружки всички
аз си имам режим от около месец и половина, но по една или друга причина до днес все не съм направила нощи - почвам си с добрите намерения и те стигат до кроасана на сина ми или някоя Фафла, обаче си трябва вталяване и се надявам тук с вас да успявам да държа дисциплината
режима ми не е изготвен от Симеонов, дори късно разбрах, че всички тези теми са всъщност за същия режим - зоната, демек
така че .....от днес и аз се надявам да съм режимна, стриктна и слаба  Mr. Green

лек ден на всички   bouquet

# 432
  • Мнения: 389
Привет,моми4ета!
Виждам резултатите са ви супер.Как и аз мога да полу4а режим  Hug

# 433
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!Как е хавата?Смъквате ли килограмите?
Аз май нещо се закотвшх,от две седмици нямам некакав резултат.Първият месец,както вече писах -7кг,но певече нищо.Незнам може би сега ще има малко застой или? Cry
Може ли да е от това,че не ям обезмаслено сирене?Вие какво ядете?
Уж спортувам и всичко си спазвам апък....
Дано скоро да имам пак резултат.
Лека и спокойна вечер на всички  Simple Smile

# 434
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
smarfieta, честита радост!Леко бременеене, още по - леко раждане и светкавино възстановяване и прекрасно бебе!

Аз отдавна не съм писла, защото не съм много режимна. Направих си моя диета и съм си мноооооого доволна. Станах вече 54-55 килца. ПОчти не остана до 52-53  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт