Първокласници (n-та+1 тема :) )

  • 19 098
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 14-а задача сме я омазали тотално... Rolling Eyes

# 271
  • Мнения: 865
Бела, тук http://www.slaveykov.com/subcategories.php?catid=6774 е обявено класирането за Варна.

# 272
  • София
  • Мнения: 3 614
Момичета да се похваля,Росен има 67т на състезанието.Фактически е объркал само 14та задача LaughingМного съм доволна особено като за първо мероприятие от такъв характер.Пожелавам на всички страхотно изкарване на празниците.

# 273
  • Мнения: 7 263
Ние пък така сме се изложили  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed - думи нямам.
Хайде да идват празниците вече, че сили не ми останаха.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 159
Здравейте на всички Simple Smile Отдавна не съм писала, но съм се хванала да тренирам носене на по 3 дини под една мишница.
Богданчето се оправи след априлските здравословни неволи. Още пием хомеопатични по схема, но резултатът е направо впечатляващ.
Аз пък след пролетния опит реших да превърна идеята за Игралница-занималница в бизнес проект. Нещото, което научих от първия си опит беше, че учителят работата си мени, но все ще го тегли към децата и че хората били страшно мнителни когато им предлагаш нещо безплатно. Може би защото сме се научили с времето, че няма безплатен обяд Sad и сме забравили детското в себе си.
Аз обаче искам да опитам да го потърся. Така че на 1-ви юни във Варна стартираме летния маратон на Игралница-занималница. Ако някой се интересува хвърлете един поглед на сайтчето, което се опитах да направя за начало. И ми стискайте палци, че имам нужда Simple Smile

# 275
  • Мнения: 1 817
Илка, къде се изгуби ? В чуденка ни остави. Добре, че малкият вече е добре.
 Поздравления  smile3501 Идеята е добра, даже отлична! Успех!  Браво и за сайта  Wink
____________

На всички първокласници и родители, приятна почивка и весели празници!  Hug Hug Hug

# 276
  • Варна
  • Мнения: 159
Благодаря Венера Simple Smile... Къде се загубих??? Ами и аз понякога не знам къде съм точно, но като се намеря смятам да съобщя на широката публика  Grinning. В момента се занимавам с флаери, раздаването им, доуточняване на транспорта и подробности всякакви. Все още умувам за храната, но смятам, че варианта с всеки носи нещичко, е най-интересен за самите деца.
А пък за сайта...чЕкай да завърша този, с който си вадя очичките в момента! Непременно ще се похваля.  Mr. Green

# 277
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние пък имаме 62, но аз не съм съгласна с резултата.
 Поисках да и видя работата и се оказа,че детето е право.
 Проблемна е само задачата с въпросните триъгълници.
 Аз съм доволна от нея,добре се е справила мамината златна. Hug

# 278
  • София
  • Мнения: 8 947
А колко е официално отговорът на 14 задача?

# 279
  • Мнения: 7 263
Аз съм доволна от нея,добре се е справила мамината златна. Hug

Браво на детето Фантичка  Peace
И правилно - една задача само да обърка е супер / при това точно тази задача незнам дали има някое дете дето да я е направило верно/.

Aннa мисля, че бяха 20 триъгълниците.

# 280
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Lennyh ,като гледам резултатите има и такива дето са я направили.
Въпроса е до колко са я решли самостоятелно... Wink

# 281
  • Мнения: 7 263
Ами понеже все пак ние сме от "училището домакин" не искам да взимам страна в спора, но все пак Лъчи има незавиден брой точки / докато на Коледното беше се представил доста по-добре/. Друго едно детенце от класа им, което на Коледното беше съвсем в челната тройка сега също е с много малко точки. Имам познато детенце във 2-ри клас, което е невероятно силен математик и то също на това състезание не се е представило убедително.
Все още са много малки, доста неща могат да объркат и то далеч не от незнание.
Лично аз нито се паля толкова, нито търся конспирации - за мен поне в 1-ви и дори във 2-ри клас всяко такова участие е просто сверяване на часовника и да трупане на опит.
Колкото до тези, които имат пълен брой точки с чужда помощ - предпочитам да съм последна със собствения си труд и знания, а не първа / измамно/ с чужда помощ - защото отвисоко се пада най-лошо. Знанието е голяма сила и никой не може да ти я вземе  Peace - така че се радвайте, защото дечицата ви определено знаят. Ако пък някое е получило някоя и друга точка като "подарък" то си е само за негова сметка, на другото състезание може и да няма този късмет Simple Smile

# 282
  • София
  • Мнения: 8 947
Аз съм доволна от нея,добре се е справила мамината златна. Hug

Браво на детето Фантичка  Peace
И правилно - една задача само да обърка е супер / при това точно тази задача незнам дали има някое дете дето да я е направило верно/.

Aннa мисля, че бяха 20 триъгълниците.
И аз така ги иброих, а квадратите - 6.

# 283
  • София
  • Мнения: 636
Браво на децата!Станислава въобще няма желание за такива състезания.Вчера имаха концерт тя в последният момент реши да участва. ooooh!Малко се притеснява и предполагам,че затова не взима участие.Сега я чакам да се прибере от училище и заминаваме малко при свекърва ми.Да си починем и по мързелуваме.Пожелавам ви приятни и весели празници!

# 284
  • Варна
  • Мнения: 159
Съгласна съм, момичета, че за нашите човечета сега е най-важно да се не плашат от този тип състезания и да трупат опит. Богдан беше безкрайно разочарован от себе си и дори си поплака, че успял да постигне само 46 точки. Твърдеше, че не било честно и т.н. Ама как ли да е честно като ги беше минал задачите по диагонал и за 30-тина минути се беше нарешавал Wink
Аз го играя сега майката-успокоителка и използвам ситуацията за извличане на добри поуки... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт