Хайде лятото дойде, НОЕМВРИйчето се стяга за море!!!

  • 15 703
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 328
ами здравейте. и ние много се радваме, че има такъв сайт. Laughing
Joy

# 271
# 272
  • Бургас
  • Мнения: 10 365

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРЕКРНАСНИ НОЕМВРИЙЧЕТА!!!

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 12:31 от Мария♥

# 273
  • Мнения: 302
... а градината е на пет метра \няма да спра да го повтарям\ под прозореца ми, и често като люпя семки от терасата бОклука пада в прозореца долу...

Кари, това беше много нагло!  Wink Някои хора се чудим къде ще ни вземат децата  Cry, пък ти... Засрами се!  Joy

Завиждам благородно!   Peace

# 274
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 379
... а градината е на пет метра \няма да спра да го повтарям\ под прозореца ми, и често като люпя семки от терасата бОклука пада в прозореца долу...

Кари, това беше много нагло!  Wink Някои хора се чудим къде ще ни вземат децата  Cry, пък ти... Засрами се!  Joy

Завиждам благородно!  Peace



В тази връзка Ема я записах в градината до нас, която е буквално на 5 метра от блока ни и всичките ни порзорци гледат натам. Даже Ема мога сама да я пускам да си ходи:)))) много съм гадна  hahaha

В пловдив има ли проблем с местата в градините?



Честит празник на всички малчовци!!!

# 275
  • София
  • Мнения: 243
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!!!! МАЛКИ И ГОЛЕМИ!!!!!!!!!  ura  bigdance2  ura

Толкова отдавна не съм писала, че сигурно ни забравихте.  За съжаление напоследък нямам време. Обещавам обаче да пусна малко снимков материал. Ще помоля за паролите за ноемврийското албумче на лични

# 276
  • Мнения: 558
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЛКИТЕ И ПОРАСТНАЛИ ДЕЦА!!!    bouquet

=====================================================
Аз днес с ужас установих, че кафеникавите петна по двата предни зъба на нашия Данни (които наблюдавам от месеци, но нямах възможност обстойно да опипам) като че ли са релефни и "меки", познайте как ще ходим на зъболекар и какво ще успее да види доктора, с моя малък шубелия, дето на обикновен педиатър прави чудеса от рев, сополи и кръв (от носа)... Какво остава някой да му гледа или бърка в устата...

Нещо не ми е празнично, защото имам чувството, че сама си окепазявам детето от ден на ден... Или той си е такъв- незнам, уморила съм се да мисля по тая тема.

От малък му давах флуорид, и му миехме зъбите редовно, обаче не качествено (борбата- аз да търкам, а той да дърпа четката и да я смуче и до момента продължава)... с приказки нищо не става... дори докторския си комплект за игра ненавижда и ме кара да го прибирам ревейки... Млякото преди лягане и залъгалката без която не заспива, все още, явно са изиграли коварната си роля...
Като имаме някакво развитие по темата ще пиша... Засега имам да избирам от 3 детски зъболекаря...  newsm78 ooooh! ooooh!

# 277
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!ДА СА ЗДРАВИ,ИГРИВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! newsm51 Tada  ura Tada  ura baloni baloni smile3525  costumed034 newsm51

# 278
  • Мнения: 758

Аз днес с ужас установих, че кафеникавите петна по двата предни зъба на нашия Данни (които наблюдавам от месеци, но нямах възможност обстойно да опипам) като че ли са релефни и "меки", познайте как ще ходим на зъболекар и какво ще успее да види доктора, с моя малък шубелия, дето на обикновен педиатър прави чудеса от рев, сополи и кръв (от носа)... Какво остава някой да му гледа или бърка в устата...



Дано това да е проблем само с бебешките му зъби и после като изникнат постоянните да са по- здрави. Но залъгалката не съм сигурна че е виновна, по-скоро сладкото ако обича или просто му е ген. Георги също беше до 2 години със биба на заспиване, но зъбите дава да ги мия, даже вече се научи да плюе пастата и да си плакне устата. Малко по малко ще се научите и вие, само дано да се оправи сегашния ти проблем, че съм чувала за доктори, които не лекуват млечни зъби.

А за избора на лекар - нека е този, който си чувала че най-добре предразполага децата. А то има и големи хора, които като чуят зъболекар и бягат Simple Smile стискам палци да се оправите

# 279
  • Мнения: 301
Софи, и ние не мием зъбите качествено. Само лапаме четката и гълтаме пастата. Не ми се вярва това да е от бибата. Освен това си страхотна майка   bouquet
Защо не сме малко по-близо .. Sad

Има ли новини от приема за дестките градини вав Варна?

# 280
  • Мнения: 2 332
Здравейтееее! Дано не сте ни забравили и нас Wink.

И аз, като Ивиче и vladii05, се радвам за сайта Wink. Влизам да се похваля - съвсем неочаквано Гега е класирана за ДГ - е, не беше най-предпочитаната, и двора и е в съседство с бул. Вапцаров, но пък е най-близката, а и освен това е ПРИЕТА, ох, още не мога да повярвам. Бях сигурна, че няма да ни огрее, и мислех за алтернативите /Ради ще потвърди как оревах градинката/. Сега мисля бързичко да я запиша, да не си насилваме щастието  Laughing. Заповядайте почерпка:


Софко, Иза - и Гега не обича да мие зъбите, само леко тръква и осмуква четката. А кака и колко е прилежна в това отношение... Но, Софко, там мед. услуги са на светлинни години от тук, техника и т.н., така че съм сигурна че ще има адекватно лечение -  ако трябва, и много добри съвети. Не пропускай да споделиш после, моля те!
Друго - как сте с махането на памперса? Гега таман реша, че е престанала да се напишква и - айде сменяме гащи и панталонки. А за акането съвсем не казва, чак когато го е свършила, така ми се е случвало на сутрин 4 пъти да мия дупе и сменям гащи  Embarassed. Дано скоро мине този период...

Ние решихме да ходим на моренце на Шкорпиловци, с приятели, заминаваме на 20-ти /точно след 2 седмици/. Нямам търпение вече, едва ли не броя часовете!  Crazy
Ех, олях се, ама се надявам да ми е простено, нали напоследък не пиша... Хайде със здраве!!! И успех на очакващите записване и класиране в лотарията за детски градини!!!  Hug

# 281
  • Мнения: 558
Ами, Роси, ще пиша като го заведем,
а по отношение на дайперите- не ги махаме, ами си ги слагаме, като ни се пишка или ака, иначе не ще гащи и не ще дайпер, иска да ходи гол... или с дайпер... направо се е влюбил в тях...  ooooh!... понякога сам се опитва да си ги слага...
На гърнето- твърдо не- продължава да го крие с дъното нагоре на разни места...
Имаме и ново 20- като свърши голямата работа (в дайпера) сам си го маха и вика "пуска плува", което аз сама си го направих, опитвайки да предизвикам интереса му към тоалетната чиния, и показвайки му как плува пупуто, като пусне водата...
Няма други като нас просто  ooooh! ooooh! ooooh!...

# 282
  • до морето
  • Мнения: 2 341
Здравейте, приемате ли нови попълнения?   bouquet
 Синът ми се казва Георги и е роден на 28.11. . Отдавна следя темата , но изчаквах да мине суматохата около срещата, преди да се запиша.
      Поздрави на всички Grinning

# 283
  • Мнения: 881
Привет,момичета!
Минавам да ви почерпя,макар и виртуално,защото днес остарявам с една година Wink
Да ви е сладко!
Добре дошла на новата мама и нейното синче Hug

# 284
  • Мнения: 667
СЛАВИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И КЪСМЕТ!

Hrrisss, добре дошли с Георги! 

Общи условия

Активация на акаунт