IKEA в България

  • 22 121
  • 155
  •   1
Отговори
# 75
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
аз пък от толкова време ги чакам, само заради мечтаните ми  органайзъри за играчки детски...толкова хубаво нещо с тези кутии, просто, прибрано, ефикасно...как пък никой друг у нас не реши да ги прави и продава толкова време не знам. Simple Smile
Я покажи, какво представляват?

Предполагам, че става дума за тези на 227 и 228 стр от каталога.

# 76
  • София
  • Мнения: 44 246
да, те по принцип и други имат...или поне преди имаха разни видове подобни.

# 77
  • Мнения: 176
моите впечатления са, че цените са нормални. Малко по-високи от немските и почти колкото гръцките. Не като в ДМ двойно по-високи от Германия

# 78
  • София
  • Мнения: 44 246
то има време да станат, те и ДМ тръгнаха от по-ниски...

# 79
  • Мнения: 22
И аз много харесвам всички "джаджи" за организиране на нещата - за детски играчки, за баня, за кухня ... В самия магазин ще се видят и много други идеи и стоки.

# 80
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
аз пък от толкова време ги чакам, само заради мечтаните ми  органайзъри за играчки детски...толкова хубаво нещо с тези кутии, просто, прибрано, ефикасно...как пък никой друг у нас не реши да ги прави и продава толкова време не знам. Simple Smile

О, имаше подобни и тук. Обаче, цените им бяха поне 3-4 пъти по-високи! Все едно не знаем за какво става дума...

# 81
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
За съжаление, все по-малко неща ми харесват в Икеа - основно предмети за декорация, малка част от текстила, някое и друго рафтче или етажерка, една от спалните, но тя си е класика.
А бях върл фен и дори от Швейцария съм мъкнала до тук доста неща (излизаше ми и по-евтино тогава, сега в момента със скъпия франк вече не е така).
Все пак добре, че отварят и тук, поне стъклария да не нося от 2000 км, тя е хубава също и достатъчно евтина, за да не те боли сърцето, ако строшиш някоя чаша Laughing

# 82
  • Мнения: 195
Харесва ми рекламната им политика. Днес са закачили един каталог на вратата. От това, което видях е същия като онлайн версията, но е приятно да се разлиства наживо.

# 83
  • Мнения: 1 130
от години ги преследвам в австрия, радвам се че вече са тук; колкото до цените- очакваше се, че ще са леко по-високи от там, но все пак нали под гръцката опека ( а икеа в солун е много по-скъпа от австрииските), но все пак за 2-3 джунджуриики за украса няма да се вдигнем да идем до австрия, нали? Simple Smile колкото до мебелите -със сигурност са по-здрави от едни арон , например Peace

# 84
  • Мнения: 3 642
и ние чакаме да отворят икеата
може да си вземем бебешкото легло от там ако ни харесат  Party

# 85
  • Мнения: 6 713
Да ви следя! Hug

Ето линк към каталога http://onlinecatalogue.ikea.com/BG/bg/2012/IKEA_Catalogue/

# 86
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Това с цените явно е според зависи. Реших да видя какви са цените на дивана, който си харесахме, и в другите страни. Ами в Австрия е 499 евра, в Англия 499 лири, в България е 799лв. Както и да го гледам, у нас е най-евтин.
Сега проверих и в Румънския сайт - и там е по-скъп (ако правилно смятам леите)

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 23:42 от Гита Ог

# 87
  • София
  • Мнения: 6 010
Нямам търпение да отворят врати. Началото на октомври се надявам да няма много навалица и ще отида да разгледам.

# 88
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз се потресох Shocked Загледах един стилаж за килера, нищо особено, два метални пръта и на тях наредени метални пластини с широ4ина, колкото заа 4ифт обувки. Двеста и нещо, та триста и нещо ли беше #Crazy Хелоооу, вие добре ли сте? Не ме интересува колко струва тоя стилаж в Швеция, тука хората работят с дни за тия пари Crossing Arms Никаква ценова политика, адаптирана за бг-пазара. Да си ги държат Stop

# 89
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
А, 100% имат безумни цени на разни неща, ама аз нали си гледам само туй, което ме вълнува - кон с капаци. Пустото диванче е точно такова, каквото искам и другаде не успявах да го видя на под 1000лв, което ми идва в повече.

Общи условия

Активация на акаунт