Burgas Plaza и нови вериги магазини в Бургас !

  • 47 705
  • 505
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 784
Айде и аз у МОЛа!

# 106
  • Мнения: 486
Кои магазини работят вече?

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 723
Момичета аз днес обиколих МОЛ-а  и съм очарована от детските дрешки на
Marks&Spencer Simple Smile
И са на доста добри цени.
Дори сега разгледах сайта им и нашите не са натоварили цените брутално Peace
Ето и вие да разгледате
http://www.marksandspencer.com
Иначе в Карфур харесах също наколко детски нещица,
даже купих 2 бодита от евтинките Grinning

# 108
  • Мнения: 486
И аз посетих днес МОЛ-а :бяха открили Дайхман-опашка имаше на касата ,хората определено се бяха настървили на евтините обувки.Дори аз залепих едни за 39лв.В севън секъндс има доста неща на 50%,сравнено с другите им магазини е малък и слабо зареден,и май от другите градове са докарали стока,нямаше нови неща ,а за любителите на скъпите известни марки поне засега не присъстват тук в Бургас.Дъглас обаче  е нещо невероятно-понакупих някоя глезотийка и както му е реда и мостри на парфюми слагат в торбичката.Само за начало мола става,но малък си е и има какво да се желае....

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ех, сега ще се изпобием за обувки от Дайхман!  Laughing

# 110
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Като за начало е добре,но очакваш нещо повече.Нещата ще поутихнат след 1 месец,но дотогава ще трябва да търпим километричните опашки.

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 3 083
Mothercare обърнахте ли внимание дали е отворен?  newsm78 Гледам вече рекламират магазина и тук в новата Ева и Максимум!

# 112
  • Мнения: 34
Mothercare обърнахте ли внимание дали е отворен?  newsm78 Гледам вече рекламират магазина и тук в новата Ева и Максимум!
Вчера бяхме там-още не е отворен.

# 113
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Mothercare обърнахте ли внимание дали е отворен?  newsm78 Гледам вече рекламират магазина и тук в новата Ева и Максимум!

Не, още не е. Вчера го зареждаха.  Peace

Ех, сега ще се изпобием за обувки от Дайхман!  Laughing

вчера имаше бая голяма опашка цял ден  ooooh! Вътре е направо сауна. Иначе добро момче ми направи път да мина първа и да не чакам на голямата опашка с бебка.  Peace

# 114
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Аз също съм купувала обувки Дайхман от Германия и съм доволна като цяло. А, имали и от детските им марки. Чувала съм добри неща за Elefanten.

# 115
  • Мнения: 1 111
 Ели, ти май всеки ден си на шопинг, а? Laughing
 И никой ли няма да ми каже работното време на МОЛ-а?  Sad

# 116
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Ели, ти май всеки ден си на шопинг, а? Laughing
 И никой ли няма да ми каже работното време на МОЛ-а?  Sad

 Joy даже вчера бях два пъти на шопингтерапия  Joy

Карфур работи от 7,30 до 22 ч, а магазините от 10 до 22 ч  Peace

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 11:52 от Sinara

# 117
  • Мнения: 1 672
аз да кажа за Карфур че вчера ходих и няма такива касиерки  ooooh! толкова мудни, думи нямам.Мисля че скоро няма да отида отново  Naughty

# 118
  • Мнения: 1 111
Верно магазините до 22? Grinning Супер, довечера може и ние да се отбием. LaughingМерси,Ели!  bouquet

# 119
  • Мнения: 262
аз да кажа за Карфур че вчера ходих и няма такива касиерки  ooooh! толкова мудни, думи нямам.Мисля че скоро няма да отида отново  Naughty

Според мен проблема не са касиерките , а касите  ooooh!

Как са могли да ги направят толкова малки и толкова нагъсто.

А мен Карфура определено ме имат вече като клиент , но виж в Кауфланд не стъпвам.

Да си ядат застоялите неща те  Crossing Arms

Онзи ден от там взех 2 салати - млечна и с тиквички на 1.70 лв , и двете бяха с годност до 04.04 и двете отидоха в коша , бяха вкиснали.

Еми извинете ама по-добре да дам 2.50 и да си изям салатата , отколкото да я хвърля.

В Дайхман много ми харесаха детските неща , жалко че са до 36-ти номер  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт