Отговори
# 360
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
като гледам любителските трейлъри за New moon все са едни тъжни, концентрирани на мъката на Бела.
Съмнява ме , че ще го направят така, особено след критиките за липса на екшън в първия филм.
Все си мисля , че ще обърнат повече внимание на скоростните й карания с мотора, на моментите в Италия, клана на вълците....

# 361
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
Аз ето тези устни все гледам:
и тези Heart Eyes

# 362
  • Мнения: 21
....силата, излъчването, магията на Едуард. Впечатлена съм от играта му и превъплъщението в ролята. Отива му да е вампир - да е нещо зло и в същото време да му е присъщо най-човешкото чувство - любовта. (Напомня ми за любим  мой филм отпреди години - Лабиринт. Там Дейвид Бауи е в главната роля и играе отрицателен герой - цар на Таласъмите май беше.... отново ме кефеше по същия начин - явно по някакаъв начин симпатизирам на лошите, когато не са чак толкова лоши  ooooh! Въпреки, че за Едуард не може да се каже, че е лош, но все пак е вампир  Blush )Да излъчва тази студенина и величественост, а в същото време такава чувственост и страдание.

Да, както казва Стефени в едно интервю, много артисти са хубави, но не изглеждат опасни, и обратно- а Робърт може и двете... А иначе и като образ, Едуард е добро съчетание като литературен герой- чудовище, което иска да бъде добър (а като прочетеш Среднощно слънце, ти става ясно как от оттегчен безсмъртен, той се трансформира в несигурен безсмъртен, който не просто не иска да бъде чудовище, а иска да бъде човек)

Дейвид Бауи и на мен много ми направи впечатление навремето в Лабиринт (мноого отдавна, не си спомням подробностите даже) ... но и там имаше едно сексуално привличане, или поне прелъстителност от негова страна, без да се стигне до нищо конкретно, де...и героинята беше непълнолетна, а той стар... но пак такава младежка история с невъзможно, опасно привличане, където героинята, която е събудила нежни чувства у митично същество (неизпитвало такива или поне много отдавна) се доверява изцяло на мъжката фигура, а той е хем опасен за нея, хем ще я закриля..  може и да си спомням грешно.. Embarassed

То малко и Шотландски боец е в тая категория, а? Party

# 363
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Miriel имай милост, сън изгубих зарад тея снимки  Crazy Blush

# 364
  • Мнения: 21
А на мен пък тази най-много ми харесва (аз съм я пускала и преди, ама щом пак подхващаме темата за усмивките...аз такава тръпчинка над устна преди не бях виждала- в киното направо щях да припадна )

# 365
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918


Вижте тук как Бела стои някак си безучастна към целувката, докато Едуард изразява емоция.

# 366
  • Мнения: 2 897
Трябва да вземем под внимание факта, че тя се старае по време на целувки да не се увлича, защото прави нещата по-трудни за него, винаги когато се отплесне после му се извинява.

# 367
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
Или му се сърдеше, че не я беше обезсмъртил Wink

# 368
  • Мнения: 21
Трябва да вземем под внимание факта, че тя се старае по време на целувки да не се увлича, защото прави нещата по-трудни за него, винаги когато се отплесне после му се извинява.
тя се старае, ама в книгата на два пъти се изпуска... а във филма в леглото не е много въздържателна- но и там Робърт играе Едуард с голямо напрежение, все е дно го боли или се разкъсва...както и при последната целувка на бала, на снимката по-горе или в подписите на някои от вас...много готино като игра- щото в книгата е описано по-скоро някак си механично и замръзнало- все едно лед или камък те целува (или поне става на камък, Бела като се увлече) и си го представям по книгата със затворени устни, както целуват сигурно малките момчета  Sunglasses

# 369
# 370
  • Мнения: 434
Да, интересно е как се допълват книгата и филма.Определено Робърт допринася много за образа на Едуард! Heart EyesМного е каризматичен.
Страхотна усмивка и зъби,казвам го отново.А то какво ли не му е хубаво?! Blush
Появи се нова снимка от фенка в robsessedpattinson.com
Деничка ме изпревари! Grinning
Много са сладки и двамата и най-вече са заедно(да спрат медиите да спекулират).
Изглеждат изморени.Сигурно доста са снимали.
Робърт много избръснат и сериозен.
Кристен нещо се притеснява?Но то и доста им досаждат феновете! ooooh!

# 371
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Кристен изглежда много по чувствена и влюбена в Робърд в реалния живот или на снимки за списания, отколкото в самия филм. Вместо да е обратното  Simple Smile Пък после се чуди защо хората ги коментират по този начин.

# 372
  • Мнения: 2 590
Момичета извинявам се , че се отклонявам от общия разговор, но много искам да попитам нещо. Нали в книгата червения кабриолет е БМВ, а във филма е Мерцедес. Някъде споменава ли се защо марката на колата е сменена?

# 373
  • Мнения: 1 800
Привет и от мен Simple Smile

Аз съм на гости тази седмица и се бях зарекла, че ще стоя настрана от форума, ама не мога и това си е Embarassed Simple Smile

вили_2703, не съм чула да дават някакво обяснение, но тъй  като колите са най-вероятно безплатни, може би БМВ е отказало или нещо такова..сигурно и за това Волвото на Едуард е различно, защото такова са им дали...
---------
мъжа ми свърши 2 и 3 книги за 2 дни и тази вечер си купил 4-тата, моите са при сестра ми и той не може да чака тя да ги върне  Joy
---------
Робърт с и без червило го взимам Wink
---------
Кристен изглежда много по чувствена и влюбена в Робърд в реалния живот или на снимки за списания, отколкото в самия филм.

и аз така мисля, особено на тази снимка ,а и много други...

---------
Мишолина и Дени, стискам плаци ДВД-та ви днес да пристигнат Hug
---------
изчетох ви, изказах се,  взех си дозата, сега спокойно мога да спя  Crazy

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 08:15 от benson10

# 374
  • Враца
  • Мнения: 5 210
като се замисля най-не ми харесва изражението на Кристен, когато Едуард и свири на пиано.
Човекът е написал приспивна песен за нея, изглежда толкова секси, свири и я на живо и тя гледа хъм...не такак както бих очаквала да гледа или това е нейната интерпретация на уау? Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 08:42 от wa_wa

Общи условия

Активация на акаунт