В НОЕМВРИйска пупа вече сърчицето тупа

  • 15 161
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 246
Честита тема  Hug
Честито сърчице на Биляна   bouquet
Комикс   fingerscrossed
Аз днес почивам и се подготвям психически за първата ми среща с бебо Crazy

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 10:31 от ♀Boyanna♂

# 16
  • Мнения: 568
Биляна, честито ти сърчице!   bouquet

Комикс, стискам палци за прегледа! Не знам как да те успокоя, защото и аз тия дни се побърках от притеснение заради това зацапване.., но знай, че мислено съм с теб и се моля всичко да се оправи!  Hug

Бояна, стискам палци и на теб за прегледа!

# 17
  • Мнения: 1 765
Десита, Бояна, благодаря за стиснатите палчета, подкрепата ви много ми помага...

Вече започнах да се чудя, дали не избързах със записването в отчетните, дано този път не се наложи да се отписвам бързо-бързо  Confused

Така ми липсва блаженото безхаберие, защото когато си минал през хиляди неща, които са били от гадни по-гадни, просто няма как да си изпълнен само с позитивни мисли...опитвам да си представя, довечера как ще видя пулсацийки и доктора казва, че всичко е наред, въпреки, че никога до сега не съм виждала туптящото сърчице на поповата лъжичка вътре в мен и не съм чувала тази така мечтана реплика...

Извинявам се за философията, която ме е налегнала...но безпокойството, което ме е обзело, никак не е безоносвателно...

Както и да е, живота е хубав Hug не ми обръщайте внимание!

# 18
  • Мнения: 499
Комикс ще видиш че всичко ще е наред и че тези притеснения са напразни. Аз да ти кажа като си бях въобразила какви ле глупости и цяла нощ не можах да мигна. А вътрешно в себе си знаех че всичко ще е наред и че няма място за нерви черни мисли и т.н. Така че просто се отпусни и си представяй момента в който вече си с бебо в ръце и ще видиш колко добре ще се почувстваш. Peace
Чакайте да ви кажа да се посмеете малко. Обувам си дънките след прегледа и док. ми вика Биляна вдигни си ципа. Е вдигам вдигам а то се развалил и са си ходя с отворен цип   smile3532 Ама добре че са такива със смъкната талия та и ципа е малък. newsm62

# 19
  • Мнения: 246
Комикс Мисли позитивно  Hug Вчера гледах един филм, в който една жена забременя,гледаха я на видеозон, но в 10 г.с. не се виждаше сърчице Cry много кофти ми стана...И нали и мен днес ме чака преглед и ми е едно такова притеснено....Обаче не дърпам дявола за опашката Grinning Вярвам,че всичко ще е наред!
Кажете ми какво ще ми правят на този преглед???Много ми е любопитно?При вас как протече?Само видеозон и изследвания ли???

# 20
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен,
аз да се похваля от 2 дни се чувствам добре,без гадене .надявам се да не се връща.
Комикс,,,,нормално е да се притесняваш.На мен като легнах да ме гледат ,направо щеше да ми изскочи сърцето то притеснение.Имах чувството , че доктора мълчи цяла вечност. И като чух първите думи и ма плоден сак, с един ембрион....и още повече се притесних.И накрая доктора каза ,че е живо и има пулс.Сякаш от мен падна не камък,ами не знам какво....Така че е напълно нормално да се притесняваш,особено ако си изпитала такива неприятни емоции преди.Но стискаме палци за теб.
Честито на всички със сърчица.На тези с зацапването горе главата,повече почивка, естествено и медикаменти, и ще видите , че всичко е наред.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
♀Boyanna♂ вчера ми беше първия преглед.
Първо си поговорихме с доки, той си записа разни неща в компито. В началото на прегледа се качих на магарето. Прегледа влагалището и каза, че е спокойно. Опипа корема и каза, че матката се е увеличила. После отидохме на кушетката и там ме прегледа с вагинален ехограф. На него сложи презерватив и лубрикант. Въобще не го усетих.
Видя се точицата, и ми изкара снимка. Показа ми и един отблясък каза, че това е жълтото тяло.
После пак разговор - и така около 30 мин.
Към средата на април ще ходя пак.
Аз също бях притеснена преди прегледа, но за твое добро е да си максимално спокойно всичко ще е наред!

Лек ден на всички работещи!

# 22
  • Мнения: 3
 Hug :hug:zdraveite iskam da vi pitam vie kolko pati ve4e ste hodili na lekar az samo vedna6 kato mi ostanovi bremenosta i mi kaza sled edin mesec da ida tova se pada v sredata na april a vie 4eta pri vas 4e ve4e ste vidqli sar4iceto da tupa

# 23
  • Мнения: 246
miraluba Искам да те попитам къде правят снимки на бебо?Вчера точно това си говорихме с моя приятелка, че има няколко места където могат да ти направят снимка или да ти запишат диск, а не знам къде.Не сега естествено, когато понапреднем малко..но много искам да си имам такива  Flutter Малко съм се вдетенила напоследък Crazy
van4e80  Кирилица

# 24
  • Мнения: 3
zdravei miroluba vidqh 4e si ot plovdiv bili mi kazala pri koi lekar hodi6 az hodih pri karagiozqn

# 25
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Здравейте момичета, тук съм!
Бях толкова подтисната от спирането на цигарите, че не ми се говореше и пишеше изобщо. Вече съм по-добре! Ходих на втори преглед и моето сакче беше пораснало от 1.9 мм на 11.8 мм  Peace, но още няма сърчице - беше рано.
На мен не ми се гади изобщо, но напълнях за една седмица с 2 кила заради цигарите и не знам как ще я карам  Thinking
В предната тема обсъждахте раждането - аз родих секцио поради усложнения разни, но смятам втория път ако всичко е ок да се пробвам нормално, че трудно се възстанових първия път.

Между другото имам корем, при вас как е?

Хубав ден  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 646
Bilyana44, честито ти  Heart
а на Комикс и Boyanna -  Flowers Four Leaf Clover и  fingerscrossed всичко да е наред!
Комикс, аз съм доста по-нова от теб в редиците на нойемврийските мами, но доколкото знам тук отрицателните мисли са забранение, нали? Айде мисли си за нещо хубаво и стига си се притеснявала за да вземеш да заразиш и някоя друга Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Бояна, снимката я изкара на принтер вързан към ехографа. До колкото знам диск записват на 3D и 4D.
Реших да ходя при Карагьозов. Преди работеше в Торакс. Сега извършва раждания и в Торакс и в Селена според желанието ти.
fanta радвам се да те видя отново. Аз по принцип имах малко коремче, но сега по-голямо защото се храня редовно (по-скоро е като подуто, но това не е от бременността).

# 28
  • Мнения: 646
Здравейте момичета, тук съм!
Бях толкова подтисната от спирането на цигарите, че не ми се говореше и пишеше изобщо. Вече съм по-добре! Ходих на втори преглед и моето сакче беше пораснало от 1.9 мм на 11.8 мм  Peace, но още няма сърчице - беше рано.
На мен не ми се гади изобщо, но напълнях за една седмица с 2 кила заради цигарите и не знам как ще я карам  Thinking
В предната тема обсъждахте раждането - аз родих секцио поради усложнения разни, но смятам втория път ако всичко е ок да се пробвам нормално, че трудно се възстанових първия път.

Между другото имам корем, при вас как е?

Хубав ден  Hug Hug Hug
Офф, това с цигарите е голям ужас! Аз пушех по 15-тина на ден, като разбрах, че съм бременна ги намалих на 2 за няколко дена, после 1 и следкато видяхме сърцето ги спрях (за по-голям стимул и мъжа ми спря, но той все още пие Табекс). Напълнях малко повече от 1 кг и имам съвсем малко коремче, но не може да се разбере дали е от преяждане или от нещо друго  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 319
Аз само да се запиша в новата темичка. На 03. 04 съм а доктор и до тогава си мълча. Искам първо да видя сърчице. Мъчи ме ужасно главоболие от няколко дни. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт