Тестчета със две черти през април за всички ни (30.03-05.04)

  • 10 802
  • 370
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 4 884
Нимфичка,Ваня,Злитова,честити ви две чертички  bouquetДано всичко е безпроблемно до края Hug

Не съм се включвала отдавна,не че има какво да споделям де,продължаваме с борбата и това е,за съжаление повече се задържам в проблемното вече!Откриха ми доста висок пролактин,а в последствие на ядрено-магнитния резонанс-малък аденом.Искрено се надявам да сме открили истинския проблем за моето незабременяване.Така че,от личен опит ви препоръчвам,ако не сте го изследвали,пуснете го заедно с другите репродуктивни хормони когато си ги изследвате,аз направих грешката да го пропусна и сега си патя.

На всички момичета Heart Eyes Hug

# 331
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Еееееееееее Нимфичка с  тази хубава новина как бързо ме разсъни.Tихичко Честито,да си жива и здрава,да имаш най-прекрасната

бременност и накрая едно здраво и пухкаво newsm30 smile3525

Благодаря и за кафенцето.

Айде момичета къде сте?Стига сте се излежавали ,навън времето е прекрасно.На мен днес ми е последния ден на работа и после заминавам към Русе и понеже нямам компютър вкъщи скоро няма да мога да ви пиша и чета(поне близкия един месец Cry)Ах как мразя болниците,но няма как.Да се пазите и като се върна само  с хубави новини да ме посрещнете.И не ме забравяйте ;-)Jeny Hug
soff,mile.Fanta  bouquet
Иве ,ралче, а вие къде сте?
Всички ви  Heart Eyes Hug

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 10:10 от issi_82

# 332
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, момичета!

Нимфичка, честито, мила!Успех ти желая!  bouquet

Днес денят е прекрасен!Наслаждавайте му се! Hug

# 333
  • Мнения: 718
Добро утро, момичета!
Нимфичка, честито, мила!!  Party  Hug На това му викам позитивно започване на деня  Peace
На другите момичета, силно стискам палци за много, много +++++++++ тестчета!  Grinning

# 334
  • Мнения: 2 617
Добро утро, макар че то си е вече добър ден! Embarassed
Нимфичка, страхотна новина! Честито!  bouquet
Много, много благодаря на всички, които стискаха палци! Момичето се поуспокои, сега тук ще я поглезят, ще пие каквото трябва и ще се молим да се закрепи положението.  Praynig
zlitova, дано при теб всичко да е наред, нали ще ни държиш в течение! Hug
Иси, късмет и успех с интервенцията! Flowers Four Leaf Clover
buena esperanza , радвам се, че се появи! Дано и на твоите тревоги да им се вижда краят!  Hug

На всички ви желая прекрасен ден!  bouquet

# 335
  • Мнения: 93
Здравейте момичета,днес е един чудесен ден и от към време и от към изненади.Честито Нимфичка -късмет  bouquet
И кафенцето беше супер-благодаря.
Хайде излизайте на разходка пожелавам ви много приятен и изпълнен с положителни емоции ден  Nature Sunny Heart Eyes sun

# 336
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Нимфичка, честито  Hug. Желая ти най-леката и безпроблемна бременност и здраво бебче след 9 месеца.

Иси, тук съм вече Hug. Иначе съм предимно навън да събирам слънце  Grinning. Стискам палци за операцията. Когато можеш минавай да пишеш как си.

Есперанца, дано скоро разнищите съвсем проблема - до бебе  Hug.

# 337
  • София
  • Мнения: 4 884
Caritas,мерси за милото пожелание,дано скоро за всички ни има положително развитие на бебешкия въпрос Hug

Ivap,как си,мила?Малкия,т.е. вече не толкова малък,юнак как е?Хайде дано и ти ни зарадваш скоро  bouquetГледам ,че останахме малко от "старите" пушки,което е хубаво разбира се,но се надявам,че тук скоро време съвсем ще се поднови състава,а пък ние ще влизаме само да даваме акъл на "младите" Laughing

Времето навън е наистина чудесно,обаче лошите мисли надделяват пак,за съжаление.Оф,извинете за минорния тон,трябва да се възползваме от слънчицето Flutter

# 338
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Нимфичка,честито,мила!Пожелавам ти лека бременност и едно пухкаво здраво детенце на финала.
Иве Hug
Буена есперанса много добре те помня.Пожелавам ти скоро да видиш двете чертички Hug
Прегръдки на всички момичета..
Хубав ден!

# 339
  • София
  • Мнения: 1 251
Благодаря на всички,които ми пожелаха все хубави неща-и аз се надявам всичко да е наред,че е рано още!
Милето я няма да я изненадам Joy Joy
НА мен ми повлякоха крак desitalee и elena vasileva!
Айде и аз сега повличам на вас-най-вече на тия дето сме по-отдавна. Време ни е да се местим! Айде още малко прашец... babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 340
  • Мнения: 598
честито и от мен на нимфичка  bouquet Лека бременност желая!  bouquet
Каритас, писах на лични Heart Eyes Heart Eyes
Имаме още странички да ги напълним с положителни тестчета предлагам newsm78 Joy Joy Joy hahaha
Къде ни е мъжът Joy Joy JoyАРГХТ.......................къде си брееееееееееееее newsm78 Joy Joy Joy Joy

# 341
  • София
  • Мнения: 406
Нимфичка,Честито  bouquetЛека и безпроблемна бременност
Исси,стискам палци всичко да мине наред Praynig и това да е последната крачка към сбъдването на най-съкровенната ти мечта Hug

# 342
  • Мнения: 2 617
Къде ни е мъжът Joy Joy JoyАРГХТ.......................къде си брееееееееееееее newsm78 Joy Joy Joy Joy
Алчо, човекът отиде да се порадва на хубавото време, пък и да обърне внимание на  момичето си, че то не може само да висиш по форумите.  Wink Хм.... кой го казва.... в събота вечер.... Confused

# 343
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Нимфичка, поздравявам те и аз и лека бременност   bouquet Hug

# 344
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
nimfi4kaaaaaaaaaaaaaaaaaa,

Честито мила! Тооолкова се радвам за теб! Колко прекрасна новина! След всичкото ти очакване, и успоредно с това намери сили и за учене и за всичко!   bouquet

Желая ти една страхоооотна 9-месечна бременност и едно слаадко здраво бебоче


Толкова съм развълнувана, че нямам рими за поезия! Crazy

Ние днес изкарахме страхотен семеен ден, ходихме до вилата на Искърското дефиле, беше толкова топло, птичките се надпяваха, едни зюмбюли, нарциси, иглики! Животът отново се ражда, дано и ние с него.
Вчера от милото получих страхотен подарък - машина за месене, втасване и печене на хляб. Напоследък нали ме е хванала страстта да правя питки и други, и си викаме, що да се моря да меся и да чакам да втасва. Та сега машинката работи и сме решили да си правим пълнозърнест хляб и да не взимаме купешки.

Аз да се похваля (то голяма хвалба, ама това са малките радости в живота) - в петък имах поредния час на зъболекар и чичо доктор каза, че вече няма да се налагат снимки и антибиотици, та чакам сега около 7.4 да дойде МЦ-то и след това около Великден - ДРЪЖ СЕ ЗЕМЬО!  Joy

Хубава вечер, приятелчета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт