Дъщеря ми не учи качествено...

  • 2 844
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
Наистина съм много благодарна на всички,писали в темата.Помогнахте ми много,сякаш се поприземих малко....
Lennyh , аз първо писа в темата за петокласниците,но се включи само една мама за кратко и затова си копнах въпроса в нова тема.

# 16
  • Мнения: 7 263
pipilota има дни, в които не всички влезат и пишат там иначе много си помагаме и се подкрепяме. Ела и ще се убедиш  Heart Eyes Hug
И аз съм го пропуснала твоя пост признавам си  Embarassed
Иначе по темата - не се притеснявай много, не си невротизирай детето и не му набивай в главата комплекси и чувство за вина, нооооо вече си знаеш - контрол и пак контрол - няма друго спасение, щом ти пука за детето Peace

# 17
  • Мнения: 764
Аз съм влизала преди във вашата темичка,но нямам много време да пиша постоянно.благодаря все пак за поканата.Сега ми предстои пътуване и след 10-ти април,като се върна,май ще взема да влизам при вас по-често.

# 18
  • Мнения: 19 302
А защо е важно за вас децата ви да учат качествено по всички предмети? Навремето за мен историята беше едно ужасно мъчение и никога не ми е била интересна. Все пак бях достатъчно умна, за да изкарвам хубави оценки с по-малко усилия. Напълно съм съгласна с Andariel. Да се учи качествено по всички предмети е само разпиляване на времето и не се дава възможност на детето да се концентрира върху това, което му е интересно.

# 19
  • вкъщи
  • Мнения: 704
и моята е така напишат ли се домашните е научено

# 20
  • Мнения: 13 286
 Не забравяйте , че имаме вкъщи подрастващи тийнове  с много нови интереси. нереално е да очакваме да знаят всичко което учат в училище, а за учебниците по разказвателните предмети не ми се говори-чела съм ги и доста често съм си мислила проверява ли ги някой-пълно е с фактологически и вскякакви други грешки. А и днешните деца нямат обща култура-не четат и разказвателните предмети ги затрудняват доста. Ние две години отделихме със съпруга ми, за да достигнем до етапа, в който тя учейки сама, наистина да научава.

Общи условия

Активация на акаунт