Първокласници (n-та+1 тема :) )

  • 19 095
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте  Hug
Колко е максималния резултата на състезанието? Моята дъщеря има 69точки и е на първо място, но ми е интересно какъв е максималният резултата.

 Laughing Много сте бързи при вас...

# 256
  • Мнения: 505
Сега прочетох и в темата за състезанието, на много места са излезли вече резултатите. На мен чак не ми се вярваше, защото тя като се прибра ми каза къде е имала грешки. На задачите с поставянето на + и -, на упражнителния лист ги е решила вярно, но при преписването объркала - явно от бързане  Laughing
Както и да е, доволни сме, а тя сега си чака наградата - заек, жив  Shocked

# 257
  • София,
  • Мнения: 4 267
БРаво на малките ни математици Hug
При нас както винаги никой нищо не е казал за състезания Confused, ама има време де, то тепърва през колко неща ще минем newsm78
Ан- Мари и аз често съм "ГОспожо - мамо" Joy  и то още от детската градина, понякога му е трудно първите един - два часа като се прибере в къщи и да се ориентира къде е, сигурно пък на госпожата казва "МАмо", леле горките госпожи с по двадесет и няколко деца  Joy
Аз чакам екскурзианта да се завърне  Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 144
И мойта буба често ми казва "Госпожо" особено докато учи и трябва нещо да и помогна, а и при нас състезания не е имало - незнам странно ми е само в големите градове ли се организират? Аз си мисля, че трябва навсякъде да се проведжат, ама не е така.

# 259
  • Мнения: 2 716
Изтеглих великденското състезание. Гарганела, както обикновено, го реши за 20 минути. Грешно  Joy
Сега свалих и задачките от предишната страница.
Голяма мъка. Не схваща условията. Бърза. Омръзва й. Ужас  Joy

# 260
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние на първа страница сме безпогрешни... Mr. Green
 Ама те там са по-лесни, довечера ще проверя какво е положението нататък. Laughing

# 261
  • София
  • Мнения: 1 783
Киро са го избрали за главна роля в пиеската за края на годината по иврит. Надул се  е като въшка.
А на мен след костюма на Тарзан ми предстои костюм на лъв в царски одежди  Tired.

# 262
  • Мнения: 2 716
Имелда, според мен, са надушили безплатна шивачка в твое лице и се възползват хитрите евреи  Joy

Фантичка - вие учите математика по друг начин  Wink Ако е рекъл Господ, може и Гарганела да поучи малко при вас.

# 263
  • Мнения: 310
Привет!
Мами къде гледате задачите и резултатите ,но за Варна.
От Великденското състезание в трета гимназия.
 Мерси newsm03

# 264
  • Мнения: 7 263
Девойки, а дали някъде има резултати за София, не че очаквам някакви блестящи изяви от малката ми катеричка, но все пак ме подгони любопитството  Flutter

# 265
  • София
  • Мнения: 3 614
bellaa,задачите за всички градове би трябвало да са еднакви.Поне за миналата година ги теглих от секция Русе и бяха същите като в сайта на СМБ секция "Изток"(София).
Lennyh,аз очаквам резултатите пак в горепосочения сайт-http://iztok-smb.hit.bg/ ,но в момента нещо го ремонтират Simple Smile сигурно заради класирането.

# 266
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Тук  трябва да излязат нашите резултати. На мен ми излиза, че не са готови резултатите.

Повечето състезания зависят от инициативността и желанието на учители и родители. И от програмата на училището, разбира се. В някои е доста натоварено.

# 267
  • София
  • Мнения: 747
Явно в нашето училище нямат достатъчно желание Sad
Имахме само една олимпиада по математика,и това беше Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 479
Привет,

Ей, какви математици само си отглеждаме в нашата темааа... Браво на децата!!!
При нас също никой не е казвал нищо за състезанието, тъй че и ние не знаехме, че има такова. Но пък и не знам дали Теди би отишъл, макар решаването на задачи много да го забавлява. Кара ни непрекъснато да му измисляме задачи ...ей така на игра. Днес му обещах да му направя истински тест (ще разпечатам заздачите от състезанието) и той беше много ентусиазиран  Laughing

Я, да взема да ви препоръчам едно по-такова развлечение - изложбата "Светът на Дисни" http://www.az-deteto.com/?page=view&aid=6695

Не е голяма, но е доста интересна. За Теди беше голяма емоция (нали ми е Мики-Маусовед  Laughing), много му хареса -  рисунките, срещата с художника, а пък накрая получи и автограф и специално нарисуван за него Доналд, който вече сложихме в рамка  bowuu.

# 269
  • Мнения: 3 886
Аз не успях да го запиша на тази олимпиада въпреки огромното му желание.Детето беше направо на 7 мото небе и иска още зелено.Госпожата  е страшно доволна и както казах Крис и е БИЛ дясната ръка.Обещала е на него и още 1 детенце награди.Донесе подаръци незнам дали споменах по надолу но  всички сме много доволони. Hugза сега Единственото за което ме тормози е МЕЧА НА ДЖЕТИКС(м/у звезни воини) Shocked

Общи условия

Активация на акаунт