DE е тема 119?

  • 11 128
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 052
и на мен ми са малоумни, но малкия ги оби;а. в нашите деца имаше една тема за телет-битата сумати серийки на всякакви езици вкл. на БГ имаше . 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259442.0

# 76
  • Мнения: 1 049
Хайде тогава мюнхенчанки на среща в неделя, ама с децата или без?  Mr. Green  hahaha

# 77
  • Мнения: 4 138
децата-в мазата Mr. Green
ми не знам как е там, ама нали все пак вечерта ще е............

# 78
  • Мнения: 11 329
Ехо, а срещата в КА, Франкфурт или Хайделберг?
Какво се ослушвате дами?
Или да си фиксирам една дата с място на срещата замъка в центъра на КА и кой дошъл-дошъл. Най-много да си се срещна сама.


Давай дата и да видим за Ка.

# 79
  • Мнения: 7 605
Моето дете май е единственното тук дето не гледа ТВ. Само Сън4о.

Но може да ви иzпее Мендосино  Whistling и да раzпоzнае песните на Мадонна, Пинк, Риана и Каталуна  hahaha

# 80
  • Мнения: 1 584
Ехо, а срещата в КА, Франкфурт или Хайделберг?
Какво се ослушвате дами?
Или да си фиксирам една дата с място на срещата замъка в центъра на КА и кой дошъл-дошъл. Най-много да си се срещна сама.
Давай дата и да видим за Ка.

И аз питах, ама отговор не получих. Аз съм по за неделя - имаме само 10 дена до Бг и съботите са ми заплюти за пазаруване, че много поръчки - много нещо ooooh!

# 81
  • Варна
  • Мнения: 153
Иве,аз много си ги обичкам моите дзверчета,но от време на време имам нужда от
глътка въздух,а и излизаме да си пийнем и отпуснем Wink,така че моля,имат си  и татко
Пак за Тихуана,какво ще кажете?

# 82
  • Мнения: 1 097
Благодаря за отговорите. Ще отскочим утре до Мюлер и ще изберем нещо за подарък.

И моята щерка харесва Спондж Боб и всичко свързано с принцеси, ама тук наблизо нямаме кино.  Cry


# 83
  • Мнения: 4 138
аз съм ЗА тихуана.

# 84
  • UK
  • Мнения: 3 959
Съжалявам, че пуснах темата, явно не трябваше.

Аз се върнах от немски, шофьорите на 73 днес са решили да са противни загубеняци. Първо единия решил да не си отваря предната врата. Ако искаш да се качиш - от задните. Една жена стоя на предната, възрастна някаква, той не й отвори. Посочи й два пъти задните врати и тръгна без да й отвори. А вратата не беше развалена или нещо такова. После след даскало вървя към спирката и забелязвам автобуса, тичам към него, тичам тичам и аха да се кача оня затвори вратрите и замина. Накрая в третия автобус като се качих, беше още един тъпоумник дето не си отваряше първата врата и пак така замина без да вземе млада майка с бебче в кенгуру. Идеше ми да го прасна.

А днес трябваше да пишем картички по немски. Картичка на немски. С всичките му любезности и други глупости. Никога не съм писала картичка на български, какви са шансовете да ми се случи на немски?

Освен това получавам някаква алергична реакция към шампоан, предполагам, главата ми е като връх в Алпите. На косата нищо й няма, както обикновено си е, но кожата на главата ми се лющи яростно и упорито, мисля че вече станах поне два сантиметра по ниска. Смених шампоана,  нъц. Сега не знам какво да я правя. Ужасно е. Никога не съм имала пърхот, винаги съм се грижела за косата си и кожата на главата, никога не съм пестила от шампоани и изобщо такъв тип неща... И ей така, един ден нищо й нямаше, на следващия... Снежна Коледа. И нея да я мисля.

# 85
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
и аз съм за Тихуана, там е супер. А кви деца бе мноо ясно, че без Laughing

# 86
  • Мнения: 1 242
Привет, мацки!

Прелитам, за да ви кажа, че съм жива. Мда.

Тепърва ме чака орозовяване с Лилифее и подобни феи. Като майка на момче в кинаджийска възраст имах честта в неделя да гледам с Алекс "Мадагаскар 2". Бащата пропусна поради махмурлук. Mr. Green

Стационарният ХАмпютър сдаде багажО нещо. Дано не е фатално поне за всичките ми снимки. Моля, без коментар. Mr. Green Да не си мислите, че нямаме и трети. Трябва да го изровя от мазето само.
Апропо изравяне.
Спомняте ли си, че и телевизорът си отиде преди време. Докато си отворя устата и бяхме затрупани. Това не ни стигна, ами и някакво страшно намаление избацахме, че сега сме и с наш нов такъв. Демек бройката се увеличи на 4. Ако някой има нужда спешна, належаща, телевизионна, да свирка. Laughing

Отивам, че всичко мен чака днес. Бау!

# 87
  • Мнения: 4 138
какви са шансовете да ме подмине розовата мания newsm78 май малки, но поне за сега няма наченки. от малка избягвам да я обличам в розово, ама знае ли човек............

# 88
  • Мнения: 1 693
Здравейте. Мерси за отговора за ваксините. Ние си направихме зайците и пиленцата и се прибрахме.  Grinning
Мате смея да твърдя че Виктория до 5 годишна възраст нямаше почти никаква розова дреха. Ела я виж сега, че понякога и да е с много украси. Оня ден ме кара да съм й купувала нещо (не помня какво точно беше) но да било розово. Купих й гуменки но с лилави цветенца и ми казва: И тези са хубави, но защо не ми купи розови.  Joy  hahaha Така че, може да не те подмине.

# 89
  • Мнения: 1 049
Ей
А е супер кви деца бе мноо ясно, че без Laughing


Ей тва на майтап ви го рекох за децата ... ама май не разбрахте.  smile3534

Diangeli, а аз само каква нужда имам от гльтка вьздух особено след тоя magen-darm вирус, дето го мина малката да не казвам...  Wink

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 19:29 от Iva_T

Общи условия

Активация на акаунт