ЯНУАРЧЕТО лудува и посреща пролетта с весели игри

  • 13 972
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 376
Здравейте, момичета и малки сладкиши  Heart Eyes
Пак се изгубих... ама и вие много бяхте писали и аз все отлагам отварянето на темите като знам колко ще има за четене  smile3529 та да не се изказвам неподготвена... пък сега пак забравих какво исках да пиша  newsm78 Ееех, старост - нерадост.
Другата тема някой искаше да се посвети на Гадината.... спомням си заглавието - Гад чевръста, с чупка в кръста, се завръща в своята къща.
Теди, мнооооого ти е сладка бебата Калина (може да заимствам името при нужда)  Heart Eyes И не бих познала, че са две различни бебки  Hug
Болничките да оздравяват  Praynig Hug Praynig
Пипи ви беше показала снимки от нашия край... още има сняг на големи купчини... това ни е забавлението - рови в снега и ни храни наред... защо реши това дете, че снега е за ядене  newsm78 но да не си мислите, че само с това ни гощава  Naughty Ако си намери нещо на пода - троха, конец, други боклучета... пак ни ги дава в устата. Играе си с всичко, което е ново, но предпочита да е навън и пищи по прозорците и вратите... като излезе вика по всеки, който види  Crazy
Успех на започващите работа!
Давайте идея как да лъжем днес  newsm78 с моите дежурни лъжи вече няма кой да ми се върже  Crossing Arms

# 241
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Успешен старт на работещите момичета!   bouquet

Дарена след смяната на времето спи само по веднъж на ден.Ама той и Преси си беше в нас, та не знам точно коя е причината.
От днес сме сами двете и тъкмо й се доспа, сложих я, ще стане ясно след малко Simple Smile
Оп, заспала, значи продължаваме с двуразовият сън, когато няма с кого да си играе Simple Smile

С прискърбие споделям, че приключихме с кърменето.По нейно желание.1,4г почти.
Вярно е, че стана плавно, редуцираше сама броя сукания, но въпреки това ми е тъжно.
Я кърмя пак някога, я не Confused
Въпреки всичко аз все още имам кърма, гърдите ми не са напрегнати, но като нося някой от двамата и тениската ми доста се намокря Rolling Eyes
Някой запознат с естественото отбиване ще ми даде ли съвет?

Другото е, че вчера тотално си смених имиджа с нова прическа Blush
Още не знам дали се харесвам.

Лъжи...бих метнала някого, че пак съм бременна, ще пробвам с майка ми, макар че ми се струва, че ще вдигне кръвно Mr. Green

# 242
  • Мнения: 4 064
Герито, поздравления за наградата! Личи си, че си отличен специалист .   bouquet
Велина е много хубав хотел и вярвам, че добре ще си почините!

# 243
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет!
Днес вече ме метнаха. Мъжът ми замина на лагер за две седмици и като ми се обади днес ми каза, че се прибират в петък и аз толкова се зарадвах, а той се хили и ми казва -  ти не знаеш ли, че днес е 1 април.
Но все пак имам и добра новина - майка ми ще дойде на гости и я чакам всеки момент! newsm53
 
Внимавайте да не ви лъжат много, а ако вие можете лъжете, но не с черен хумор!

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Лейди ФиЛ , не тъжи за кърменето  Hug Всъщност при вас се е получило точно както трябва, без излишни драми, а този 1г и 4м стаж по специалността си е за завиждане  Simple Smile
При мен също стана естествено отбиването, но аз и давах и АМ за да поема все пак нужното мляко за деня. Има все още нещо в гърдите ми, чакам с нетърпение да отида на мамолог, че аз имам проблеми от преди  Tired
gab_i , страхотни играчки  Grinning Ние също пеем и играем тези игри  Simple Smile
Нашите любими играчки са - книги и бебета  Laughing
Сега сравнява - примерно вижда балон на книжката и носи балона (май пак Габи беше писала за тази игра Simple Smile Много обича да разлиства големи дебели книги и спасания. Дори за приспиване има един брой на сп. Грация, което стои в леглото и  Simple Smile
Куклите и бебетата ги гушка, показва им частите на тялото, храни ги, сресва ги, слага ги на гърне (иначе тя не сяда Rolling Eyes) вози ги в количката, говори им с тънкото гласче и т.н.
Като имам настрение и правя куклен театър.
Но разбира се на първо място за сега е тичането, криенето, катеренето и бърборенето.

Аз триколка не мисля да купувам Simple Smile



# 245
  • Мнения: 719
Хай, банда!

Успешен старт на новата работа на мамите, които започват от днес.

Гери, забравих да кажа, евала на шефа ти за подаръка.  Peace Все повече такива шефове да има. Mr. Green

Фил, не се наскърбявай, пак продължително си я кърмила.  Hug И Калина пожела сама да се отбие, иначе имах възможност и за повече.  Rolling Eyes А иначе честита прическа, аз поне от две седмици се каня да ида на фризьор и все не успявам да се организирам. Rolling Eyes

Габи ,триколката е супер, аз каквито съм срещала тук по нашите магазини, все паянтово ми се струва, и затова съм се отказала на тоя етап да взимам и таквоз нещо... Thinking

Калина все още кашля, поне Т я преборихме. Но не ни се размина АБ накрая.  Tired Днес ще я водим на контролен преглед, горката изтормози се, толкова пък да си личи като са болни.  Confused

Хайде слънчеви дни и здрави дечица ви желая.  bouquet

П.С. За първоаприлските лъжи забравих да кажа.....много съм слаба в тая област, каквото и да се напъвам да измисля все не ми се струва оргинално.... Crazy иначе мен са успявали да ме "метнат здраво на върбата"  Laughing


Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 11:53 от Шушони

# 246
  • София
  • Мнения: 3 689
Ние имаме такова учдо,но освен да ходим за кухнята с него не мисля да го позлвам..



Габи ващо изглежда супер,Крис харесва ли го?

# 247
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Моето момиче пък от снощи скърца със зъби! Shocked
Не така, както когато имат глисти (макар, че точно това си помислих като я чух първия път), ами съзнателно, и се смее.... Crazy
Ей, свъртя някой и друг зъб на кръст в устата, че и взе да скърца с тях  ooooh! Да и се чуди човек как ги "пресреща"...

# 248
  • София
  • Мнения: 3 689
И Лъчезара когато беше с 4зъба много кърцаше,педиатърката каза,че нищо неможем да направим освен да  оставим сама да се откаже.Беше доста досадно,признавам!

# 249
  • София
  • Мнения: 327
Здравейте мами, аз не мога да лъжа и май днес не съм добра компания. Wink

blueeyes, избягвам да коментирам лекари във форума и попринцип. Но ако миомата е малка има по голям шанс да се направи лапароскопия. Във всички големи болници в София имат тази възможност.

Мелиса, ама тази трколка дето си показала, май няма възможност детето да я кара по натам. newsm78 Иначе нашата е Smart Trike Leonardo Delux 3 in 1.

Гери, браво на теб и на шефът ти! Hug

Фил, пожелавам ти да кърмиш отново ... Wink

Слънчи, супер му е в него.

Ирчик, като видях снимките от Пипи и малко ви завидях. Такава снежна приказка не бях виждала от дете, ама сега си ми е хубаво в това топло време. Заглавието за Гада е точно това. Grinning

Наде, мъж ти много дебелашка шега си е направил. Laughing

Ханче, трябва да ги запознаеме двамата. Май са от една порода...  Heart Eyes

В 2.00 часа сме при доки, дано не ни изпише АБ Praynig

# 250
  • Мнения: 4 064
Габи, разбирам те, извинявай!  Hug
Просто аз ако съм видяла или чуло добро за някой лекар, бих го споделила.
Като става дума за АГ във форума от личен опит съм изказвала добро мнение за Кълвачева, Д. Георгиев, Владимиров, Диков. За дуги лекари съм чувала от познати, че са добри, затова и за тях съм казвала добри думи, както е в случая с Попов. Лекарката, която ми води ЖК, просто си вършеше работа съгласно здр. изисквания. Не бих я споменала нито с добро, но нито и с лошо.
Въобще за лошото - не бих тръгнала да слагам епитети и да плюя поименно.
Може би единствено относно педиатърката съм изразявала несъгласие, но не съм сериозно възразявала против работата й.

Все пак си запазвам правото, ако ми разрешиш, да питам някой ден на лични, ако става дума за нещо конкретно, защото си спомням, че твоят мъж ми помогна задочно, чрез твое запитване и предаване на отговора, още докато бях с големия корем и се бях притеснила за записа на тонове на бебето.  Hug

# 251
  • Мнения: 1 325
Вместо поздрав -  EFP, няма да крия повече, макар, че и аз знам от няколко дни.
За триколките, нашата е от бг, много хубава и нестабилна, забелязах, че тук триколките са много невзрачни и ниски, но за сметка на това супер стабилни.Явно си имат изисквания хората.
Аз вече искам да спирам кърмата, имам съвсем малко, но искам малко почивка до ноември, че живот и здраве после пак Hug Четох някъде , че бременна майка , която кърми се третира като бременна с близнаци.

# 252
  • София
  • Мнения: 327
Мари, ЧЕСТИТО!!!   bouquet  Желая ти лека бременност и едно здраво и красиво братче или сестриче на Дани! Hug 

# 253
  • Мнения: 5
Здравейте мами мога ли и аз да се включа при вас!
Казвам се Десислава и имам момиченце казва се Кристиана родена е на 5.01.'08 година и ще сме много щастливи,ако ни присламчите при вас  Hug  bouquet Flowers Bouquet kiss kiss
Мари ние с тебе май се познаваме от друг форум и не си се похвалила newsm03   dancing  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 3 689
Мари,дали това не е първо-априлска шега Simple Smile
desilata1 добре дошла сред нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт