Първокласници (n-та+1 тема :) )

  • 19 074
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 877
И аз съм тук. Постопли се навън и на площадката вече има деца. Едва се прибрахме и излезе навън с колелото. Simple Smile
Слава Богу харесали са и госпожите в новата занимална и въобще реда там.
Мерките  Grinning...метър и 30, 25 кг, 32 номер обувки. Яде като ламя като е гладна, 1-2 пъти на ден. Laughing

п.п. Лени, Гого ми се оплака, че мравките му били мързеливи и много бавно копаели. ooooh! Ама си ги гледа де...

# 16
  • Мнения: 7 263
С мерките сме средна работа като ви чета. Висок е 1.33 и е 25 килограма, обувките вече се замайвам кой номер носи - но се въртим около 32-33 според модела. Много е капризен и злояд, пък сега откакто му паднаха и горните предни зъби, направо си е мъка за половината неща Sick, които по принцип яде.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Е, хайде и аз да кажа повече за мерките. Тантура е 123см и 28-29кг  Confused Чв и всичко, което е в повече, е на корема само  ooooh! Бащичко.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 611
Хоп и аз в новата тема.Росен е 135см и към 27-30кг,номер на обувки-37.По-принцип е добре сложен,но всички панталони на корема са му огромни и никакви регулиращи ластици не помагат Confused
Днес го обзаведохме с ново колело-Драг,26цола-на мен ми се вижда огромно,но момчето в магазина го прецени,че другите ще му умалеят много бързо.В интерес на истината се справя не лошо с него,но ще му трябва време да посвикне с габаритите Laughing
За ваканцията няма да имат домашно,но госпожата им е казала да се поупражняват по писане и математика,без да прекаляват Mr. Green и да прочетат някоя книжка.

# 19
  • София
  • Мнения: 632
Liani,на Съни колелото е 24 цола и на мен ми се струва огромно и не знам как ще го кара лятото.За Коледа когато и го подариха едва и стигаха краката до земята сега ще видим.Ще пада бясно каране това лято.

# 20
  • Мнения: 479
Привет в новата тема!

За мерки и теглилки виждам си говорите. Теди е най-малък в класа - щото е набор 2002 (Гита Ог, не, че е толкова важно, но ако може в следващата тема, моля те, смени годината на раждането му - 2002, ако не може пък, няма никакво значение  Hug) - но е цял гигант - 140 см висок и ок. 32-33 кг. тежък. Обувките му са 33-34 номер в зависимост от  модела.
За пролетната ваканция сме планирали ски училище 5 дена и 5 дена при баба и дядо, живот и здраве. Той сега ни врънка за ролери, ама аз съм в чуденка какви да изберем. Иска ми се да не са от тези пластмасовите, че ми се струват много гадни, ама не знам какви да са. Вашите деца имат ли? Препоръчайте някоя марка ролери!

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 23:50 от Тодоран

# 21
  • София
  • Мнения: 39 775
Дияна скоро не съм я мерила. Ама си е дребничка.
Утре да избута последният ден и започваме ваканция. За сега сме си в Сф. Джони започна нова работа и отпуска няма. Аз с 2ма извън Сф... не се навивам. Питах Дияна дали иска да я пратим малко при свеки... "не искам сама". Не успях навреме да направя някаква резервация поне за някой уикенд. А и доста пари пръснахме този месец, по различни поводи. Ще видя поне на Витоша да я кача. Аз бях облагодетелствана като малка, имах си село.

Щях да ви питам нещо, и докат стигна до таз тема... забравих. Една голяма бяла Фтица съм Simple Smile Ще се присетя по някое време Simple Smile

Днес Дияна имаше домашен инцидент. Не знам как успя да си пореже палеца на крака. Нямаше нищо на пода. Едното предположение беше, че е наритала котарака и той я е одраскал. Орева всичко. Седнала на дивана, държи си пръстите на крака по странен начин и пищи. В 1вият момент помислих, че са й се схванали пръстите. Тя седи, врещи "помощ, какво става, олеле". Промих, сложих цитопласт. Мъж ми ни се скара, че сме големи паники...

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Александра е 120 см. и 20 кг.
Записах я и на скокове във вода в НСА. Днес наблюдавах тренировката и съм много съм доволна от това, което видях. Точно такъв треньор и такова физическо натоварване търсех, но не знаех къде да я запиша. Добре, че той сам ме заговори, иначе не бих се сетила да я заведа. Но е 4 пъти в седмицата по един час. Прекалено много ми идват нейните занимания и някои ще трябва да отпаднат.
Ролери иска, но скоро няма да я огрее. Като се сетя как миналото лято падна от колело и цялото лице й беше в охлузни рани- още личат белезите.

# 23
  • Мнения: 7 263
Рени и от нашия клас едно детенце ходи на скоковете, и за Лъчи много ме зарибяваха какичките, които дойдоха да представят школата в училището. Много ми хареса, но и ние имаме толкова извънкласни занимания, че просто не е възможно и това да вместим в програмата си. Напиши малко повечко как протичат тренировките, от колко до колко часа са и къде?

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Lennyh, мен ме заговори треньорът когато я водех на плуване в Динабад (отдавна я харесал от училище, търсил ме е, но аз тогава си смених мобилния).
Скоковете са 3 пъти седмично сухи тренировки в НСА- понеделник, сряда и петък от 18.30 до 19.30 и събота в басейна на Дианабад от 14 до 15 ч. Треньорът- Георги се казва, е много строг и държи на желязна дисциплина (а моите са много разглезени и се надявам да влязат в релси... малката също реших да я запиша- имаше и дечица на около 3 год, които се справяха удивително добре). Сухата тренировка вкючва упражнения за разтягане, издържливост, имаше и силови упражнения. Освен това скачаха от трамплин в импровизиран басейн, пълен с дунапрен. На батут също подскачаха. Тренировките в Дианабад са скокове направо във вода.
Александра е голямо дърво и това го казах на треньора, а той каза, че всички са сковани в началото, но с времето стават много гъвкави и пластични.
Имаме едно познато момиченце, което тренира при него от първи клас- сега е шести, и на втората или третата година стана републиканска шампионка. За тези години тя придоби много красива стойка, грациозни движения- като газелка е. Тя през 2-3 месеца е на състезания в чужбина... Това го казвам, за да разбереш, че наистина е сериозен. И не работи само за да прибира пари, а си разбира от работата и създава наистина добри спортисти- обучението е на професионално ниво. Таксата от април е увеличена- на 30 лв. (докато плуването 2 пъти седмично по един учебен час е 35-40 лв. на месец, отделно се плаща и вход за басейна). Казаха ми, че Жоро води някакво спортно предаване по ВВТ- в неделя от 14 ч. май беше, не съм го гледала.
Аз нямам особени амбиции по отношение на спорта, но моите диванета кибичат нон-стоп пред компютъра и мисля, че имат нужда от такива тренировки. Склонна съм да спрем другите занимания и да остане само това.

# 25
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
В нашето училище няма допълнителни занимания, освен спорт с топка, акробатичен рокендрол и нещо към частната занималня, може би. Всичко останало сами трябва да си го търсим, а си нямам идея къде за повечето. Ако не са към училищата, обикновено заниманията са по 2-3 часа в почивните дни или в доста ранния следобед, което не ме устройва. Заинтригуваха ме скоковете във вода, но за следващата година, като взема книжка и ще мога да го развеждам по предназначение.

# 26
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Да се разпиша и аз, ние почнахме зле ваканцията в очаквне на обрив - скарлатина. Имаме вече едно болно детенце в класа и ние сме наред ooooh!. Два дни е с гадна температура и мрънка постоянно за нещо. Ще се оправим, но ни се размина почивката на моренце при баба Sad.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 783
Днес е празникът на буквите на Кирил. Какво ми причини това, може да прочетете тук.
Снимки по-късно.
Честито на всички ограмотени първолачета и на гордите им родители   bouquet !

# 28
  • Мнения: 301
Да ви почерпя
Днес си имам рожденник малкия става на 5 г и втори повод днес ни е празника на буквите

Тръгвам по задачи  Heart Eyes

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ZuzyM, честито на малкия порастнал рожденник! Да ти е жив и здрав! Щастливо и безгрижно детство за него, а за теб- здрави нерви и много поводи да се гордееш като майка Hug

Общи условия

Активация на акаунт