ЯНУАРЧЕТО лудува и посреща пролетта с весели игри

  • 13 965
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 332
Ах, Мари, страхотни новини  Hug Много леко и безпроблемно бременеене  Hug
Сърчицето го чухме между 8 и 9 седмица, не помня точно  Peace
Бързо оздравяване на Даная и всички други болнички дечица и родители  Hug
Добре дошла на мама desilata1 и малката Кристиана  Hug
Добре дошли и на PolT и Марти  Hug

Фил - поздравления за дългото и успешно кърмене  Hug Аз с второто съм решила малко по дълго да продължим, със Стефан изкарахме 1 година.
Герито, много ти е палава Нели  Mr. Green
Маги - не се притеснявай за работата, ще свикнеш бързо  Hug Тео как е приел раздялата ви?

Със Стефан започнах разходките пеш, много добре се справя, за ръчичка си кротува до мене, само от време на време се заплесва. И също така се държи и за количката/колелото, тренираме за появата на бебоне - да помага в бутането  Mr. Green
Аз  никого не успях да излъжа, но майка ми ме метна, че имам колетче от Редута, а аз чакам 3 тамън Mr. Green

# 286
  • Мнения: 110
Мари,честито!!!Дай Боже всичко до края да е наред!!!

Добре дошли на новите мами и бебоци!!!

При нас нищо ново - бели,пакости,неядене (Боже,не яде,а е толкова дебел!?!) и такива ми ти работи!!!

На болничките бързо оздравяване,а специални поздрави на dama и Косето!

# 287
  • Мнения: 133
Нямам какво да се похвалим, но като видях радостните новини от Мари, веднага се разписвам .....

Честито Мари! Леко да изкараш бременността, спокойно и без тревоги! Hug

Добре дошли на desilata1 и PolT, техните дечица Кристиана и Марти! bye

# 288
  • Мнения: 127
Честит Рожден Ден на Преси!!!
Да расте здраво и (умерено) послушно дете, да радва много мама и тати, и да бъде добър батко! А мама и тати и малката сестричка много да го слушат!



Фил, хубав празник!

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 08:28 от Пипи

# 289
  • Мнения: 374
Честит рожден ден на Преси!
Много здраве, усмивки, щастливо детство и луди игри!


Фил, весел празник!

# 290
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Охо, какви приятни новини чета.
Мари, честито и лека!
ЧРД на Преско!
Болничките да оздравяват!
Аз вчера цял ден си изгубих в разходки до зъболекарката, направихме опит да спасим един зъб, но се оказа неспасяем и го извадихме. Затова не успях да стигна до банката, но днес по-късно ще пусна списък с платилите и неплатилите за тениски и точните размери, които сте поръчали.

# 291
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на Преси! Да расте здраво и усмихнато дете и много да радва мама и тати!
Мари, честита бременност, да е лека и безпроблемна и ноември месец да гушкаш едно сладко и пухкаво бебче!
Ние вчера ходихме на разходка с Тедсън и двете й принцеси. Голямо приключение си е да имаш породени деца  Crazy , а аз за известно време усетих какво е да имаш близнаци.
Добре дошли на новите мами!
Бърза адаптация на започналите нова работа!
И аз имам нещо за споделяне, но ще изчакам до началото на следващата седмица. Тедсън вчера ме бъзикна и взе, че се оказа права  Embarassed

# 292
  • София
  • Мнения: 3 688
Aaa Никитали така не сме се разбрали,неможе да ни държиш под напрежение!
Казвай още сега!

Честит рожден ден на Преско,да расте все така палаво и усмихнато хлапе!
Фил честит празник на цлто ви семейство

Мари днес 02.04 вече искрено мога да ти лека честит ти две чертички!Лека и бепроблемна бременност и чудесно пухкаво братче за Даная на финала!

# 293
# 294
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Благодаря ви, момичета! HugТрогнахте ме!
Пипи, точно същата ще е тората на рожденика днес Simple Smile


Ето това е почерпката от мен, за това че преди 3г ми се случи първото чудо Heart Eyes

Никитали, така ми разчовърка любопитството, ще се опитам да не се настройвам за новината, дето ще ни споделиш Simple Smile

# 295
  • Мнения: 51
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕСИ! ДА БЪДЕ МНОГО ЩАСТЛИВ И ОБИЧАН! newsm59
NikitaliHug

# 296
  • Мнения: 5 391
Еви, ЧРД и на твоят голям мъж! Hug
Да е здрав и да ти подари дъщеричка! Grinning Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 12
Здравейте мами мога ли и аз да се включа при вас!
Казвам се Десислава и имам момиченце казва се Кристиана родена е на 5.01.'08 година и ще сме много щастливи,ако ни присламчите при вас  Hug  bouquet Flowers Bouquet kiss kiss
Мари ние с тебе май се познаваме от друг форум и не си се похвалила newsm03   dancing  bouquet
  Здравей Деси,  да ти е жива и здрава малката красавица. Голяма кипра е .... само да те радва и слуша. Целувки.

Общи условия

Активация на акаунт