Баба Марта вече си отива, АПРИЛките посрещат бебчета щастливи!

  • 14 233
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Извинете ме че нахълтах във вашата темичка... налегнаха ме спомени за трепетното очакване на малкото човече  Heart Eyes Още малко ви остана момичета и ще ви се случи нещо още по прекрасно ... няма нищо по- хубаво от това да гушнете своето бебече... времето сякаш спира и всяка болка и тежест се забравя ...

На вече обебилите се честито, а на очакващите леко и безпроблемно раждане   bouquet

Цунки от една мама февруарка  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 521
Добре дошъл на малкия Теодор!Много да радва мама и тате!

Благодаря за хубавата темичка  Hug

Някой да знае нещо за камбичката?

Виви мим,благодарим за пожеланието,чакаме и ние по едно такова слънце като твоето  Hug

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 347
Добре дошли на малките Пресиян, Пресиана и Теодор!!! Пролетта ги посрещна със слънчице  Hug Praynig Много здраве и късмет!!!
И маминките да се изфукат със снимки  Heart Eyes Mr. Green
sunny_777, бебо е много много миличък  Hug Hug И как го гушите всички..., а той е толкова мъничък  Heart Eyes Hug
Стискам палци на маминките в болница и от които нямаме още новини  Praynig Praynig Hug Дано скоро пишат....
Както и вашите бебоци и нашата бебка е доста силна и активна... пада голямо забавление като се разшава и разтяга  Heart Eyes Grinning На моменти усещам някакво треперене... и не мога да си го обясня... , защо ли го прави... е тя сигурно не нарочно  Mr. Green , но... ми е странно и точно с треперене го оприличавам... не е само с краченце или ръчичка ами с цялото тяло... Май и е доста тесничко вече на милата  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes
Много ми се ще родилите вече маминки да ни разкажат повече за раждането като имат време... Hug
Спокойна нощ   bouquet

П.П. Благодаря ви за чудесната темичка пълна с толкова сладури вече... момиченцата смело водят  Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 6 365

Както и вашите бебоци и нашата бебка е доста силна и активна... пада голямо забавление като се разшава и разтяга  Heart Eyes Grinning На моменти усещам някакво треперене... и не мога да си го обясня... , защо ли го прави... е тя сигурно не нарочно  Mr. Green , но... ми е странно и точно с треперене го оприличавам... не е само с краченце или ръчичка ами с цялото тяло... Май и е доста тесничко вече на милата  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes

Мда, и на мен ми е забавен тоя феномен на "вибриращо бебе". Обаче преобладава разтягането.

Време е за закуска, че нещо недоволства малкото- а от храна се омайва на момента.

# 19
  • Мнения: 10
Добро утро, момичета!
Днес обещава да е слънчев пролетен ден!

# 20
  • Мнения: 2 090
Dena_klv, newsm51 за новата ни тема,и на chockolina  също!

Лелееее,колко нещо се е изписало за 24 часа,вчера сутринта писах и сега като поглеждам  Shocked.

Такааааа,първо поздравленията:

Честити бебчета на sisely,Слънчо,no_name,Krembata85,roli-lia!
                         
Майчета,да са ви живи и здрави малките съкровища,много да ви радват и да са спокойни,лакоми,и поспаливи!

Първа страничка с всеки изминал ден става все по-разкошна Heart Eyes,всички бебешоци са толкова сладки Hug

sunny 777,прекрасно семейство сте,а най-малкото попълнение е голям бонбон Heart Eyes

Мамочка,твоето момиче е една много хубава и нежна принцеса Heart Eyes

Кenga, Hug Hug Hug

atlantica kakвато е луда глава,сигурно вече е стигнала в София Laughing(миличка-с най-добри чувства Hug)

Момичета,аз с риск да стана досадна,и за кой ли път да ви благодаря за хубавите думи,подкрепата и стиснатите палци за моЙто мЪж,ви поздравявам с тази песничка.
Това е Нашата песен Heart Eyes

Хайде хубав ден от мен,днес по-честичко ще надничам тук !

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 347
Добро утро, маминки Simple Smile
Да ви почерпя, днес имам имен ден Simple Smile



 От няколко години знам, но... беше приятна изненада  Laughing
Да ви кажа стягането на коремчето зачестиха и вече са си на периоди от сутрин до вечер, и през нощта, на мен обаче много ми се ще да устискам до определената дата за секциото... все пак, ще я видим бебка 10 дни преди термин, ЖЗ, дано не избърза още повече  Crazy Praynig Hug
Започнах да и говоря от днес за нашата първа среща... както кротуваше се разшава и започна да ми отговаря милата... незнам  Blush реших че е хубаво да я подготвя сладурката за това което предстои  Crazy Praynig Hug
Хубав и спокоен ден на всички   bouquet

# 22
  • Мнения: 36
  Добро утро!
   Толкова много бебенца, а аз от толкова време не съм писала, че ако зачеститя поименно може да пропусна някой  Blush. Затова ще кажа:

  ЧЕСТИТИ НОВОПОЯВИЛИ СЕ МЪНИЧЕТА! ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ!!!    bouquet   bouquet   bouquet 
  Аз още не могада си избера дата за секцио, докато се почудвам бебка може и сама да си избере  Wink.
   Желая ви слънчев уикенд и да не забравите тази нощ да преместите часовниците   Wink !

# 23
  • Мнения: 309
Добро утро  и от мен! Hug
Аз хич добре не спах тази нощ, за кой ли път, вече само се повтарям... TiredКорема си го усещам все едно имам мускулна треска, може би от въртенето в леглото - място не си намирам! ooooh!
Ох, аз вече престанах да се вглеждам в болежките, като настъпи момента ща не ща ще разбера, така че...когато - тогава!
vivi_mm, много си мила! GrinningТвоето сладурче е наистина голям бонбон! Heart Eyes
ben78 , ха дано те послуша миличкото и си дочака датата! Hug Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
*dessi* , и аз съм фенка на тази песен, страхотна е!Вечна песен е това!Дано скоро да си я слушате заедно, гушнати! Hug family Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Waze, никаква я няма, дано всичко е ок, време е вече да се хвали! Praynig Flowers Four Leaf Clover
Някой да има новини от Жабчето, Магдалена.Савова и другите щастливи мами?
Мара каси нещо и тя се губи, ама тя май спомена, че няма да има нет? newsm78

# 24
  • Мнения: 182
Добро утро и от мен!
Темичката е страхотна,а снимките направо  Heart Eyes Heart Eyes
Бен аз от няколко дни съм с постоянни контракции и все си казвам ще раждам и ми минава  Crazy и на другия ден пак така!
О щях да забравя-Честит имен ден

# 25
  • Мнения: 309

О щях да забравя-Честит имен ден
Аз забравих! EmbarassedЧестит имен ден и от мен!Бъди жива и здрава!  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
Добре дошъл и на бебчо Теодор!  smile3504

Благодарности на Дена и Чоки за страхотната тема  bouquet  bouquet, както и на майчетата, дали живот на толкова сладки мъници, които я красят повече от всичко на първа страница! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4
Здравейте и от мене.
При нас времето е страхотно.Мисла да поизлезем,но как ли ще изглеждам с тази моя походка на клатушкащ се пингвин.Вече няма и какво да облека,всичко ми е тясно,но по спортен екип от морската надявам се да не ме върнат.Има ли и други майки като мене все още да шофират,защото от скоро сме в постоянен конфликт о мъжа ми за карането на кола,ама то луд умора няма,пеша ми тежи  и се изморявам.

Честит имен ден на празнуващите!какъв ден се празнува днес?

И да стискаме палци всички за Ренката утре,тя е наред.Дано всичко мине по вода и да ни зарадва с хубави новини! Praynig

# 28
  • Мнения: 249
Десинка, благодаря за палците миличка  Hug

Честито на всички нови мамчета, които съм пропуснала тези дни. Да са им живи и здрави малките човечета   :bouquet:

Честит имен ден и на ben78, желая ти безкрайно щастие и скоро малка и красива бебка   bouquet

Аз се готвя за утре за операцията, стискайте ми палци.
Целувам ви всички, надявам се всичко да е на ред  Praynig

# 29
  • Мнения: 309
Ренка, всичко ще бъде наред, мила! Kissing Heart HugБъди много позитивна!!!И да се похвалиш с най- сладкия бебок!!! Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт