Тестчета със две черти през април за всички ни (30.03-05.04)

  • 10 809
  • 370
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 617
Сиска каза, че днес ще пътува и ще държи изпит, но дано да е добре.
Марти, тогава смело напред! Успех и късмет! Така де, наборите трябва да се поддържаме!  Laughing Hug
Алчооо, как е малкото търкалце? Heart Eyes
Жаки, дано да са добри резултатите! Praynig Много хубави планове за края на седмицата!   bouquet

# 316
  • Мнения: 1 765

Къде, тук съм си, ама гледам да не хабя лимита... Mr. Green

Следя ви отблизо, иначе...стискам палци за хормоните и да направиш снимки на танцьора, после и ние да му се порадваме.... Hug

# 317
  • Мнения: 2 617
Момичета, моля ви, стиснете палци за моя приятелка, която видя двете чертички преди няколко дни, но сега е много притеснена, защото има зацапване, в чужбина е, не може да отиде на лекар, защото след малко ще тръгва към летището да се прибира насам.
Дано всичко да е наред!  Praynig

# 318
  • Мнения: 718
Стискам палци, Caritas!  Praynig Аз самата съм в чужбина, днес се появиха категорични 2 чертички, но след последния ми цикъл вече 2 пъти съм имала кафяво зацапване  Sad. И аз много се притеснявам, но момичетата ме успокояват, че се случва, не е задължително да последва нещо фатално  Wink. А и нали сега се прибира, ще може веднага да отиде на преглед  Peace. Аз обаче ще трябва да почакам поне до 11.04.  Confused
Успех  Hug

# 319
# 320
  • Мнения: 629
Caritas, стискам палци!!!
siska,много странно ми се струва това с двете чертички да е от противозачатъчните. Аз също съм пила и съм си правила тестове, но са показвали 1 черта.
Fanta, дръж се!!!
Alcho, твоя пост ме накара пак да се присъединя към форума! Бях се отчаяла вече.
Та да ви кажа, записах си час за преглед за другата седмица. Лелката си отиде. А бях сигурна, че беше станало този месец.Имах ужасни болки в гърдите и многооооо бледа втора чертичка, след което ми дойде. Не знам какво става  #Cussing out

# 321
  • Мнения: 2 617
Много, много ви благодаря за стиснатите палци, момичета! Тя се поуспокои, дано нещата да се нормализират.

bgmamma123 Hug
Случва се понякога да има оплождане, начало на имплантация, съответно отделяне на хормона, който тестовете засичат,и после оплодената яйцеклетка не успява да се задържи и се изхвърля. Мисля, че мама нани се оплакваше преди известно време от подобен проблем тук. Ако случаят се повтаря, се правят изследвания за прогестеронов дефицит - това е хормонът, който "отговаря" за добрата имплантация. Коригира се медикаментозно, така че не се притеснявай прекалено. Гинекологът ти ще ти назначи каквото трябва.

zlitova , стискам палци при теб всичко да се оправи! В тези случаи изписват прогестеронови препарати. Аз май четох твоите постове в други теми и се сещам, че си на място, където не можеш просто да влезеш в аптеката и да си купиш дуфастон. Джи пито не може ли да ти изпише нещо?

# 322
  • Мнения: 629
caritas, 3 месеца пих дуфастон, тъй като имах една киста на яйчника и един спонтанен аборт. Този месец беше първият без него. Но ще видим какво ще каже доки другата седмица.

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Иси, много се надявах да се разминеш с коремната операция, но щом се налага няма как. Ще ти стискам палци много силно в Сряда  Praynig Praynig Praynig А няма ли да има кой да ни информира как си след процедурата, или да ни оставиш някакьв тел. за врьзка с теб /ако нямаш нищо против разбора се  Hug/ За мен 8-ми е специален ден и ще се надявам да мине всичко много леко при теб Praynig
Каритас, стикам и аз!  Hug
Лек и красив Петьк на всички!!!

# 324
  • Мнения: 69
Дано не ви омръзна от мен Simple Smile, но отново искам да благодаря на всички за хубавите пожелания и съпричасността към моя проблем. Аз реших да не се занимавам с нищо, тоест да не оспорвам, адвокати и т.н., защото мога да си навлека само главоболия и тормоз, а бебо усеща всичко и го натоварвам така. Сигурна съм, че Господ ще даде възмездие на всеки. На мен е отредил да съм с бебе, но без работа - е, ще го изтърпя. Сигурно ми е за добро. Хиляди пъти предпочитам така, отколкото обратното. То бяха и едни колежки......майко мила - с 15 пакета сладки на бюрото ми мляскат срещу лицето, знаят, че съм бременна и не се сещат да кажат - абе, на опитай един бонбон. Майната им!!!! Аз съм щастлива - имам най-прекрасния мъж до мен и чакаме бебче от него. Само здраве ми трябва. А с вас - да се видим другата седмица - записах се и аз за Дивака Hug Хайде - цунки на всички и каквата съм късметлийка дано да ви заразя всички и да се накачите с бебчета. До сряда! Лек уикенд и само положителни емоции ви желая!

# 325
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Момичета,благодаря на всички ви за пожеланията  Hug Hug Hug

soff аз ви пиша от компютъра на работа,понеже вкъщи все още нямам и затова няма кой да ви каже как е минало,но ще ти напиша

номера на GSM ми на твоите ЛС  и ще го дам на всички ,които желаят да чуят сладкия ми глас Wink.Истината е ,че наистина след

операцията ще имам нужда от много глезене  Heart Eyes и много положителни емоции и радостни новини за  EFP

# 326
  • Видин
  • Мнения: 961
Стискам палци на всички имащи нужда от това fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Шефа ме пуска по-рано, така че изчезвам Flutter
Хубава петъчна вечер, дами! Heart Eyes

# 327
  • Мнения: 718
Caritas, 2 пъти бях при gp и не ме пратиха на АГ, дори като се видя 2ра, макар и бледа чертичка, нямало смисъл... що пък не, ако се брои от 1вата дата на последния цикъл, трябва да съм в 6гс !  newsm78 Казаха, че ще изчакат резултата от кръвния тест, който излиза след 1 седм, после да пусна още 1 кръвен (за да се види дали расте хормона) и като излезе и той след още 1 седм, тогава чак можем да потвърдим евентуална бременност  Crazy. А зацапването само щяло да мине. Като си помисля, че на тва му викат 'запада' и от тях взимаме пример...ако си бях в БГ вече щях да знам дали всичко е ок, а тука още ми установяват бременност  ooooh!
Но пък след категоричния + тест днес съм толкова ентусиазирана и щастлива, че само пръскам щастие навсякъде и нямам време да се тревожа  Hug Hug Hug
Желая ви много ++++тестчета и здрави бебчета!  newsm47

# 328
  • София
  • Мнения: 1 251
Добро утро! Днес аз ще сервирам кафенцето!

Милички, мерси за стиснатите палци!
Чудите се как съм толкова ранобудна- ами...имам новинка- имам си бледа втора чертичка EFP! Изчаквах си закъснението, че да ви кажа, обаче ето че и цикъл няма! Имам много странни симптоми- безсъние и сърцебиене от време на време #Crazy
Дано всичко е наред от тук нататък- с мъжо сме много щастливи, а аз малко притеснена-нямам думи...! Тоя ни беше 5-ти месец опити и вече бях почнала да си внушавам разни неща!
Пращам на всички много положителна енергия и  любов Kissing Heart!Намерих и прашеца Joy-ето ви babydust7 babydust7 babydust7  Hug

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 09:52 от nimfi4ka

# 329
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Нимфичка,честита бременност,мила!  bouquet Леки и безпроблемни 9 месеца и най красивия и здрав бебок на финала! HugМного се радвам за теб и дано повлечеш краче!
Мерси за кафенцето!

Общи условия

Активация на акаунт