Отговори
# 285
  • Мнения: 1 341

Относно количките..онзи ден в градината на Ема една майка дойде с количка Плей С4, е направо е супер.
Не е ли Casualpaly S4?Аз съм си я заплюла отдавна,но умувам за килограмите,макат да са приемливи за толкова голяма количка.
Деси, Искричка, точно тази е.
Деси, за теб знам, че отдавна умуваш. И аз няма да бързам...харесвам я още откакто родих Ема, но така и не стигнах до нея, защото Ема порасна а количката си е тежка и голяма за проходило дете.

# 286
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен Laughing и аз си чакам вече първото бебче на 12.10.2009г. preggo макар и малко поостаряла  Crazy

# 287
  • Мнения: X
нина2020, Добре дошла  Hug
За сутрешно разсънване заповядайте по едно кафе  Hug

Пожелвам лек ден на всички  bouquet

# 288
  • Мнения: 6
Благодаря това е първият ми пост тук като бъдеща мамичка Embarassed а ти си първата която ме приветства Laughing

# 289
  • Мнения: 27
добро утро и от мен  Laughing!

нина2020  Добре дошла !

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Хайде, добро утро, този път закуската е от мен!  Hug
Добре дошла и лека бременност на нина2020 Hug

# 291
  • Мнения: 203
Добро утро и от мен!Прекрасна закусчица  ginbay!
Добре дошла след нас нина 2020  bouquet

# 292
  • Мнения: 23 126
Нина2020,добре дошла в октомврийските редици!!! Simple Smile
Как сте ,момичета?
Днес се очертава удесен ден,с дететео ще го прекараме навън.Днес е отпуска от градината. Simple Smile

# 293
  • Мнения: 203
Деси благодаря за табличката  bouquet
Вчера написах ама днес ще се повторя не знам кой пише първата страничка ама за там термина ми е  за сега на 26.10  на 31 години съм.
Приятен ден на всички!

# 294
  • Мнения: 2 270
Здравейте момичета,
аз тъкмо си мислех, че неразположенията ще изчезнат и от вчера повръщам с пълна сила, гаденето няма да го коментирам - то е постоянно . . . Sick Cry

# 295
  • Мнения: 958
Добро утро, нина добре дошла!
Прити, звучи много кофти, дано скоро ти мине, и да се радваш на лека бременност.
Аз снощи почти не спах, но не че нямах желание, просто нямах възможност.
Малката си легна в 12 и в 3 се събуди да играе, от къде сили не знам, ама до 5 и половина се кандърдисвахем да спим.
Сега едвам гледам, а тя сигурно ще спи до обяд.

За гофретата нямам думи, може би след тази гледка, ще търся около офиса гофрети Simple Smile
Хриска и кафенцето е  Heart Eyes

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Знаех си аз, че ще ви изкуша с таз закуска  newsm03
При мен гаденето си е перманентно. Спането ми става вече много неспокойно - не мога да си намеря удобна поза. Едвам издържам до към обяд на работата и след това си тръгвам.

# 297
  • Мнения: 23 126
Прити,и аз съм така.Два дни добре,на третия ад.Но  пък това,е започва да разрежда  ме навежда на мисълта,е избавлнието може би е скоро.
Момиета,има една много готина възглавница за бременни,пълна със семена на спелта/или нещо подобно/.Казват,е е много удобна,да се подлага под корема,краката,където е удобно при спане.После може да се ползва за кърмене.
http://www.spelta.biz/mothers_hose.php
Не съм я виждала,но мисля да си я закупя по-нанатък.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 09:11 от ДесиХ2

# 298
  • Мнения: 103
Добро утро и от мен!
Усмихнат ден всички!

# 299
  • Мнения: 103
а нова темичка?

Общи условия

Активация на акаунт