ЯНУАРЧЕТО лудува и посреща пролетта с весели игри

  • 13 968
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 127
Мари, честито!!! Лека и безпроблемна бременност!
планирана ли е или така се получи?

Габи, да вземем да се видим да ни научиш на някои игри? Емо строи кули с конструктора, разхвърля си дрехите от коша за пране и си ги слага по главата, катери се, най-вече по мене, и много обича да чете книжки. а сега на мода са пясъчниците и пързалките - пуска се сам, ама не се е научил да се катери, то ние нямаме и подходяща за катерене наоколо.
аа, и хвърля силно топки и други неща Simple Smile

# 271
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Честито МАри! Лека бременност. Днес много хубава новина. Нали не се шегуваш за 1.04? Wink

# 272
  • Мнения: 135
Мари,честито.Лека и безпроблемна бременост ти желая.

# 273
  • Мнения: 12
 Здрасти на всички януарчета. Един щур Мартин си намери място при вас, с нетърпение очакваме топлото за луди игри навън, пожелаваме и на вас игрива пролет  love001

# 274
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 beer3 за новодошлите мами и  Misc Baby Bottle за децата.

# 275
  • Мнения: 1
Мари честито лека и безпроблемна бременност preggoние сме добре играем ходим по разходки и по цял ден навън.лек ден на всички!

# 276
  • Мнения: 17
Здравейте !

Мари , честито !Лека и безпроблемна бременност  Hug Hug Hug

При нас нищо ново , освен че при това хубаво време излизаме и след 17 ч .

Честити нови придобивки на всички !

Усмивка и Меги , дано първия ви работен ден е минал добре  Praynig И аз от време  на време се сещам че наближава времето когато ще почна работа и ми става тъжно .Не че ме мързи ,ами заради малката  Cry 


# 277
  • Мнения: 374
Мари, честито! Лека и спокойна бремнност ти желая!

Вярвах, че ще си една от първите между нас, която ще се похвали отново с тази страхотна новина! Heart Eyes
Добре дошли на новите мами! Hug
Бързо оздравяване и възстановяване на всички малки болници! Хубавото време дойде и всички болести се заминават вече!

Ние днес направихме една дълга разходка. Нели бесня в градинката. Позакача се с едно момченце. Ама много е нападателна. Отиде при него, почна да го гали и целува...А накрая баткото й подари едно цветенце Laughing. Довечера като кажа на баща й какви ги вършим по градинките и ще ни спре разходките Crazy

# 278
  • Мнения: 31
Честито Мари   bouquet
Новите мами  welcome
Хм, аз още никого не съм излъгала  Outta Joint

# 279
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Мари, честито! Лека и безпроблемна  Grinning  bouquet

# 280
  • София
  • Мнения: 6 212
Мари, чудесна новина  Hug Лека и безпроблемна!

Добре дошли на новите мами!

Маца, е така се спортува, а ние мрънкащите ще си носим дупетата  Wink

Ние пък днес в хубавото време се мъкнахме по болници. Сложиха на Жоро ваксината МПР, че най-после се случи здравичък. Ева пък и искаха някакви профилактични прегледи от детската и така - омешахме се с болните по чакалните.

Моя мъж от сутринта ме кара да го излъжа, но аз още не съм измислила нещо достатъчно изтънчено.

# 281
  • Мнения: 1 325
Благодаря ви момичета Hug Много сте мили Hug
Пипи, Еви, беше планувано но за другата година, сега стана много случайно,  шанса да забременея беше малък, но ето на , случи се Hug
Добре дошли на новите мами Hug
Накрая да се оплача, Даная е с ангина и сме на антибиотик Sad

# 282
  • Мнения: 60
Мари честитоооо,това е страхотна новина ,хайде и от мен лека бременност!
Фил аз нали до преди няколко седмици се борих с моята кърма та да ти кажа как се справих-понеже Радито сучеше по доста първите няколко (3-4)дни мнооого ми се препълваха гърдите и цедях по няколко пъти на ден,но само по малко колкото да ме отпуснат,всяка вечер си лягах със зелеви листа в сутиена Laughing но въпреки това имаше няколко дни в които ми се образуваха бучки,тогава в банята под душа изцеждах,докато омекне гърдата и после пак зеле,а освен това и няколко дни пих градински чай.В крайна сметка за 2 седмици ми спря кърмата,без да съм се стягала и без да съм пила лекарства.Целувки и не се тормози кърми Дарена до когато и е било нужно,все пак сама се е отбила Hug
добре дошли на новите мами и целувки на всичките ни сладки попораснали бебета Heart Eyes

# 283
  • София
  • Мнения: 56
Мари- чудесна новина! HugЛека и безпроблемна бременност и едно здраво и сладко братче или сестриче на Даная Hug
Дано миличката бързо се оправи  от тази ангина Praynig

Добре дошли на новите мами и техните дечица. Пишете ни нещо повече за вас Hug


Габи- мерси много за обяснението. Опитах да играя със Сияна ,обаче тя никаво внимание не ми обърна Naughty Явно не сме дорастли още за такива игри. Embarassed

Маца- браво на теб. Аз само се ядосвам колко съм дебела ,мам да седна да бягам - Naughty. Дай ми да лежа и да ям банички Embarassed Embarassed

Усмивка, Маги- дано добре да ви е минал деня. Аз бях като ударена с мокър парцал първия ден на работа. И май още съм така Cry




# 284
  • Мнения: 30
Жужу, и аз днес бях като ударена. Все едно че за пръв път започвам работа. Даже не знаех как да си вляза в компютъра. Да не говорим че за това време всички програми и процедури са се сменили.Момичета, благодаря ви за пожеланията.
Мари, честито. Пожелавам ти всичко да върви безпроблемно и накрая да си щастлива мама на едно прекрасно бебче.
Мики, аз днес пуснах пари от моята сметка и към 16 часа трябва да са били при теб ако не утре до обад ще са по сметката ти.
Добре дошли на новите мами, тук е много забавно, всички са много мили и винаги са насреща.
Лека вечер на всички и утре се разхождайте много и за мен.

Общи условия

Активация на акаунт