ЯНУАРЧЕТО лудува и посреща пролетта с весели игри

  • 13 971
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 719
Еееее Мари, честито. Лека бременност ти желая.   bouquet
Надявам се това да не е първоаприлска шега, както казва Слънчи. Crossing Arms Hug

# 256
  • Мнения: 1 325
Добре дошла тук Hug
Мислех си да се похваля след като чуем сърчицето, ама пуста нетърпеливост Simple Smile, който невярва пиша в ноемврийките Simple Smile
Луси, вие в коя седмица чухте сърчицето?
И накрая да се оплача, Даная е болна, с температура, слагам долипран свещички, но не винаги спада.Следобед ще я заведа при доки, дано да е настинка Praynig

# 257
  • Мнения: 1 376
Mari, дали не е първоаприлска шегичка  Wink Ако не е...  Hug лека и безпроблемна  Hug
Аз заимствах идеята на Фили и мъж ми щеше да припадне  hahaha той милият хич не се беше сетил каква дата е  Joy
Dega, не се тормози за скърцането ще отмине..... после пак ще се появи... и пак ще отмине... Габи има 12 зъбчета и понякога ме побърква, но колкото повече внимание 'и обръщам, толкова повече се старае да скърца и сега като го направи и правя номера, за да 'и отвлека вниманието. Пр. бръмчене с пръсти, тути-бау или индианец и така се получава в повечето случаи, ако не стане не я поглеждам, за да види, че не ми е интересно.
Gab_i, много беше хубаво с големия сняг, имаше натрупани купчини колкото възрастен човек, а малката се губеше - малка точица  Laughing
Триколка няма да купувам, даже и лятна количка... при нашата инфраструктура си е чиста загуба на нерви и пари  Confused
Ние направихме една разходка от почти 3 часа... пеша... малката извървя около километър и още толкова я носих  Crazy Следобедната разходка ще е до кварталния магазин, аз по-далече не отивам  Naughty Падна като талпа в леглото  #Crazy това никога не е било. Ама и аз това ще направя  Blush
Добре дошла на мама desilata1  Hug и малката Кристиана  Hug
Весел ден ви желая.... с много забавни закачки  Hug

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 19:54 от irchick

# 258
  • Мнения: 10
Мариии, ЧЕСТИТО HugСтрахотна новина! Желая ти една много лека бременност и Дани да стане кака на едно малко и сладко братче Hug

Габи, страхотна ви е триколката Peace! Още малко да се позатопли и ще изкарваме и нашата да й направим сефтето Simple Smile
А тия дни Боби ми изпива силичките до капчица, сутрин излизаме, прибираме се за обяд и за сън и следобед тичаме по 3 часа в НСА и вечер съм гроге, а той продължава да дивее. Откакто смениха времето започна да спи до 9ч и да ляга в 23ч. Иначе ставаше в 8ч. и лягаше в 22ч. Спи 1 път на ден по 2 часа. Вече от доста време ( от миналата година) не ползвам количка да го возя, отиваме с колата където става за тичане и така Simple Smile
Добре дошла на мама desilata1 и Кристиана Hug

# 259
  • Мнения: 5 391
Мари, честита нова радост! Hug
Да е лека до края!
Много се зарадвах!


Добре дошла на desilata1!   bouquet

Ханна,  Hug
6 месеца ли трябваше да минат след края на кърменето, за да се отиде на преглед?

Честити нови возила! Heart Eyes
Аз триколка на Преси не взех, на Дарена също няма.Нещо не ги харесвам Rolling Eyes

Деги, и двамата са ми скърцали със зъби в началото, при налични 4 зъба.
Ама спират и минава и тоз период Whistling

# 260
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
... следобед тичаме по 3 часа в НСА и вечер съм гроге....
Маце, квой туй тичане, бе душа??? Аз 3 часа не мога да ходя, ти тичаш... ooooh!
Затуй си ти толкоз стройнааааа.... Wink

П.С. Честито, Мари! Hug

# 261
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Мари, лека и безпроблемна бременност ти желая!  bouquet

# 262
  • София
  • Мнения: 308
Мари, честитооооооооо!!!! Желая ти спокойна и красива бременност, изпълнена само с положителни емоции!!!  preggo  newsm51
Аз, понеже съм недоверчива,(както казват в една досадна реклама, "професията ми е такава"  Laughing) веднага те проверих.
Дано Даная да се размине леко и бързичко да се оправя от болестта. Praynig
desilata1 добре дошла!!!  Grinning Разкажи малко повеча за вас с Криси.
Ирчик, браво на малката пешехода и на ... майка й.  Heart Eyes Така се влиза във форма за лятото.  hahaha
Маце, сега разбрах що си тъй тънка като фиданка. Не е само от ЕГН-то.  Heart Eyes

Момичета, благодаря ви за коментарите за триколките.   bouquet В неделя ще посетим Джъмбото и да видим какво ще си харесаме.

А днес Ивана се научи сама да се качва на пързалката.  #Crazy Тя е доста висока,  над 1,50 и направо ми изкара акъла, защото горе на площадката не я стигам с ръце и ме е шубе да не се претрепе, че не е много обезопасена. Доволна от постижението си само там искаше да ходи. Свършиха ми спокойните дни.

# 263
  • Мнения: 11
Мари, Честито! smile3501 pregnant

Фил, хубаво е да мината поне 6 месеца от спирането на кърменто, за да може гърдите да се възстановят напълно. Като ходих на контролен при нашият док. и той така ми каза.
Аз също триколка не смятам да купувам, но сега си търся лятна колкичка, възможно най-малка, че като пътуваме и сегашната ми заема много място в багажника. Спряла съм  се за сега на тази: http://www.mytoys.de/jsp/popups/mt_product_largepicture.jsp?gbil … /46/1674620-l.jpg
Аз докато се наканя и синята свършила, май Клои си беше поръчала такава, да сподели дали е удобна ако има възможност. А докато се реша да взема току виж и оражевата да я няма.
desilata1, добре дошла сред нас.
И моя Кристиян скърцаше със зъби, още като му излязоха и горните два, не му обърнах внимание и вече не скърца. За сметка на това се е научил да се тръшка и нерви като не става по неговата(на баща си прилича явно).
Хубав ден на всички!

# 264
  • Мнения: 4 753
Мари, аз щях да ти честитя утре, но те проверих - честито и лека бременност...   Hug   

Момичета, я ми кажете, кой беше правил питка за прощапулник с изпъкнали бебешки стъпчици на нея??  Помня, че беше много хубава, но не успявам да намеря снимката - кой я знае в коя тема е??   Rolling Eyes 

# 265
  • Мнения: 6 274
Мари, честито, миличка !!!  Hug
Лека и безпроблемна бременност ти желая и най-прекрасния подарък на финала !!!    bouquet
Стелтче, и аз правих такава питка...  Flutter
Ако мога с нещо да помогна - насреща съм...
  Peace

# 266
  • Троян
  • Мнения: 141
Мари честити ти две чертички  bouquet Hug Лека и безпроблемна бременност,като знам даная какв ае кротушка,много ще помага Party
По повод празника,преди няколо години,бях върнала будилника на мъжа ми с един час и той стана по рано за работа,е казах му на половината обличане да се върне в леглото де Mr. GreenНо тази година не съм се отбелязала още.

# 267
  • Мнения: 4 753
Само снимката търсех, Джулс... Исках да покажа на майка ми как изглежда, че в момента се чудя каква питка да правим на малкия... Гледам в нета има много готини питки, но още не мога да си избера...

# 268
  • Мнения: 2 141
Мари, честито и леко бременеене.

И аз правих такава питка, ето я.
http://www.silvipl.snimka.bg/album.php?album_id=332553&pid=11023870

# 269
  • Мнения: 51
Ех Мари, така искрено ме зарадва, още се усмихвам, много се радвам за теб! Пожелавам ти да си най-щастливата и най-красивата майка, всичко да е безпроблемно, Даная много да те слуша и мъжа също. HugИ хубав месец сте избрали, не знам дали е умишлено, но и аз смятам второто да го планираме за ноември.  LaughingТази година изпуснахме влака, но до година не се знае. Sunglasses
Фил, 1,4г. е мечта за много майки, направила си най-доброто за Дарена. HugЩом е дошъл моментът значи така е трябвало да стане. При нас няма тенденция за отбиване, или ако стане ще е мнооооого плавно, денем може и без, но нощем си ме търси, макар и само за да усети гърдата, дори и без да цока. Някой път се слага и към 11 часа сутрин, аз съм ви казвала и преди, сутрешния сън му липсва и го замества с лека почивка. Идва, иска да го взема, сам си ляга, слага си ръчичката, главичката и ми бута ръката към гърдите, много е смешен.  JoyНо когато реши, тогав. Преди имаха амбиции да го отказвам, вече се отказах, няма да го стесирам, видях, че може и без мен нощем, кандисва и на АМ, на мен това ми беше грижа. От тук насетне, каквото стане.
Аз ходих да купя на мъжа ми подарък, поразходих се малко без дребния, набелязах някои неща и за мен и така, сега заспа, чакам да стане и да си ходим, че сме у нашите сега.
За триколките - на мен не ми вършат работа, живеем далеко от центъра, а и искам да му е комфортно, да може да се облегне, да поспи, в случая това ми се явава излишна покупка. А пък и ако трябва да купувам от тези дето сте го показали на сниката, ми тя количката ми струва толкова. ooooh!Предпочитам да има истинско колело като порастне още малко. Peace
desilata1, добре дошла! HugИ аз съм родена на 05.01. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт