С две бебчета започва пролетта и до Май ще е така! N30

  • 15 849
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
  Да е жив и здрав малкия Ради и много да радва мама и татко.
Честито ви първо бебче!!!! 
Коластрата.... При всяка жена е различно, някои изобщо не усещат напрежение в гърдите си по време на бременност и нищо не зацапва бельто, при някои след 7-мия месец има напрежение което се появява на периоди и след него има жълто по дрехите.Строго индивидулано е...Нито значи, че ще имате кърма нито знчаи, че няма да имате- всичко става ясно след като родите...
След малко се връщам, че бебка е решила да не ме остави да си изчета темите и изпия кафето 

За обиколниците... Когато купих легло за бебчето, купих и комплект с олекотено одеало, чаршаф и обиколници.Стоят страхотно, само че... Тук в Щатите са забранени вече- защо?Ами самите обиколници обвиват плътно празното пространство между пръчките на леглото или кошарата и колкото хлабаво да са вързани въглеродниоя двуокис остава вътре.Другата причина е, че бебето може да се извърти /нпякои бебчета са много жилави първия месец/ и да си забие главата в тях и да се задуши...След като прочетох и ми казаха това педиатри ги разкарах...

Стриите... С каквито и мазила да се мажете ако са решили да излязат ще излязат.Не ми мислете много- каузата е добра

# 31
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Абе ей! Много пишете бе... не мога да ви смогна  ooooh!

# 32
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
Да ни е живо и здраво първото бебче!   ylinfantда радва много мама и тати и да ги слушка!на мама стели бързо и безпроблемно възстановяване!   bouquet  bouquet   bouquet

# 33
  • Мнения: 1
 newsm81  Честито ви първо МАРТинско-МАЙско бебче, майчета!!!!...   baloniНека ви е на късмет малкия бонбон!!! ...да е живо и здраво детенце с щастливо детство и да радва безкрайно мама и тате!!!
 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Пожелавам ви леко раждане и ...   дръжте бебетата на топличко,че при нас вече половината Априлчета станаха Мартенички    Wink  Laughing

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Абе Стеле бързо и лесно възстановяване забравих да ти пожелая,аз от вълнение по-бебо те оставих на заден план мила  Blush Blush Blush Тази ве4ер ще пийна една 4ашка винце за здравето на първия ни малък 4овек  newsm30 представям си таткото как е......Melissa`s Mom така като пишеш за обиколниците и запо4вам да се разубеждавам  newsm78 Аз и без това си взех на метър плат и мама ще ми шие 4аршав4ета,4е тези които са готови ами не ми харесват,много рехаво хасе то на нищо не блъскат и разцветките......а плата е много фин и е на ме4о пух  Crazy За стриите и аз нямам...въпрос на кожа според мен ка4ила съм +13кг.като се има предвид,4е бях доста слаба 47кг. ами това е засега,дано тази ве4ер успеем да спим,4е то големи вълнения днес  lovekiss lovekiss lovekiss

# 35
  • Мнения: 2 172
Честито първо бебче на мама Стела и на цялата ни тема    smile3525

Да е жив и здрав,много послушен и да има изключително щастливо детство dance

# 36
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Менструалните болки, ниско долу в корема са знак, че корема пада надолу... Безболезненото втвърдяване са контракции... ако са на 3 мин трябва да уведомите гинеколог...
Повечето жени ги имат от началото на 7 месец, а съм чела и че от самото начало на 5-ти също се случва...

# 37
  • Мнения: 310
Хайде,почна се!

ЧЕСТИТО БЕБЕ,СКЪПА СТЕЛА,ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО ,КАКТО И ТИ И ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО.

rali44ka: Има обиколници във Варна,горе в образцов дом,но май са със чершафи.Има и в магазин Бебчо.

Нинка ЧРД жива ,здрава и щастлива

Стрийте са до кожа,но е хубаво в крема да има колаген и еластин,който е отговорен за еластичността на кожата все пак.Четете ли ,като вземате козметика за тези подробности. newsm78

# 38
  • Мнения: 79
Май-чете какво ще кажете за коментара на Melissa's Mom относно обиколниците  newsm78. От една страна ми се струва доста логично, а от друга ами ако Бебчо се удари в решетките. То вярно, че Бебчо като е мъничък не шава чак толкова много, но след 3-ти месец може и като "шило" да стане  Crazy. Взех да се колебая за обиколниците  ooooh!

# 39
  • Мнения: 96
[size=14pt]честито бебче мила Стели. Да ти е живо и здраво малкото момченце и много много да те радва [/size]  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

Аз бях излязла за няколко часа на разходка и ето че най хубавата новина вече е факт.  Party
Сега отивам да ви прочета, и да наваксам с инфото Laughing
Ей много се радвам Grinning

П. С - Мадленка не се тревожи, и да се удари в решетките няма да е толкова страшно. Аз със Симона не съм имала обиколници и нищо и няма, а беше доста жилаво бебе, като си представиш че започна да лази назад на 3 месеца. Все пак съм си наумила сега да си купя, ама пък не се бях замисля за това, което казва Melissa's Mom  newsm78

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 20:36 от ***Val4eto***

# 40
  • Мнения: 66
Честито първо бебче! Да е живо и здраво на мама Стели, а на нея бързо възстановяване за да поеме грижата за малката душичка!  Grinning newsm51  ura  bigdance2  Party Time newsm18

Аз да се разпиша че почувствах тези неболезнените контракции, които са като втвърдяване на част от корема. До колкото знам не са опасни, по-скоро подготвителни.
Момичета, тук препоръчват да се пие чай от листа от малина от 36тата седмиба нататък, защото казват, че помагали контракцииите да са по-ефективни, когато започнат - тези истинските, искам да кажа. Някой от вас чувал ли е нещо за това?


За коластрата, от мен нищо не е текло, или поне не съм забелязвала, но по върховете на зърната от няколко седмици забелязвам някакви образования като корички. Тов дали е коластра под някаква форма? Май ще взема да питам утре да не е нещо притеснително.

Киселините ще ме довършат, както и болките в кръста. Confused Спането става все повече мисия невъзможна, а има още два месеца !!!  smile3511
Преполагам, че последния триместър е толкова неприятен, за да може да не свикваме прекалено и да чакаме с нетърпение, а не страх  hahaha, да започне раждането, та белким се отървем и завърнем към нормалия живот!

Стриите казват, че изчезвали след време, дали е вярно ... Thinking

# 41
  • Мнения: 367
Браво на мама Стели ЧЕСТИТО БЕБЧЕ  и на тати!
Много радост и щастие да ви носи малкия Радославчо!
Бързо възстановяване ти желая.
Като се приберете в къщи да разказваш и да покажеш юначето че да почваме списъчето със снимките .
 


# 42
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
по върховете на зърната от няколко седмици забелязвам някакви образования като корички. Тов дали е коластра под някаква форма?

Това е засъхнала коластра... При мен беше същото, няма нищо притеснително Simple Smile

# 43
  • Мнения: 172
ЧЕСТИТО НИ ПЪРВО БЕБЧЕ smile3525 smile3525 newsm68 newsm44 Да е жив и здрав и много да радва мама и тати!Бързо възстановяване на мама Стели!
Аз за един следобед ви оставих и немога да смогна с четенето Crazy
За стриите-всичко си е до кожа.С Алекс качих 17 кг, сега 18 кг и нямам нито една стрия.Първия път се мажех с Икаров и сега пак си купих, ама ме мързи да се мажа Mr. Green
За коластрата-първия път се появи още 6 месец, а сега-нищо!
И на финала.За Бога, пийте си бира и винце като ви се пие, нищо няма да му стане на бебето! Бременните сте, а не болни!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 355
Честито бебче Радо на мама Стела! Да й е жив и здрав и много да я радва, а тя бързо да се възтановява!


Аз днес бях на преглед - момата още и е седалищно и докторицата ми каза да съм си мислела за дати за секцио, ама аз упорито си мисля за нормално раждане Mr. Green

Пристигнаха ми покупките от Англия, ще се опитам да пусна снимки на една лампа за кошарата и малко гащеризончета.

Приятна вечер  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт