Burgas Plaza и нови вериги магазини в Бургас !

  • 47 655
  • 505
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 262
Отидох , видях , върнах се  Mr. Green

В Карфура по-голяма простотия не бях виждала.

Има ограничение на продуктите , които купуваш . В нашият случай по 1кг краставици на човек.

Айде за бананите знаем , нали са 0.99 лв по 1 чепка на човек , ама краставиците  ooooh!

Бананите в Кауфланд вече са 2.99  Whistling  Аз  бях заявила , че вече в Кауфланд няма да стъпя , но отидох заради майка ми. Всичко беше доста по-скъпо от Метро , където пазарим всяка седмица.

Молът ми се видя мъничък , май очаквах нещо повече , но и това като за начало е добре.
Има хубави неща в Дайхман ,на много добри цени, но беше затворен , ще го щурмувам следващата седмица.

П.С  Ескалаторът не ми се стори удачен , аз бях на високи токове и на слизане ми беше доста стръмен наклона.

# 91
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
И на мен в карфур хи4 не ми хареса,голяма лудница,народа като полудял пазари,и магазина не е добре подреден.
Ина4е имаше сладки дрешки за децата,на каката бикинки 6бр з а6 лв,на малкия сладки панталонки по 6-10 лв,бодите по 3 лв,ама тези,дето са на промоция са боклу4ави.А на касите се 4ака по 40 мин,въпреки,4е пред нас имаше 3 4овека,много са бавни касиерките.Тотално изнервихме децата.Скоро няма да се повтори,виж като отворят вси4ки магазини,може и да идем,най ве4е дм 4акам.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А Дайхман на 02.04. ли отваря? Нали така пишеше по билбордовете?

# 93
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
Дайхман май е отворен.Вси4ко беше подредено вътре,имаше хора,ама вратата наполовина пусната newsm78

# 94
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Отидох , видях , върнах се  Mr. Green

В Карфура по-голяма простотия не бях виждала.

Има ограничение на продуктите , които купуваш . В нашият случай по 1кг краставици на човек.

Айде за бананите знаем , нали са 0.99 лв по 1 чепка на човек , ама краставиците  ooooh!

Бананите в Кауфланд вече са 2.99  Whistling  Аз  бях заявила , че вече в Кауфланд няма да стъпя , но отидох заради майка ми. Всичко беше доста по-скъпо от Метро , където пазарим всяка седмица.

Молът ми се видя мъничък , май очаквах нещо повече , но и това като за начало е добре.
Има хубави неща в Дайхман ,на много добри цени, но беше затворен , ще го щурмувам следващата седмица.

П.С  Ескалаторът не ми се стори удачен , аз бях на високи токове и на слизане ми беше доста стръмен наклона.

ей, и краставиците ли ограничиха? Явно някои търговци ходят оттам да си зареждат малките магазинчета.  Thinking Иначе защо да го правят?

а за ескалатора е много удобен, за колички - пазарски и детски. Съгласи си, че не може всички да се юрнат с асансьора, които са с колички и искат да се качат до втория етаж. Peace

# 95
  • Мнения: 594
Хайде и аз едно мнение да дам. Ходихме в събота ... и честно казано още ми държи голямото чакане на опашките в Карфур. Мисля, че скоро няма да повторя. Не и в близките два-три месеца.
Обаче аз пък им се "накефих" на "пътечките" - едни такива...магнитни ...и количите не мърдат...чудо на техниката  #Silly
Факт е, че мен лично Метро ме изгубиха като клиент. И в Карфур и в Кауфланд мога да си вляза с децата и да пазарувам необезпокоявана, а не да се редуваме с баща им и да правим безумни неща...само и само за да си оставим парите в Метро.
Радвам се, че имаше раздвижване ... дано наистина и Лидл да отворят магазин в Бургас  Peace

# 96
  • Мнения: 451
Днес бях в Карфур - сама с количката с бебка! Още на влизане видях Мадлена, която ми ме светна, че има каса за майки с деца, но за съжаление на нея никой не й направил път #2gunfire А тя е видимо леко бременна Mr. Green Аз влезнах в магазина -напазарих си за 20мин, защото знаех за какво бях влезнала ( куфари и козметика на Лореал, която в момента там е доста по-евтина). Намерих опашката за майки с децаи най -нагло си проправих път, а опашките едни наистена километрични ooooh! Една баба веднага ми се развика " Къде се буташ , бе момиче, че и с количка дошла" #2gunfire Аз най-спокойно се обърнах и с благ тон, но ката че да ме чуят всички на опашката й отвърнах " Тази опашка, госпожо, е за майки с деца( и й посочих табелата), а аз като гледам съм единствената майка с дете на опашката, така че всички сте след мен" Опашката кротко се отдръпна и аз минах най-отпред с количката и с един огромен куфар Mr. Green Та при мен , Благодарение на Мадлена Hug, опашката трая 2мин Peace

# 97
  • Мнения: 594
zajka , браво! И мен охраната любезно ме насочи към касата за майки с деца, на която имаше основно не майки и без деца.... Mr. Green и естествено никой не ми направи място и чинно си изчаках реда! Ама кат съм патка и ме е срам да направя забележка - си чакам...белким ми дойде акъла  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 136
Дайхман отварят утре в 10ч. Днес синът ми им нападна балоните и те се принудиха да приберат по-големите,след което ни подариха няколко ние да си ги надуем. Тогава ми казаха,че утре ще отворят.

# 99
  • Мнения: 262
Ние отидохме рано , рано и нямаше много хора в Карфура , на спокойствие си разглеждахме.

Харесах си в Дайхман няколко чифта обувки през витрините , но ще ме огрее чак в петък сутрин да отида пак.

Да не изкупите обувките утре  Mr. Green

Цените им дали са промоционални , или са си такива по принцип ?

# 100
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Ние отидохме рано , рано и нямаше много хора в Карфура , на спокойствие си разглеждахме.

Харесах си в Дайхман няколко чифта обувки през витрините , но ще ме огрее чак в петък сутрин да отида пак.

Да не изкупите обувките утре  Mr. Green

Цените им дали са промоционални , или са си такива по принцип ?

а как вървят цените?

# 101
  • Мнения: 262
Тези , които аз си харесах бяха 39.90 , повечето цени бяха такива.

Имаше май и по 34.90

http://www.deichmann.com/website_en/deichmann_home_home.php?sid= … a9be0cfbd19fc36f7

Като гледам цените са еднакви горе долу.

# 102
  • у нас
  • Мнения: 5 731
The_Sunrise   bouquet

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 675
Дайхман на 2-рия етаж ли е? Като цени виждам са приемливи, да не кажа евтини.  Дано и като качество са добре. Предполагам, че има големи номера. Ще споделя като отидем.

# 104
  • Мнения: 136
Дайхман на 2-рия етаж ли е?

Да, на 2-рия етаж е. Качеството на обувките е супер, като аз съм си купувала от Австрия. Детските обувки също са супер.

Общи условия

Активация на акаунт