Burgas Plaza и нови вериги магазини в Бургас !

  • 47 617
  • 505
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
 От изброените марки ще удостоим с внимание пет или шест. bowuuПовечето нищо не ми говорят. ooooh!
 

# 16
  • Мнения: 262
Аз съм доволна  Mr. Green

А на тези Дайхман такива ли са им цените , или това са само промоцийки за зарибявка в началото ?

Burgas Plaza   от къде ти е инфото ? Сайт ?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Сред марките които са посочили в списъка на сайта са:


Къде е тоя сайт?

Иначе, на мен ми харесват марките, които ще имат магазини там.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 723
я и аз тук,да не опусна клюката Grinning

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 213
Доволна съм, чакам Старбъкс, но така ми се искаше Кампър, да правят по 50% намаления от време на време...
Нищо, иначе за какво да ходим до Варна  Laughing

# 20
  • Мнения: 788
Момичета, днес бях за повече време там, та имах възможност да се огледам. Има някои магазини, които даже вече работят - Маркс и Спенсър, Слоги (или нещо подобно), Интерспорт, парюмерия Дъглас... и май това бяха. Има магазини, които се приготвят скоро да отварят, а има и такива, които въобще не са започнали. Аз ще работя в един, който отваря на 1ви, Дайхман и разни други  са обявени за 2ри, а доколкото знам официалното откриване ще е на 23ти, но не съм сигурна дали наистина е така. То колко пъти в последния момент променят всичко... Ами това е...
Хубава вечер Hug

ПП. Старбъкс е отворен.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 384
цоп и тук  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 298
Има добри имена, да.
А кои от тези са детските марки?

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
 Flutter
Мерси за темичката!

# 24
  • Мнения: 6
Zdraveite!
Az uj 6te po4vam rabota v MOLA i dori az kakto i rabotodatelite mi nz koga 6te e to4nata data na otkrivaneto  Thinking

# 25
  • Мнения: 299
Аз имам лични впечатления от обувките на Дайхман-износих си няколко чифта и си бях доволна.Дано като качество да е това, което продават в родната си Германия.

Здравейте!
В Пловдив вече има магазин на Дайхман,даже си купих един чифт,но още не съм ги подносила(http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Deichman … up=weitere_Marken).
Обувките,които се продават в магазина и тези от немския сайт на Дайхман ми изглеждат абсолютно едни и същи,даже цените са еднакви,но нашите са приравнени в лв. Продавачка от пловдивския магазин ми каза,че обувките са внос от Германия,но са произведени в Китай,1-во качество са и са изработени с материали на немската фирма,запазени били марката и пр.
Харесва ми това,че Дайхман предлага номерация на всичките си модели до 42-ри номер,самата аз си взех 42-ри номер(но съм си твърдо 41 номер),дано качеството е такова,каквото има претенциите да продава Дайхман.Моделите са разнообразни и смятам,че за всекиго ще се хареса по нещо оттам.Гаранцията на обувките е цели 2 месеца Peace.
При нас в първите дни на откриването беше тотален наплив,но сега е много по-спокойно Mr. Green.Ще се поддържа номерацията,така че споко- ще има за всички!
Колкото до Карфур,гледах реклама преди няколко вечери по ТВ и казаха,че вече е открит.През следващите седмици ще имам възможност посетя Бургас и ми е интересно дали някой вече е посетил Карфур- има ли нещо интересно?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Пляс и аз тук  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 035
айде и аз... къде без мене hahaha

# 28
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Момичета, днес бях за повече време там, та имах възможност да се огледам. Има някои магазини, които даже вече работят - Маркс и Спенсър, Слоги (или нещо подобно), Интерспорт, парюмерия Дъглас... и май това бяха. Има магазини, които се приготвят скоро да отварят, а има и такива, които въобще не са започнали. Аз ще работя в един, който отваря на 1ви, Дайхман и разни други  са обявени за 2ри, а доколкото знам официалното откриване ще е на 23ти, но не съм сигурна дали наистина е така. То колко пъти в последния момент променят всичко... Ами това е...
Хубава вечер Hug

ПП. Старбъкс е отворен.

и аз.  Peace Кенвело също е отворен  Peace Марк и Спенсър още не бяха сложили на всички стоки цени, ама и те отворени. Днес зареждаха Карнавал Кидс. Рефан е отворен също.  Peace

# 29
  • Мнения: 34
запис-да ви следя Peace

Общи условия

Активация на акаунт