Баба Марта вече си отива, АПРИЛките посрещат бебчета щастливи!

  • 14 241
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 494
Radost_mk,честита ви  синя радост! Да ви е жив и здрав големия мъж!

Толинка,Кенга,Ksd_g,пожелавам ви цялата радост и щастие,което струи от страничките да ви се върне тъпкано Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 182
Имамама и аз реших да стерилизирам в тенджерка и вчера свърших тази работа,но не ми побеляха шишенцата!Дали 20 мин варене не е много ,аз някъде за около 10 мин след като завря водата! newsm78
keli_f ако не искаш уговорка с акушерка предварително,може би като отидеш и които е на смяна пак ще се уговориш!Аз предпочитам предварителната уговорка,може би ще се чувствам по спокойна пък и предния път получих някои екстри за обезболяване и ако не ми бяха сложили система сигурно щях да си раждам още поне 5-6 часа!И всичко свърши акушерката! Peace
tolinka  пожелавам ти следващия път хубавата новина да е за теб  Hug Hug

Забравих да пожелая късмет на Renka79  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Разглеждах снимките в албумчето-Бен ама ти много финна бременна,само коремче имаш  Hug

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 21:29 от desi054224

# 62
  • Мнения: 1
ЕЕЕЕ, аз докато се прибера, вие сте ме изпреварили с новината за  Радост... Да е жив и здрав малкият голям юнак на Радост!!!
Честит имен ден на Бен78!!! Със здраве да се носиш името!!!
Ренка, стискам палци за утре!!! Само без  шаш и паника!!!
Днес ходих на запис на тоновете и бяха перфектни Peace Момичета , аз съм една от последните по термин, но определено вече имам доста признаци за по-ранно раждане...е, надявам се да не подраним много...
Мнението е на лекарка и акушерка... Около 10-ти април вече ще знам подробности ЖЗ Grinning
На тези, които ще раждат скоро- късмет!!!

# 63
  • Мнения: 521
Честито на мама Радост за голямата радост!   bouquet
Толинка  Hug
Радвам се че Жабче е добре и дано скоро си гушка мъниците.
Добре дошли на завърналите се мами   bouquet !

Аз съм с все повече контракции на ден но не ме боли и си трая.И магнерот не пия че то след 3 дни влизам в 9тия и няма за кога,но пък плацентата уж е свежа...   newsm78.

# 64
  • Мнения: 4
Четито на Radost! Ех и момченца започнаха да валят!  newsm44
Да сте много щастливи Радост, с пожелания за скорошно прибиране у дома!  smile3525

Keli_f  аз лично ще съм с акушерка, но знам че няма проблем и на място да се уговорш с някоя там. За себе си ще съм по спокойна, ти сама си реши, виж как се чувстваш. Стискам ти палци!  Hug
Много хубава вечер на всички желая, а на обебелите се майчета да нагушкат сладките зайчета и от нас.  smile3522

# 65
  • Мнения: 36
ЧЕСТИТ БЕБЧО НИКОЛА НА РАДОСТ_МК   bouquet!
  
   Бен78, Честит Имен Ден! С много здраве и късмет да си носиш името  bouquet!

   Магдалена.Савова, добре си се завърнала   bouquet! Бързо свикване с новия начин на живот!

  Имамама, едното ти спасение ще е да си вземеш стерилизатор, има и по 15-20 лв. То за една пластмасова кутия, не ти трябва да е кой знае каква марка, според мен. А ако все пак останеш на варианта преваряване, наистина не ги дръж във вряща вода повече от 10 мин. Първите шишета, които купих и аз ги "варих", защото тогава нямах стерилизатор. Една приятелка ми даде съвет, който послушах, след като ги извадя от тенджерата да ги изплакна хубаво със студена вода. Това предотвратявало побеляването. Станаха супер, никаква следа от варовик. Другото, с което можеш да си помогнеш е да ги преваряваш в мин. вода. Тя не съдържа варовик, уж.

   Лека вечер!

# 66
  • Мнения: 521
Little-Big Girl , то така като ги полееш със студена вода не се ли губи ефекта  newsm78 .Иначе и аз си взех на Бертони за 14 лв,ама ми идва малко голям за микровълновата.Като го сложа вътре и не ще да се върти,според вас проблем ли е за мв?  newsm78
Иначе днес ме осведомиха за промоция на преносими кошари от Метро - 2 за 120 лв.Ще потърся линк,ако някой иска може да се комбинирате  Peace ,предполагам няма да са кой знае колко по различни от останалите по магазините.

# 67
  • Мнения: 309
baloniЧестито на мама Радост!    bouquetДа е жив и здрав малкия Никола, много да радва мама и тате!!! mamma baloni
Добре дошли на мамите, които вече гушкат своите слънчица вкъщи!
Браво за хубавите новини около Жабчето, дано и те скоро си се приберат вкъщи в хубавото блатце! Laughing
Честит празник на мъжа ти, Мамочка, да бъде жив и здрав щастлив татко!
Толинка,Кенга,Ksd_g,  Hugблагодарим ви, че ни навестявате!От сърце ви желая скоро и на вас да честитим бебешки новини! smile3522 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 68
  • Мнения: 182
Velvet_s моя стерилизатор беше на Бертони и също не се въртеше в микровълновата,незнам дали е проблем ама аз не го и ползвах много и го изхвърлих  Whistling оставам си на вариянта тенджерка,пък и ако пак си кърмя няма да е нужно за едно шише и една биба да се върти 20 мин в МВ!

# 69
  • Мнения: 36
   Velvet_s, не се бях замисляла но едва ли ще се изгуби ефектът, все пак е вода  newsm78. А за кошарите, аз ги видях, даже свекъра  беше полудял да купуваме. Бях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Не си заслужават. Нямат нито второ ниво за спане, нито колелца.... Точно е кошара и според мен по-скоро за игра отколкото за спане и то за по-голямо дете. А в Кауфланд ще има следващата седмица за 70 лв. (май толкова беше) подобно като тези в Метро, ама поне е с матрак и като цяло по-читаво ми се стори.

# 70
  • Мнения: 568
Е браво все пак имаме бебе и днес!Да и е жив и здрав големия-малък мъж на мама Радост!
За стерилизацията моя съвет е да не варите шишета,резултата е много кофти.Преди години след като срезилих чифт шишета се научих.Значи аз слагам водата да заври и след това махам веднага от котлона и потапям шишетата ,затварям с капака.Така стоят 5-6 мин. в тази завряла вода не може да остане микроб Simple Smile,а иначе колкото повече се варят по-чисти не стават само се натрупват с варовик.Варианта с МВ и аз мисля да използвам този път от по-евтините ,но ще изчакам да видя как ще се кърмим,че то парите не са му много ,ама си е обемиста кутия и ако не ми е нужна в началото защо да я подмятам.Другия съвет ми е да премерите МВ и тогава да купувате Velvet_s не съм толко компетентна,но ми се струва ,че нормално работещата МВ си се върти-да не скапеш по-скъпата фурна,заради кутия от 15лв.На Бертони са по-големи аз тук намерих някъква друга марка ,но по-ниски са.
Мамочка честит празник и на вашия тати!
Renka79   много късмет на теб и всички други мами ,които тръгнат да раждат.
Толинка,Кенга,Ksd_g много  Hug и от мен момичета,и скоро да ни зарадвате с добри новини.

# 71
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Честита Радост на мама Радост. Нека Ники бъде жив и здрав и много Радост да носи на мама и тати

За шишетата- Да ви кажа нещо изпитано и сигурно. Аз съм с кутия де но това стана след като забравих шишетата на котлона и всичко се стопи  Crazy поне с кутия няма такава опасност. Та да кажа за тенджерата номера е с гивгир. Слагаш шишетата в гивгира и върху тенджерата като би трябвало да не се топи във водата а само да стои на парата. По този начин няма побеляване а ефекта е сигурен.
Little-Big Girl - не е сигурно дали водата с която ще ги полееш не с някакви бактерии вътре или замърсена.
Маги- миличка браво ти си герой. Интересното е че раждахме по едно и също време и аз бях на косъм от същото,но се разминах. Бързо се възстановявай мила  Hug

Честит празник на всички празнуващи

# 72
  • Мнения: 521
И аз се чудя като не се върти дали мв нема да гръмне  Mr. Green ,ама то ше се чуе  Mr. Green .
Иначе кошарите мислех че са по читави  Thinking ,ама то пък хептем измислени били  Laughing
Ама имаме доста майчета дето се изгубиха...дано всичко да е наред  Praynig

# 73
  • Мнения: 8
Честита радост на мама Радост!
Да ти е жив и здрав и да расте за ваша гордост и щастие!
Ей ,голям мъж! Поздравления и леко възтановяване  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Sunny_777, благодаря ти! Всичко най-най и на теб и само можеш да се радваш ,че си се разминала с двойното раждане  Laughing
Момичета  Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 10
Честито на Радост и останалите мами които вече си имат дечица. Да са им живи и здрави и много да радват мама и тати.[/size][/color]

Вчера  ме изписаха от патологията, не че престоят там беше усмислен но все пак от цялото лежане поне ми поспаднаха отоците по краката но кръвното пак си варира към високо. За сметка на това май ми падна тапата но нямам разкритие но имах контракции и болки и ми изписаха гинепрал и пропранолол и още сумати хабчета за кръвно и отоци.

Много късмет утре на Renka79 дано всичко мине като по учебник.

Честит имен ден и на Ben78 и скоро да станеш щастлива майка.

Общи условия

Активация на акаунт