ЮЛИ 2009. Тема 27

  • 13 663
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 893
айдеее на градините, айде топли парят места не останахааа  Crazy
успех на всички ,които като мен са висяли  Peace аз отивам да правя една кофа кафенце за из път и се отправям към градината  Crazy
четох една статия
Цитат
Статистиката показва, че през 2006 г. във Варна са родени 3763 деца, записани с постоянен адрес гр. Варна. Капацитетът на общинските детски градини към момента е 1600 места.
 
над 2000 деца остават отвън ooooh! НО до края на годината община Варна обещава да открият още 570 места  #2gunfire

# 286
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
айдеее на градините, айде топли парят места не останахааа  Crazy
успех на всички ,които като мен са висяли  Peace аз отивам да правя една кофа кафенце за из път и се отправям към градината  Crazy
четох една статия
Цитат
Статистиката показва, че през 2006 г. във Варна са родени 3763 деца, записани с постоянен адрес гр. Варна. Капацитетът на общинските детски градини към момента е 1600 места.
 
над 2000 деца остават отвън ooooh! НО до края на годината община Варна обещава да открият още 570 места  #2gunfire

Мен сън не ме лови, от 4 съм на крак, щото ме е яд на системата и на всичко. Дано не се изтрепят днес там. Сори за спама, ама покрай градините забравих, че съм бременна. Днес сме семейно пред общината на протест, варненки, това е добър повод за запознанство  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 1 586
Тук казах ли Добро утро?!?
Така като гледам май вече сте се разсънили, така че да преминем директно към
Усмихнат и лек ден за всички   bouquet Heart Eyes  bouquet
'що да е спам бе marulke и  mia_ata?!? Това е един от най-сериозните въпроси, които сте си поставяли в темата и не само вие, а и останалите девойки трябва сериозно да се замислят върху него. Аз самият, ако нямам неотложни задължения на работа ще мина да хвърля един домат по кмета. Записах си часа и деня на протеста. Тия малоумници наистина се опитват да превърнат хората в идиоти. Аз лично съм безкрайно възмутен от простотията на управляващите и некадърността им в управлението.
Абе да не взема да се изложа - на мирен протест позволено ли е хвърлянето на домати  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Днес като се събудих и ми влезе в главата една такава мисъл - аз ли чета по диагонал или отдавна не съм мяркал Nadeto?!?

# 288
  • Мнения: 651
Добро утро и от мене!   bouquet

Вчера си купих 9 месеца и там се натъкнах на една статия,която много ме шокира!
Пише,че много майки докато кърмят получавали оргазъм  ooooh! вие какво мислите?
На мене тази история нещо не ми се вярва,но дано да имам кърма,че да се уверя.
Лек и приятен ден.Не се ядосвайте за системата.Ние няма да я оправим!!!!

# 289
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Добро утро и от мене!   bouquet

Вчера си купих 9 месеца и там се натъкнах на една статия,която много ме шокира!
Пише,че много майки докато кърмят получавали оргазъм  ooooh! вие какво мислите?
На мене тази история нещо не ми се вярва,но дано да имам кърма,че да се уверя.
Лек и приятен ден.Не се ядосвайте за системата.Ние няма да я оправим!!!!

Хехехех, стана ми смешно от това. Значи аз съм повредена, че за 2 години и 4 месеца не съм изпитала такъв секси кеф докато кърмех Шушето  Mr. Green Кърменето има емоционална страна, определено, ама да стена от това не ми е идвало. Емоцията е във връзка дете майка, но няма нищо сексуално в това. Виж, мъж ми да ми прави такива неща е друго нещо, но детето да суче и аз да стигам до оргазъм  Joy ТЦ!

# 290
  • Мнения: 61
Еееех, когато се кърми в началото след раждане, сукането на бебето предизвиква контракции на матката ( което пък подпомага прибирането й до нормален размер). Това при мен си беше сладко-болезнено преживяване, което - да, карало ме е да се превивам понякога. Но...тц, това не е оргазмът, който си е земетръс по своята същност .  Laughing

# 291
  • София
  • Мнения: 121
Ех, Марулка и Медула - разбихте ми мечтите ... тамън се зарадвах на това ново откритие  Party  Wink Това оргазъм всеки ден и то по няколко пъти ... може би са го написали за да поощряват жените да кърмят  Joy   Joy е , хайде ще минем и без него, щото за нормалния оргазъм едва ли ще има време  Crazy

# 292
  • Мнения: 32
Добър ден, не съм писала отдавна, че нещо ми е много нервно и смотано напоследък, явно са ме друснали хормоните здраво.
Мимето, добре звучи, много ми се идва, но ще съм на работа, сега тъкмо съм приготвила молба за отпуска, ако има по- нататък много ми се ходи, няма да е зле малко да се пообразовам преди да дойде бебока. За отворените врати супер, само, че аз съм към Майчин дом, мерси за инфото. Хола е станал супер, честито!
За детските градини и яслите направо ме плашите, незнам какво ще правя по- нататък. Дано има резултат от протеста във Варна, макар че трябва да има в цялата страна такъв, защото си е общонациоанлен проблем, според мен.
За моренцето, ах моренцето, радвам се, че има и други ентусиастки като мен. Аз също се чудя и отдавна ми се е загнездила тази идея в главата, всички ме оплюха, като луда, но аз съм решила да видя как ще потръгне и как се справяме, ще се консултирам с педиатърката живот и здраве и се надявам да топна голямото дупе в морето. Не виждам защо да не може да влизаме във водата. Солената вода нали лекува рани, а нашите мисля, че ще са зараснали отдавна. Аз много не обичам да се пека, но водата вече е друга работа #Crazy . Плюс това септември хич не е горещо и опасно.

# 293
  • Мнения: 755
Emily_ много е добре, че всичко е приключило добре. Пази се и се зареди с положителни емоции, мисли за друго , всичко ще е наред пожелавам ти го от все сърце.  Hug Praynig Hug
Хубав и усмихнат ден от мен!   bouquet

# 294
  • Мнения: 3 092
Добро утро и от мен !
Ох , влизам в темата с усмивка , породена от твърдението за оргазмът и кърменето .... хи хи хи защо наистина не ставаше така  Mr. Green
Мими , много ти е хубав хола , браво !  Grinning
Аз няма да ходя на отворени врати в Тина Киркова , ходила съм там при една приятелка когато ражда , ох абе болница като болница , в края на краищата ще сме там дано де - за по няколко дни !  Grinning Но все пак аз съм на работа , иначе бих се разходила , защо не .
Иначе в момента нашата фирма прави ремонт на Шейново и все ме кара техническия ръководител да раждам там - все вика - ей сега ти е момента , айде де .И аз му отговарям че искам да ходя да я разгледам , че бях в една мизерия -нищо общо с предаването :Такъв е живота" дето снимаха   само ремонтирания 3-ти етаж . Crossing Arms
Хайде пиши какви впечатления имаш  Hug
За градините направо не ми се коментира , ужас е направо !  ooooh!
В София местата а 3681 -даже 4000 няма , частните а бая скъпи - е поне за мен и мъжа ми де  , но и за други средностатистически семейства предполагам.
  Emily_  Hug пази се колкото можеш и си почивай !
Аз имам работа , та ви оставям !
Хубав и усмихнат ден !  bouquet

# 295
  • Мнения: 97
Докато успея да се включа и вие сте изписали темата!  Laughing Laughing Laughing
При нас последните дни беше малка лудница, но сега нещата се укротиха  Simple Smile И наистина започнах да се изморявам доста но за сега време за почивка няма, защото започнах да правя и дипломна работа, ама нещо съм до никъде  Sad Embarassed Sad
А колкото до ремонти, сега няма да правим нищо защото се нанесохме в апартамента през ноември (и по това време се е получил и нашия бебчо  Laughing) и тогава правихме ремонта та поне това не е на дневен ред за сега  Simple Smile
Още нищо не съм пазарувала за бебчо, но и нямам много време сега, мисля скоро да си взема някой ден да си почина малко и тогава сигурно ще тръгна на пазар, макар че бабите са против да се пазарува предварително  Simple Smile ама пък и кой ще ги пита Wink

# 296
  • Мнения: 14
мили мами не е ли време за нова тема ?! Simple Smile
 Hug  Hug  Hug

# 297
  • Canada
  • Мнения: 649
И аз мисля, че е време за нова тема и бих я пуснала с удоволствие, но нямам идея как да прикача всичките мамчета и данни от заглавната страница.

# 298
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Може и аз да пусна новата тема, за мен не е е абсолютно никакъв проблем

# 299

Общи условия

Активация на акаунт