Burgas Plaza и нови вериги магазини в Бургас !

  • 47 621
  • 505
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 814

 Ок, утре ще ги цъкна  Peace

Благодаря ти , ако може и да кажеш кой номер са ти, ако са 41 ще те помоля да измериш стелката.


 №40 са, стелката е 25,5см.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Какви пари са тези балеринки?

Честито, много са хубави!   bouquet

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 357
И аз да следя. Flutter

# 78
  • Мнения: 486
pashic направи си реклама на магазина, сега можеш да спиш спокойно.
Само не ми стана ясно на кое направих реклама и кое е мое newsm78,но щом казваш,ще си изтрия инфото щом на никой няма да  е полезно,не съм имала цел,ама айде!

# 79
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
А магазина дм отворен ли е?

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ох като ви чета и ми стана интересно, ще взема да оставя малкия довечера на бабин дом и да разгледам спокойно за какво иде реч, че скоро в магазин май и аз не съм стъпвала  Embarassed

# 81
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Значи има спортни уреди до сносни цени?

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 362
Бягащите пътеки са по 199 лв в Карфур,Крос тренажорите са по 149 лв ,а колелата вече ги няма ..

# 83
  • Мнения: 262
Аз утре най-накрая ще имам честта да посетя Карфура и да поразгледам магазините.

Магазините в мола в 10 отварят нали ?

# 84
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Бягащите пътеки са по 199 лв в Карфур,Крос тренажорите са по 149 лв ,а колелата вече ги няма ..

  bouquet  bouquet  bouquet

А обикновени велосипеди предлагат ли?

# 85
  • Хасково
  • Мнения: 222
Да имаше и обикновени велосипеди, но цена не мога да ти кажа.  За протокола има и една шоколадова къща с ръчно направени бонбони... май ще ми бъде любимия магазин там.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 362
Поне в брошурата има и обикновени която е валидна до 08.04 ,но днес видях и в брошурата на Кауфланд има някакви по 77 лв.

# 87
  • Мнения: 1 111
 A ve4er do kolko  rabotqt magazinite v Burgas Plaza?A Karfur?

# 88
  • Мнения: 700
 А аз се чудя дали в DM цените ще са като в Германия, защото мъжът ми донесе една торба с козметика на Веледа от там на доста по - ниски цени отколкото тук по аптеките.

# 89
  • Мнения: 522
A ve4er do kolko  rabotqt magazinite v Burgas Plaza?A Karfur?

Вечер са да 22 часа.

Общи условия

Активация на акаунт