Първокласници (n-та+1 тема :) )

  • 19 082
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 263
Съгласна съм, момичета, че за нашите човечета сега е най-важно да се не плашат от този тип състезания и да трупат опит. Богдан беше безкрайно разочарован от себе си и дори си поплака, че успял да постигне само 46 точки. Твърдеше, че не било честно и т.н. Ама как ли да е честно като ги беше минал задачите по диагонал и за 30-тина минути се беше нарешавал Wink
Аз го играя сега майката-успокоителка и използвам ситуацията за извличане на добри поуки... Mr. Green

Същата работа и при нас!
Дори вчера се зачудих дали постъпих правилно като му казах, че не се е справил добре. Но смятам, че те трябва да знаят истината и да свикнат да приемат и победата и поражението. Сега го успокоявам и в почивните дни ще правим кратки упражнения със задачки - за да се убеди, че е добър като внимава  Wink

# 286
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Общо взето , за мен по-важно е, че на състезанията, които си правят вътре в самото училище детето се справя доста добре. Към момента за нас те са от значение, а всичко външно е "плява" както казва баща и.  Joy

# 287
  • Варна
  • Мнения: 159
Моята щерка е вече на 19 и е изстрадала всичките ми майчини амбиции  Embarassed Като й казах, че Богдан ще е на състезание, реакцията беше "Абе ти добре ли си? Виждала ли си как изглеждат хората, тръгнали от ранна детска възраст по математически състезания?!" Crazy
Само да уточня, че тя завърши Математическата гимназия във Варна  Laughing

# 288
  • Мнения: 2 716
 Joy Joy Joy
Така реагира и моята щерка, понастоящем учещта в СМГ.
За разлика от Или, аз не записах Галя на никакви състезания тая година.
Само ги тегля от нета и й давам да ги решава.

# 289
  • София
  • Мнения: 747
И аз така на Оги,решава всички тестове които мога да намеря Mr. GreenДнес на контролното по математика има 6 bowuu

# 290
  • Варна
  • Мнения: 159
Абе и ние на контролните в училище се представяме отлично, но пусто като заговори учителското в мен  Mr. Green

# 291
  • Мнения: 7 263
Joy Joy Joy
Така реагира и моята щерка, понастоящем учещта в СМГ.
За разлика от Или, аз не записах Галя на никакви състезания тая година.
Само ги тегля от нета и й давам да ги решава.

Малеее почвате да ме замислята  Joy Joy Joy да не вземат да ни се чалнат нещо чадата, още повече те момчетиите не са като прилежните девойки - ако има състезание по ритане на топки ще сме първи ......... bowuu bowuu bowuu ама като трябва да се мисли   Mr. Green не е баш същото  Flutter

# 292
  • Варна
  • Мнения: 159
Аз си мислех, че като съм успяла да се справя с девойка-овне, дето трудно седеше и седи на едно място, няма да има нещо дето да ми се опре.  Whistling
Колко мноого съм се заблуждавала. Наскоро й се извиних, за всеки път, в който съм се оплакала от нея...Просто не съм знаела какво ще мидойде на главата  Crazy
Ама да са ни живи и здрави!
Написах го и се сетих за култовата фраза на учителките му в детската градина "Да ти е живи и здрав! Много е мил, много е умен, ама..." И на мястото на многоточието следва едно пространно слово на Богданските деяния  Grinning

# 293
  • Мнения: 7 263
Аз си мислех, че като съм успяла да се справя с девойка-овне, дето трудно седеше и седи на едно място, няма да има нещо дето да ми се опре.  Whistling
Колко мноого съм се заблуждавала. Наскоро й се извиних, за всеки път, в който съм се оплакала от нея...Просто не съм знаела какво ще мидойде на главата  Crazy
...Написах го и се сетих за култовата фраза на учителките му в детската градина "Да ти е живи и здрав! Много е мил, много е умен, ама..." И на мястото на многоточието следва едно пространно слово на Богданските деяния  Grinning

А Или недей така - девойка овне си е детето мечта  bowuu bowuu bowuu
А колкото до втората реплика "Да ти е жив и здрав ..........."  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Ако за всеки път, в който съм я чувала съм слагала по 10 ст. настрана - сега щях да имам поне вила на Бахамите, яхта, частен самолет и пари да осигуря и правнуците.
Ама ще се замислям вече да предприема нещо в тази насока с оглед на това, че тепърва ще има още колко пъти да я чувам  Joy Joy bowuu

# 294
  • Варна
  • Мнения: 159
Девойката овне си е наистина дете надежда и радост  Heart Eyes В момента си имам една пораснала приятелка, с която мога да споделям пооооочти всичко, защото все пак приятелка-приятелка ама си ми е детенце Simple Smile
Но тази амбициозна бизнес програма Lennyh, за приходите от "Да ти е жив и здрав..." мисля, че можем много успешно да я реализираме!  Laughing
Виж, аз се успокоявам, че при положение, че им идват на ум уникални идеи за белички, значи машинките в главите им са добре смазани и работят пИрфектно  Joy

# 295
  • Мнения: 2 196
Ани днес се върна от зелено училище. Целият багаж е налице. Успяла е да не се похарчи всички пари.
 Общо взето е с хубави впечатления. Единственият проблем и е бил, че е била в една стая с възможно най-проблемните момичета от класа. За щастие класната им ги е разместила своевременно.
 

# 296
  • Мнения: 7 263
Ани днес се върна от зелено училище. Целият багаж е налице. Успяла е да не се похарчи всички пари.
 

Докато никой не е чул - даваш ли я за снаха или .... да си я взимаме силово  Laughing

# 297
  • Варна
  • Мнения: 159
Чух, чух!  Mr. Green
Ще се запишем и ние с листа на чакащите Wink Определено имаме нужда някой да ни напомня, че мястото на дрехите не е навсякъде по пода...

# 298
  • Мнения: 3 886
А браво на Ани .При нас сака беше перфектно подреден за момче.В 1 торбичка мръсните чорапи в 2 ра мръсните гащи в 3 та потниците.Общо взето всяко нещо по птделно в плик.Успяла  съм добре да го организирам ,няма да ме псува снаата Mr. Green Mr. Green.Бианка За вас не донесе ли нищо .Наще пари отидоха голямата час за подаръци както по надолу писах Peace

# 299
  • Мнения: 2 196
E kak. Една торба сувенири. Били са на Етъра, смятай за какво ти говоря. То са кавали, грънци, дудуци, разни хитри дървени играчки. Ходили и до щраусова ферма, та имаме пера от щраус.
  Лени, записани сте, първи в списъка. Обаче рекламации не приемам, да знаеш. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт