Колко време след спиране на противозачатъчните забременяхте?

  • 35 716
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
Момичета, здравейте!
И аз пиех досега противозачатъчни - Милигест, но ги пиех за да не се стига пак до скъсани презервативи и Ескапел...  Confused  Naughty
Пих ги почти година, и сега вече с бъдещия ми съпруг решихме, че е време за бебче... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Почнах тази сутрин вместо ОК, да пия фолиева киселина.
Надявам се до няколко месеца да мога и аз да кажа колко време след хапчетата съм забременяла.  Flutter

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета, здравейте!
И аз пиех досега противозачатъчни - Милигест, но ги пиех за да не се стига пак до скъсани презервативи и Ескапел...  Confused  Naughty
Пих ги почти година, и сега вече с бъдещия ми съпруг решихме, че е време за бебче... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Почнах тази сутрин вместо ОК, да пия фолиева киселина.
Надявам се до няколко месеца да мога и аз да кажа колко време след хапчетата съм забременяла.  Flutter


Пожелавам ти скорошно забременяване.

# 47
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен, включвам се в темата, защото аз 4год. пих противозачатъчни и сега от месец ги спрях ...и решихме да си направим второ бебче/ имаме едно дете/ не знам кога ще се случи и за това не участвам в анкетата. Успех на всички!

# 48
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Пиех преди първата си бременност. Забременях 9 месеца след като спрях да ги пия, но не сме правили целенасочени опити, да не кажа, че и понякога се пазехме. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 631
irina_boneva, благодаря!   bouquet


mo_ni, успех!!!  Hug

# 50
  • Мнения: 8
zdraveite i ot men pih Promilit po pretpisanie na moqta lekarka poradi nqkavi pri4ini kazami da gi pia 3 meseca i sled kato gi spra da zapo4vam folieva kiselina nesme spirali opitite sas moq partnior cql mesec iskam da popitam dali e normalno ina4e si mi doide to4no kato po 4asovnik i dali vliaqt cigarite za zabremenqvaneto taka sam 4uvala 4e stava no po trudno blagodarq vi predvaritelno

# 51
  • Мнения: 2 357
Деси, определено цигарите намаляват фертилността, т.е. способността да забременееш, още пове4е, 4е е вредно при прием на противоза4атъ4ни да се пуши, увели4ава се  рискът от тромбози! Naughty
Спри цигарите, спри хап4етата, ако нямаш ве4е нужда от тях, пий фолиева киселина, купи си тестове за овулация, като ги запо4неш от 10-ти ден на цикъла, като за първи броиш деня на първото прокървяване и ги прави докато видиш 2 ясно наситени 4ерти4ки, това озна4ава, 4е си в овулация и следващите 48 4аса са най-вероятни за за4еване. Peace Тогава може да правите секс на 12 4аса за най-сигурно! Mr. Green Наистина!
Желая ти успех!  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 44 084
ако ще бременееш - спри цигарите.
ако пиеш  противозачатъчни също(въпреки, че до 35 годишните уж можели до 5 цигари на ден, но по-добре 0).
ако още пиеш хапчета(не става много ясно от поста ти спряла ли си ги) ясно, че няма да забременееш.
по принцип...не винаги  става забременяването от раз, така или иначе...някои хора и с месеци и години пробват и без да са пили хапчета и без да са пушили и т.н.
това с тестовете за ову може да помогне...

Успех Simple Smile и скоро дано видиш 2-те чертички Simple Smile

# 53
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми първия път 1м. след спирането, сега обаче 7м. от както съм ги спряла и резултат още няма.

# 54
  • Мнения: 405
Аз пиех Диане-35 в продължение на 6 год. и чак 3 години след като ги спрях забременях. Гинеколожката ми каза, че съм "си приспала" яйчниците и ще отнеме време "да се събудят". Laughing И цигарите спрях 1 месец преди да забременея и много се радвам на това ми решение. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2
Аз пия Ясмин от година и половина и понеже се налага да ги спра "препоръчително"  .. ми беше интересно дали репродкутивните функции се възстанояват веднага или има известен период от време , но като гледам отзивите зависи от .. зависи Simple Smile Ние така или иначе ще си ползваме презервативи , идеята е дали ако нещо се случи на презерватива трябва да тичам към аптеката за нещичко за спешна контрацепция Thinking

# 56
  • София
  • Мнения: 44 084
Със сигурност трябва  Simple Smile
Хората забременяват и по време на  прием на противозачатъчни, какво остава след спирането им.

# 57
  • Мнения: 2
 Simple Smile  Blush Да и аз се убедих ,че ще трябва да се тича до аптеката .. .. Благодаря все пак Simple Smile Слънчев ден на всички  Wink

# 58
  • Мнения: 50
Веднага, на следващия месвец.

# 59
  • Мнения: 61
След 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт