LaRedoute.fr - 108 - Всичко за поръчката!

  • 71 796
  • 1 175
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 79
Аз и тук да попитам за линк към колеленцето или поне да ми обясните къде се намира.

Това ли ?
http://www.laredoute.fr/achat-image-son-micro-et-jeux-jouets-pre … tegoryid=49061768
Да, много благодаря!

# 17
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Вчера си получих последната пратка, която е от 22/01. Тръгнала е от там на 16/02. Само чаршафи. Разкошни са (за тази цена - около 12 лв, голям размер 220/240), само дето единия долен чаршаф е прекалено голям, но ще го отрежа и ще си направя малки калъфки.  Simple Smile Вчера отидох с двете деца и с количката като си мислех, че е малък пакет. За моя учуда ми връчаха колет 7,5 кг Laughing

Кашонът беше разпорен, по ширина. И като се прибрах забелязах, че са и разпорени и найлоновите пликове, където са чаршафите. Явно някой много е искал да пипне каква  материята. Добре, че всичко си е там. Долната част на фактурата е скъсана, и затова ми се струва, че е рязан кашона, защото по фактура се вижда какво съдържа колета.
 
И така прекратих вече с януарските поръчки.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 347
леле хора  Laughing
тея от ларедут са опасна работа
не бях поръчвала от 6 февруари и те не спряха усилено да ме облъчват през цялото време до сега
то не бяха имейли с оферти, то не бяха кодове, то не бяха чудеса  Laughing
и аз вчера искам не искам си направих една поръчка изсмукана от пръстите, защото не можах почти нищо да си харесам, а това палто, което го чакам да му падне цената все още е 400 лв
поръчах предимно за децата и ми писаха отдолу, че ще ми пратят поадрък някакъв сак на райета, ако правилно съм разбрала  newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 482
Специално от чаршафите с точките получих от 3 разцветки и няма нито 1 скъсан.
Напоследък все нещо си харесвам и пускам постоянно поръчки. Добре, че заминавам за ваканцията, че малко да се спра.  Peace

# 20
  • Русе
  • Мнения: 764
 Simple Smile Вчера получих известие.Утре ще си взема поръчката.

# 21
  • Мнения: 1 464
Запис и аз тук и пак ще си повторя въпросите понеже в миналата тема никой не ги видя.От намаленията насам живея само в редута добре че мъжо не се мярка много вкъщи иначе да ме е изгонил досега Mr. Green
та така,понеже досега все за мен поръчвам сега искам и за децата...
СДъщеря ми е висока 116,4.5г тежи 20кг искам да и взема тениски и панталони от намалените,какъв р-р?Стъпалото и е 18см какъв р-р да и взема от ортопедичните сандали?А найк,пума и адидас?сина ми лятото ще е на 1г 12кг и 80см е сега,крачето му е 12см сега?Помагайте за дрешки маратонки и сандали че немога да изчета всички теми назад.Благодаря   bouquet

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цоп и аз в новата тема. Нямам забележки към чаршафите с точките. Единствено ми направи впечатление, че пликовете нямат тези т.нар. "уши" за подпъхване под матрака, а всички пликове от Ларедут досега са ми били с такива.

# 23
  • Мнения: 59
Здравейте! Някой може ли да ми каже тези маратонки дали си отговарят на номера? Thinking
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-feline-street-de-puma.a … &numberpage=7
Благодаря предварително!  

# 24
  • Мнения: 64
Момичета искам да попитам как да разбера дали ми е приета поръчката в четвъртък я направих и до сега нищо не са ми писали на емайла. В сайта пише A domicile ,или когато е тук тогава пращат  newsm78?

# 25
  • Мнения: 64
Здравейте! Някой може ли да ми каже тези маратонки дали си отговарят на номера? Thinking
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-feline-street-de-puma.a … &numberpage=7
Благодаря предварително!  

И аз си ги бях харесала, но като дадох моя номер  се отказах 38,70?

# 26
  • София
  • Мнения: 940
Момичета искам да попитам как да разбера дали ми е приета поръчката в четвъртък я направих и до сега нищо не са ми писали на емайла. В сайта пише A domicile ,или когато е тук тогава пращат  newsm78?

Не винаги пращат потвърдителен мейл. Щом ти пише A domicile значи е обработена и си я чакай Simple Smile

# 27
  • Перник
  • Мнения: 396
Запис и аз тук и пак ще си повторя въпросите понеже в миналата тема никой не ги видя.От намаленията насам живея само в редута добре че мъжо не се мярка много вкъщи иначе да ме е изгонил досега Mr. Green
та така,понеже досега все за мен поръчвам сега искам и за децата...
СДъщеря ми е висока 116,4.5г тежи 20кг искам да и взема тениски и панталони от намалените,какъв р-р?Стъпалото и е 18см какъв р-р да и взема от ортопедичните сандали?А найк,пума и адидас?сина ми лятото ще е на 1г 12кг и 80см е сега,крачето му е 12см сега?Помагайте за дрешки маратонки и сандали че немога да изчета всички теми назад.Благодаря   bouquet


Това с теглото и височината дълго го гледах, докато разбера какво пише newsm78 но както и да е. Ориентирай се по височината. Ако правилно разчетох, дъщеря ти е 116 см, можеш да й взимаш 126. За приятелка взимах 114, за дете високо 108 и са му ок. За синът ти смятам, че 86 ще е ок Peace Когато съм взела по-голяма дрешка, никога не съм съжалявала. Още повече, че тук диапазона м/у два номера е доста голям. За обувките нищо не мога да кажа, че ние сме далече и от двата размера. Имаме няколко чифта от Редута. Ориентирах се горе-долу по номера, който носи и тук.

# 28
  • Мнения: 64
Момичета искам да попитам как да разбера дали ми е приета поръчката в четвъртък я направих и до сега нищо не са ми писали на емайла. В сайта пише A domicile ,или когато е тук тогава пращат  newsm78?

Не винаги пращат потвърдителен мейл. Щом ти пише A domicile значи е обработена и си я чакай Simple Smile

Мерси   bouquet

# 29
  • Мнения: 231
Момичета, според вас това дъждобран ли е или нещо като връхно шлиферче

http://www.laredoute.fr/vente-tablier-enfant-garcon-pressionne.a … &numberpage=1

Общи условия

Активация на акаунт