ЮЛИ 2009. Тема 27

  • 13 678
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • При децата ми
  • Мнения: 6 110
Привет момичета, как сте? Много пишете и не успявам да ви прочета навреме. Simple SmileНие с бебчо сме добре, но тези киселини така ме мъчат... TiredУжасно е някакъв кошмар просто.  SadПри вас как е, имате ли тоя проблем? При първата бременност беше същатата работа, че даже и по-зле от сега! Тогава си спомням, че нищо не помагаше...
За килограмите аз досега съм наддала 7, но това беше до 11 март, сега на априлската консултация ще видя още колко съм качила. ooooh!
Отново моля някой да ми даде паролата за албума на юлските мами!

По въпроса за морето, за съжаление и ние няма да го видим сигурно Sad...Просто не си го представям някакси, с две деца, едното от които новородено... #Crazy
Лек и усмихнат ден ви желая!  bouquet

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 11:23 от Hrispa76

# 241
  • Мнения: 12
Хеи здравите момичета аз пък не мога да смогна да ви чета.Много сте активни и се радвам че всички сме добре. А времето във Варна е наистина страхотно и е супер за разходки а колко много майки са с количките на вън аде и ние още малко около 3месеца.Аз със каката си бях приготвила всичко от козметика до дрешки и биберони и шишета количка кошара детската стая беше готова предварително но когато се прибрахме с бебето във вкъщи си го нахраних тя ревна дадох един страхотен биберон на нук ама няма то плуе и реве и аз с едно майчинско чувство предположих че тя си иска първия биберон от болницата и той един каучуков ама бебето си беше свикнало на него и с мъжа ми  на колата и до бебешките магазини за биба която струваше около 1лев.и така еуфорията винаги си я има.Сега съм една спокоина Embarassedи си казвам има време Лек ден на всички

# 242
  • София
  • Мнения: 493
Привет момичета, как сте? Много пишете и не успявам да ви прочета навреме. Simple SmileНие с бебчо сме добре, но тези киселини така ме мъчат... TiredУжасно е някакъв кошмар просто.  SadПри вас как е, имате ли тоя проблем? При първата бременност беше същатата работа, че даже и по-зле от сега! Тогава си спомням, че нищо не помагаше...
За килограмите аз досега съм наддала 7, но това беше до 11 март, сега на априлската консултация ще видя още колко съм качила. ooooh!
Отново моля някой да ми даде паролата за албума на юлските мами!

По въпроса за морето, за съжаление и ние няма да го видим сигурно Sad...Просто не си го представям някакси, с две деца, едното от които новородено... #Crazy
Лек и усмихнат ден ви желая!  bouquet
Hrispa76 , изпразни си кутията и ще ти пратя паролата  Wink

# 243
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, днес съм леко притеснена. От вчера нещо не усещам бебка  Sad . Миналата седмица беше доста активна. На лекар ли трябва да отида или да изчакам малко? Да не би да съм я понатоварила с моя shopping през weekend-a  Thinking ? Обикалях доста по магазините и малко се преуморих. Кажете, ако ви се е случвало.

# 244
  • Мнения: 755
Здравейте, пропуснала съм явно 1-2 теми така като гледам.  ooooh!
Да се отбележа в тази поне...   Laughing
Времето се запролетява бавно , но славно и ще има приятни разходки на слънчице.  Hug
За пазаруването още не съм купила нищо , но не от суеверие, а защото все си мисля , че има време... но скоро ще трябва да се стегна и да си взема някой неща , че този път ще си имаме лятно бебе , за разлика от първият път беше пролетно.  Grinning
Не бива да се робува толкова много на суеверията, защото така се лишаваме от приятната емоция при покупките , която се изпитва.
Аз ще изчакам да преполовя седмия месец и началото на 8-мия ще се юрна по магазините. Тъкмо и повече време ще имам, защото сега все още съм на работа и нямам толкова време за мотаене и разглеждане.
Иначе здравословно съм добре , като изключа болките в таза и гърба и напоследък ужасното ми настроение... ужасна съм ...  Tired ... карам се с всеки и за всичко.  Tired Пак ме думнаха хормоните явно , това като за старт на третия триместър . Crazy
Скоро ще си взема и полагаемата отпуска преди 45-дневният болничен и вече нямам търпение да си почивам! Mr. Green  Сутрешното ставане ми е кошмарно, защото напоследък не спя добре през нощта.  Tired
Пожелавам хубав ден и повече усмивки на всички коремчета! Hug  bouquet

buffy не се притеснявай, само днес ли не я усещаш? Може да се кротнала за малко. Един ден ако не я усещаш активно не е притеснително , но ако все пак се тревожиш питай твоят наблюдаващ лекар по телефон и тогава , ако той прецени, че трябва отиди да те видят. Не се притеснявай , просто дечко сигурно си почива този ден.  Peace Hug

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 11:54 от Fortune

# 245
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, днес съм леко притеснена. От вчера нещо не усещам бебка  Sad . Миналата седмица беше доста активна. На лекар ли трябва да отида или да изчакам малко? Да не би да съм я понатоварила с моя shopping през weekend-a  Thinking ? Обикалях доста по магазините и малко се преуморих. Кажете, ако ви се е случвало.
Не се притесняваи бебчо просто си почива и те имат нужда от това успокои се мила аз моито бебе е имало с два -три дни не съм го усещала просто може и до се помръдват полекичка без да ги осещаме още малко и ще станат още по активни   bouquet

# 246
  • Мнения: 342
Здравейте!
Аз понежи работя и все съм в движение, случва се по цял ден да не усещам бебето, но като си легна вечер започва да шава. Явно дневното люшкане му харесва, затова като си легна започва да недоволства  Laughing
По този повод си мисля, дали такива като моето, като се родят ще си искат това люшкане по цял ден?! newsm78

# 247
  • Мнения: 651
И аз от вчера забелязвам, че бебчо не е толкова активен! Дано наистена сте прави,че си почива  Hug

# 248
  • Мнения: 1 208

didikar , много се възхищавам на благия ти нрав! Ако на мен така ми беше поставен въпроса със свекървата, много щях да се разсърдя, аз да не би да си нямам майка??? Браво на теб!  Grinning


Е каката е кръстена на моя баща оставаше и сега бебка да кръстим на моята майка тогава щях да съм най-лошата снаха сигурно  Laughing

# 249
  • София
  • Мнения: 67
Добро утро и от мен! Желая На всички по-активни бебчета!

И аз, както писах, съм се шашнала за бебка. Явно хубавото време ни предразполага към повече разходки и така успокояваме бебчетата си. Отделно и приема на магнезии. Четох, че силните движения са породени от контракциите. Следователно, като няма контракции - движенията са по-слаби. Док ме посъветва да лягам гръб и галейки си корема да говоря на бебка. Така и направих днес. След около 30мин се разшава, но пак не толкова силно, че да ми "играе" корема. От значение за усещането на бебето е и плацентата. Ако е предна, по-трудно се усеща.

 Hug Hug Hug на всички от мен!

# 250
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте мамита!
Мойто бебче последните 3-4 дни също е много слабо яктивно, почти не го усещам. Да няма нещо във "времето", защото гледам, че много майчета в различни г.с., казват, че последните дни не усещат бебчетата. Дано наистина си почиват, да не е нещо друго, защото аз съм на лекар, чак след 2 седмици. Ако някоя мама ще ходи скоро да пита докито си. Лично аз смятам, че активността не се влияе от приемането или не на магнезий, тъй като аз го пия вече 3-ти месец, а едва сега установявам по-ниска активност, когато даже съм го намалила от 3 по 1 на 2 по 1. Да не говорим, че аз твърде късно започнах да го усещам в седмиците в които са голяма част от мамите аз изобщо не бях почнала да го усещам, започнох някъде от към 25 г.с. И аз съм с предна плацента, но преди го усещах по-активно от сега през последните дни.
Приятен ден на всички
П.П. Някой знае ли в паркинга на Джъмбо (на бул. България) откъм Била ли се влиза?

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 12:25 от cveten prashec

# 251
  • Мнения: 694
Усмивка мислиш ли че е така заради предната плацента ,аз има дни когато го усещам по-силно има дни които не го усещам така ?Питах лекаря ми той каза че не било вярно това за предната плацента че по трудно се усещало бебето на теб кой ти го каза?Лек ден на всички от мен и повече разходки в топлите дни.  bouquet

# 252
  • София
  • Мнения: 67
vesi2, на мен това двама доктори ми го казаха. Ама нали знаеш колкото доктори, толкова мнения...

# 253
  • Мнения: 42
" buffy не се притеснявай, само днес ли не я усещаш? Може да се кротнала за малко. Един ден ако не я усещаш активно не е притеснително , но ако все пак се тревожиш питай твоят наблюдаващ лекар по телефон и тогава , ако той прецени, че трябва отиди да те видят. Не се притеснявай , просто дечко сигурно си почива този ден.  Peace Hug
[/quote]"


Вчера не я усещах и днес също, ама нещо май взе да размърдва по-малко  newsm78, ще изчакам до довечера и утре ще реша дали да отскоча до док bouquet .

# 254
  • Мнения: 1 465
Привет Hug

ох току ще се прибирам от гадния тест за кръвна захар. Sick Трябваше да вися цели два часа в лабораторията. Резултатите ми ще са готови утре вечер.
Мда срам не срам, качила съм от началото дотук цели 8кг. Embarassed Някой би ли ми пратил линк към снимките с коремчета, че започнах да се притеснявам вече, след като няколко души ми подхвърлиха, че коремчето ми било малко. Crossing Arms На мен хич не ми изглежда малко, даже доста си ми тежи вече.
А днес сутринта се събудих с болки в гърба. По-късно ми мина. Някой така да се е будил? Вече не знам каква позиция да заемам докато спя. Tired
По повод морето - ние сме до море и предполагам, че едва ли ще пропуснем ходенето до плажа, Но Naughty рано сутринта към 8:30ч. най-много до 9:30 - 10:00ч и то на сянка втория час. И вечер след 18:30ч както по традиция си правим пикници на плажа. Естествено бебето няма да се топи във водата, нито излага директно на слънчевите лъчи. Grinning
Лек ден на всички Heart Eyes 

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 13:43 от Pollia

Общи условия

Активация на акаунт