Отговори
# 345
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Господи! Някой да вземе да ме набие  Crossing Arms Crossing Arms
Вместо да седна да чета за изпит - пак извъртях книгите  Crazy Crazy
Уж за малко почнах Среднощното слънце, после - хайде да си довърша историята със Здрач,
после - новолуние, като стигнах до луната не можах да се въздържа за Затъмнението (щото ми е любимата)
и така до последно  Crazy
Луда работа. Имам нужда от здравословна доза бой  Crossing Arms

# 346
  • Мнения: 2 897
хаха убийствено заглавие на видеото

Harry Potter GOF Sneak Peek - Cedric/Krum Hug Attack!

# 347
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Съгласна съм с вас, че играта на Кристен не беше на ниво.
През цялото време изглеждаше ужасно сериозна, с почти непроменлива физиономия.
Начина по който го зяпаше в биологията беше ...... много странен, не мога да кажа, че е изразявал прехласване, абсолютно нищо незначеш поглед.... и с пърхането на миглите не я биваше....

На мен ми изгежда доста скована като игра, а и на интервютата е леко "дървеничка", нещо в нея не ми харесва , но не мога да разбера още , просто някакси липсва живец в лицето и newsm78
Dеничка много добро попадение   bouquet

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 18:48 от desi02

# 348
# 349
  • Мнения: 7 914
На мен Белла ми харесва как играе във филма.. точно като аутсайдер -  несигурна в себе си и крайно затворена Peace

# 350
  • Мнения: 2 897
Мен ме подразни по време на сцената в болницата като пелтечеше "no you can't just say that" или нещо такова - много накъсано, прекалено бавно, въртеше очите... Като bad rehearsal беше.
Но като цяло ми харесва.

# 351
  • Мнения: 1 775
Цитат на: Miriel
Харесва ми устата му и това си е. Кофти е това с червилото, но начина му на говорене, мимиката, малката бръчица около устната Wink
И аз много харесвам устата му, зъбите също. Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 58
Мен ме подразни по време на сцената в болницата като пелтечеше "no you can't just say that" или нещо такова - много накъсано, прекалено бавно, въртеше очите... Като bad rehearsal беше.
Но като цяло ми харесва.

Мнението ми е същото.

# 353
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Някъде четох, че са му правили зъбите за филма, неговите са по дребни, а за устните Embarassed

# 354
  • Мнения: 58
Аз го гледах това интервю, Деси. Нищо не са му правили в крайна сметка, след като е разбрал какво искат да му правят и че над 1 седмица ще е подут, си е станал и си е заминал. Снимките на Здрач са започвали след 4-5 дни и не е имало и шанс да си прави експерименти със зъбите си.

# 355
  • Бургас
  • Мнения: 213
Ян Бибиян , не се нуждаеш от бой, спокойно.
Дано те успокои фактът, че всеки пишещ тук би постъпил точно като теб по време на изпити.  Wink

# 356
  • Мнения: 777
Хайде и аз да се включа с мнение - току що завърших Новолуние. Днес по обед бях до средата, но цял следобед я изядох с кориците  Crazy Какво да кажа - радвам се, че отново са заедно - имах нужда точно от такъв край, защото честно казано Джейкъб  въобще не ми харесваше за Бела и не заради друго, а просто защото се разваляше магията на истинската и силна любов между Бела и Едуард в която наистина вярвам... Не ми харесва и визията на Джейкъб от филма... с тази издадена брадичка ми напомня Ивайла Бакалова  Laughing (или баба Яга). Глупости говоря... но наистина образа му ми е един такъв невзрачен, обикновен... няма силата, излъчването, магията на Едуард. Впечатлена съм от играта му и превъплъщението в ролята. Отива му да е вампир - да е нещо зло и в същото време да му е присъщо най-човешкото чувство - любовта. (Напомня ми за любим  мой филм отпреди години - Лабиринт. Там Дейвид Бауи е в главната роля и играе отрицателен герой - цар на Таласъмите май беше.... отново ме кефеше по същия начин - явно по някакаъв начин симпатизирам на лошите, когато не са чак толкова лоши  ooooh! Въпреки, че за Едуард не може да се каже, че е лош, но все пак е вампир  Blush )Да излъчва тази студенина и величественост, а в същото време такава чувственост и страдание. Колкото до играта на Бела - наистина сцената в края на филма в болницата преиграва и е изкуствена. Самата актриса е симпатична, но прекалено обикновена... Виждам я в представите си малко по-различна, но това си е мое мнение.

# 357
  • Мнения: 1 775
Ян Бибиян , не се нуждаеш от бой, спокойно.
Дано те успокои фактът, че всеки пишещ тук би постъпил точно като теб по време на изпити.  Wink

 Peace

Аз цяла сесия изкарах с книгите и резултата е пет 6-тици от пет изпита, стискам палци и на теб, Бибияне.

# 358
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ян Бибиян , не се нуждаеш от бой, спокойно.
Дано те успокои фактът, че всеки пишещ тук би постъпил точно като теб по време на изпити.  Wink

 Peace

Аз цяла сесия изкарах с книгите и резултата е пет 6-тици от пет изпита, стискам палци и на теб, Бибияне.

Да, да. На вас ви е простено. Ама аз дърта магарица  Mr. Green
Зарязах малкия на бабин дом, каката съм я оставила на самотек (уж да уча) пък то ....
Ако тийнейджърката беше на мое място щях да пощръклея и да викам, ама сега  ooooh!

Стич, ако това е рецептата  за вземане на изпити Grinning Laughing ще изтрепя рибата

# 359
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Ама наистина има нещо в книгите, от поне месец едвам поглеждам учебници, пък добре се справям  Laughing.
Относно Кристен - на мен винаги ми се е вписвала в ролята, може би защото първо съм виждала плакатите на филма, после четох книгата (наготово с образи в главата за героите, само Емет леко ми се разминава с Келън), и чак тогава филма. Дразни ме постоянно отворената й уста, леко странно е - все едно има хроничен синузит  Mr. Green . Но не е само в тази и роля, гледах и още един нейн филм - и там пак същата. От Кристен е явно, но пък като цяло ми хареса като Бела, но ако сравняваме вникването на Робърт като Едуард и Кристен като Бела, втората не може да стъпи и на малкия пръст на първия.
Последно - фук,фук - ще ми донесат и 4те книги на английски от Англия  bowuu . За успокоение, че във вторник изтървах Здрач за 5 минути от книжарницата  Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт