Слънчице напече пак и готов е за подвизи Юнският юнак!

  • 12 837
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 389
Гадост, защо не си сложиш още една лентичка да и се радваме  Laughing

Честита годишнина Вери   bouquet

Честити зъбчета на новоозъбилите се  Mr. Green

Ние стоим в къщи с боди с къс ръкав, чорапки и анцунгче. Около 20-21 градуса е. И аз като Гали и следя често нослето за ориентир  Peace.

Видях, че споменавате номера на обувките на децата. Ние сме с 19-ти в момента и остава около половин сантиметър от пръстите и до ръба  Laughing. Високо момиче ще е, като мама и тати  Mr. Green

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 19:19 от Vivian*

# 286
  • Мнения: 92
Привет и от нас, вкъщи бебка е с боди с дълъг ръкав и отгоре с тънка блузка с дълъг ръкав...надолу чоропогащник и буйки и в паяка... Mr. Green Т е 20-21 градуса...

Бебка за сега само се изправя и като събере кураж се пуска.... застоява се така 5-6 секунди и после пада по дупе...давам и най-много още 10-15 дни и няма да има стигане... Embarassed

Инче все се каня и все забравям да те питам, какво стана с онзи конкурс който спечелихте - снимаха ли ви... newsm78 дай да ви се порадваме... Hug ... Хайде гответе се за Vip Brother... Heart Eyes

Tова е от нас, хайде хубава вечер и много усмивки... Grinning /утре се очакват 18-20 градуса/

# 287
  • Мнения: 194
Хайде гответе се за Vip Brother... Heart Eyes

Аз съм от фенките на Мюзик Айдъл и Иван и Андрей  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 256
Фокси, аз писах, почти веднага след конкурса, ама може да си пропуснала, че тогава голяма драма беше.
Няма да ни снимат, дори играчката не са ни изпратили. Изобщо.... отново всичко е било нагласено. В последният брой пише, че детето е победител, но... какво от това! Както и да е не ми се коментира, че много, много ми е болна тема.

# 289
  • Мнения: 92
Sad eee, много жалко... както казва Фънки.. това е Абурдистан.... ама ти защо така оставяш нещата?  newsm78 пиши на Господари на ефира поне, пусни една тема във форума... нека се раздуха случая.... как може .... баси не ги е срам...  Sick

# 290
  • Мнения: 256
Специално от списанието лошо не съм видяла, все пак и мен ме имаше в един брой... Така, че някак си не ми се занимава да си отмъщавам на хора, които до скоро ми бяха много приятни. С времето абсурдите вярно са все повече, но и меракът за справедливост изчезва, уви... Те като са си решили, аз насила не мога да ги накарам да снимат детето. А вярно, че и награда има, която не сме получили, но нея поне са ми обещали да я изпратят. (трябваше да е най-късно миналата седмица) МАНИ! Иначе, всички тук бяхте страхотни, като отворихме дума, нека отново да ви благодаря за подкрепата!!!  Hug За къде съм без вас!!! Hug

# 291
  • Мнения: 723
обувчиците за прохождане на Колев и Колев имат моделче и за фино глезенче-пак е с ципче и връзки за декорация,най-малкото номерче е 15-16 bowuu

# 292
  • Miami
  • Мнения: 413
Инче, да не би да са разбрали, че си помолила мамите от форума да гласуват и за това да не искат да признаят победата на Боби?

# 293
  • Мнения: 256
Не, Кори това няма нищо общо. Децата са били определени и снимани още миналото лято.

# 294
  • Miami
  • Мнения: 413
Не, Кори това няма нищо общо. Децата са били определени и снимани още миналото лято.
Eeee, не им прави чест  Naughty И аз мислех да пращам снимка на Жорко за подобен  конкурс на друго списание, но се отказах. Не искам да се ядосвам за глупости  Crossing Arms

# 295
  • Мнения: 3 743
Здравейте  Hug

Момичета, моля ви, дайте идея с какво да храня Марти на закуска. Не ще и не ще попара  Crossing Arms Вашите бебоци какво хапват сутрин?


Танита, аз давам и каши /мултизърнести/ и овесени ядки, просо /каша от брашно/, киноа. Смесвам ги или с масло и сирене или с плод  chef
Може да пробваш и АМ с бебешки бисквитки или кус кус. Но аз не съм фен на тези комбинации Peace
А и съм чувала, че кърмените бебета по-трудно приемат трето хранене с твърда храна, но то пак си е до детенце Flutter. Аз кърмя в 8.00 и давам закуска в 9.00.

# 296
  • Мнения: 616
Айде и ние тук!
Tanita, закуската е любимото ядене на Митко... кърмен, некърмен, напоследък апетитът му е гигантски, яде по две купички каши, суче по два пъти... явно го е затресъл активен растеж  Joy Закуската ни е най-често овесени ядки, но с плод - банан, ябълка, круша... каквото има. Какво й се чудиш на тази попара?! Като не яде попара, че голямото важно Simple Smile не-българските майки, като не знаят що е попара, да не би да не им растат децата  Joy Друг път давам каша от елда, пак с плодове. Сирене и масло не слагам, избягвам засега млечните, понеже подозирам едни пъпки, че са от млечни продукти. Понякога давам млечна плодова каша - любима му е. Та, стремя се закуската да е с пълнозърнети неща, и плодове.
Температурата у дома е около 20, 21, според климатика; обличам боди, тениска с дълъг ръкав и долнище на анцунг, чорапи; понякога обличам ватирана блуза, понеже той е все на земята, а пода е доооста хладен, затова и чорапите са хавлиени, обаче с гумичка отдолу, да не се пързаля. Навън е по боди (потник) тениска и жилетка. Носим си елек за случаите, когато стане хладно. Долу е с дънки или пантИлон, чорапи, които най-често са свалени, и голи крака. Завивки и покривала не слагам; дъждобран слагахме само два пъти зимата, на големия сняг... Като гледам днес едни наувити бебета, покрити с тез ми ти дъждобрани  ooooh! аз ги гледам така  Shocked а те гледат босия Митко така  Shocked Shocked 
Пускам го да пълзи по алеите, събира ми листенца, борови бодлички, шишарки.... много се забавлява... всъщност - цък - ето как шари с босите крачуни  Mr. Green
... не, не се е разболявал досега  Mr. Green пу-пу да го поакат кокошките  Joy
Хайде бай!

# 297
  • Мнения: 3 743
Гали, сигурно всички бебчета биха те предпочели за мама Joy. Аз не му давам на мойто дети да лази навън. А тя напоследък е запленена от асфалта в Морската като такъв. Все иска да кляка, да сяда и да лази и да го пипа hahaha

# 298
  • Мнения: 616
Гали, сигурно всички бебчета биха те предпочели за мама Joy.
Това е доста спорен въпрос  Thinking
Според майките, скоито си разхождаме редовно бебетата заедно... "Митко пак е подложен на странни теории от майка си и баща си"  Joy
Сега му показвам колко е прекрасно да оросява храстчетата  Crazy Много бързо схваща, няма пропуск - покаже ли дупето на въздух и веднага действа, ама то пък и едно весело шумоли по тревата...  Joy

# 299
  • Мнения: 67
Много е готин Митко - аз нямам смелост да го пускам така да пълзи навън. Но за захранването вече добих. То го пазех, пазех - сега вече хич и не се замислям всичко му давам и даже наблягам на млечните (само прясно мляко отбягвам) - ходим и на кухня и на Боби много му харесва. За обувките - с КиК сме бъйки 20/21 номер но и майка му и баща му са с плавници Wink та има на кой да се е метнало детето.
За закуска му давам попара или сандвич с масло и сирине или с яйце и сирене -педито каза че може. Така ми е най-лесно -един за мен и един за него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт