Тайната на дългата и здрава коса - 62

  • 34 751
  • 288
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 16
И мен ме заинтригувахте с тоя кератин! Simple Smile
Става ли да се използва, ако нямам кой знае какви проблеми с косата - просто да я потдържам (както при маслата)
или е по-силен? Защото казахте "кератинова терапия", което (поне според мен) означава при по-сериозен проблем с косата и да се използва в определен период от време. Simple Smile

# 152
  • Мнения: X
То, че го има- има го, ама аз искам в прав текст да прочета къде, че нямам възможност да обикалям. Rolling Eyes

И аз искам така  Laughing

# 153
  • Мнения: 4 496
Шампоан "Wash and go" с коприва и някакви други треволяци е без СЛЕС. И в много интересно шише. Mr. Green

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 00:02 от ♥ мис арк ♥

# 154
  • Мнения: 2 475
То, че го има- има го, ама аз искам в прав текст да прочета къде, че нямам възможност да обикалям. Rolling Eyes

И аз искам така  Laughing
И аз, и аз... гр. Велико Търново? Thinking

# 155
  • Мнения: 20
Здравейте!
Поиграх си в сайта taaz.com и вижте какво сътворих http://prikachi.com/images.php?files/705808i.jpg
На първата съм без присадената коса с моята прическа сега. На следващите се направих така както искам да изглеждам като си пусна дълга коса. За късата не намерих естественя ми цвят с който съм сега но за тези с дългата коса си е моя цвят.Ще се стремя към тази прическа!  Mr. Green
Вчера си сложих кератина на влажната коса еми няма такъв ефект!После си намазах краищата с кристали и замирисах едно хубаво...Косата ми се заглади, а като я изсуших не ми се разхвърча напосоки.Довечера отивам да се подстрижа, че е крайно време вече! Flutter

# 156
  • Мнения: 4 496
Много ти отива дълга коса! Защо си с къса сега? Ти може да си казвала, ама аз пък съм разсеяна, така че... Blush
Но цветът от първата снимка като че ли повече ти отваря лицето... Thinking

# 157
  • Мнения: 20
Много ти отива дълга коса! Защо си с къса сега? Ти може да си казвала, ама аз пък съм разсеяна, така че... Blush
Но цветът от първата снимка като че ли повече ти отваря лицето... Thinking
Ами с къса коса съм защото имах глупоста да се направя руса! ooooh! Имах коса до средата на гърба, изрусих се многократно и се наложи да я отрежа защото се късаше много. Просто косата ми умря от това третиране.Подстригах на каре миналата година и се боядисах кафява с Кастинг. Боядисвах се докато изрежа и последното русо и сега съм с моя цвят и коса до раменете.Ако тогава не се бях изрусявала сега щях да имам тази дълга коса която искам....Много ме е яд #Cussing out
А за цвета де да знам... Thinkingне ми се иска да се боядисвам въпреки че в момента косата ми е на нюанси. на места по светло на места по-тъмно, както са си естествените цветове.

# 158
  • Мнения: 4 496
Не се боядисвай тогава! Щом ти е естествена косата не я съсипвай.
Аз просто го споменах. Hug

# 159
  • София
  • Мнения: 547
Нинче, много ми харесваш с дълга коса - определено повече отколкото със средна дължина Peace

# 160
  • Мнения: 4 496
Кератин има в козметичния магазин на Чаталджа, онзи с двете стълбички /който е до магазинчето за кроасани/.   Mr. Green Hug

# 161
  • Мнения: 3 782
Нинче определено дългата коса е твоята.
Момичета гледам сега сме се запалили по този Кератин Whistling, тук ми се струва че във всяка тема отива по една заплата за продукти.
Искам да ви попитам вие как процедирате вечер, лягате ли си с мокра коса? Защото за мен това е навик, но едва днес се замислих че може би не би трябвало да го правя? Не мога обаче да използвам сушоар, освен с хавлията да си изсушавам косата. Thinking Интересно ще ми е някой да сподели.
Снощи отново бях маскирана, и въпреки че слагам само два вида масла и една лъжица Тривитаминол/освен другите съставки разбира се/, трудно се измива тази маска. ooooh!

# 162
  • Мнения: 4 496
Лягала съм не с мокра, а с влажна коса.Слагам кърпа на възглавницата. Ужас. На сутринта не мога да се позная- някъде стърчи, другаде сплескано... ooooh!

Кератинът го купих за 7,10 лв. Последния месец не бях си купувала нищо за косата.
Не може така, не може. Naughty Joy

# 163
  • София
  • Мнения: 547
случвало ми се е да си лягам с мокра коса(от мързел обикновено) - ефекта УАУ Sick в такива случаи нищо друго не помага освен да намокря косата изцяло и след това да суша Confused
ani_4ka, щом не можеш да ползваш сешоар, тогава щ остави да изсъхне сама

# 164
  • Мнения: X
Лягала съм не с мокра, а с влажна коса.Слагам кърпа на възглавницата. Ужас. На сутринта не мога да се позная- някъде стърчи, другаде сплескано... ooooh!

Кератинът го купих за 7,10 лв. Последния месец не бях си купувала нищо за косата.
Не може така, не може. Naughty Joy
От къде го купи?

Общи условия

Активация на акаунт