Дали е бременност?

  • 14 837
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 568
Мда, много е възможно. Стискам палци утре да не ти дойде и вдругиден да се похвалиш с положително тестче!  Peace

# 91
  • Мнения: 29
Много ви благодаря момичета вие ми вдъхнахте надежда много съм ви благодарна за бързите отговори ще ходя днес да си купя един тест дайте съвет какъв да е.На престо дето са по два или на шуърчек. Hug

# 92
  • Мнения: 2 617
Шуър чек по-добре.

# 93
  • Мнения: 29
Ама на него пише да се използва един ден след закъснение,но благодаря за съвета дано всичко е наред, защото вече имам един спонтанен аборт миналата година през месец май дано сега ако има нещо всичко да си върви нормално.Още веднъж ви благодаря от сърце дай боже тия дни да ви се похваля. Praynig

# 94
  • Мнения: 44
Вземи си ШУЪР ЧЕК за по- сигурно, независимо, че пише при един ден закъснение.
Ще стискаме палци да се похвалиш Praynig

# 95
  • Мнения: 235
Здравейте, мацки
Закъснява ми вече петнадесет дни и онзи ден си направих тест, който беше отрицателен. От друга страна цикълът ми е относително редовен. Възможно ли е тестът да греши? На 17 март свърших с лазер лечение на шийката и тогава казаха, че може да ми дойде по-рано и че лесно ще забременея след това. Други признаци нямам - нито ми се спи, нито ми се гади, нито са ми големи гърдите. Сега се чудя да си взема ли втори тест , да не си ли взимамлллпък последно ми идва още в кроа на февруари. Та основно, възможно ли е след такова лечение да се обърка коренно овулацията и тестът да греши?

# 96
  • София
  • Мнения: 124
PeaceЗдравейте, момичета! Да споделя и аз моето притеснение, за да ми дадете съвет и да ми олекне... Трябваше да ми дойде на 27-ми март, по принцип менструацията ми е адски редовна на 28-29 дни. Този месец правихме опити с мъжо и с нетърпение чаках да ми закъснее, за да си направя тест. Ами от 3 дни насам правя четвърти поред тест за бременност и резултатът все ме обърква - или няма никаква втора чертичка, или пък се появява доста слаба, розовееща. Признаци на идваща менструация нямам, освен че гърдите ми са по-чувствителни. На няколко пъти усетих някаква лека болка в областта на яйчниците, но реших, че е самовнушение, защото само за това мисля през последните дни. Ама тая бледа почти незабележима втора чертичка ме озадачава - полу-бременна ли съм или какво?! Simple Smile Даже започнах да мисля, че това е признак за извънматочна бременност и съвсем се притесних... Rolling Eyes Утре мисля да ходя да си направя кръвен тест, а дали не е и време за преглед при гинеколог... Случвало ли ви се е?
Здрасти
Rosie-Posie
на мен ми се е случвало подобно нещо. Имах бледа втора чертичка, която май само аз си виждах. След като изчаках около седмица се появи ясна втора чертичка


# 97
  • Мнения: 568
mimik, историята познава много случаи на отрицателни тестове и бременност. Тук, обаче, никой не може да ти предстаже има ли бебе или не. Тичай на доктор! С такова закъснение, ако има нещо, ще се види. Стискам палци за хубава новина!  Peace

Контесата, драмата на Роси-Поси отдавна вече е разгадана. Имаше бременност, но я загуби за съжаление...  Sad Чети по-обстойно темата преди да публикуваш отговор, за да не се стига до бъркане във все още незарастнали рани...  Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 44
Добро утро, момичета!
Обещах да ви пиша какво се случва.
Ами все още не ми е дошло. Вчера сутринта си правих тест за бременност на Шуър Чек и ми се показа една много бледа втора чертичка. Прочетох, че в такъв случай трябва да се направи още един тест след 48 часа.
Решила съм утре сутринта да си направя още един и да отида да си пусна едно кръвно изследване, за да съм по- сигурна какво се случва.

# 99
  • Мнения: 568
Huntress, тихичко честито!   bouquet  Утре чертичките ще се по-ярки със сигурност  Peace

# 100
  • Мнения: 83
Здравейте момичета, имам 10 дневно закъснение на цикъла. Последният беше на 08.03, последните няколко месаца ми беше с продължителност 28-29 дни и по мой сметки този месец трябваше да бъде на 04. Първата мисъл която ми мина след няколко дни закъснение, е че съм бременна, на шестия ден от закъснението си направих тест Шуър чек, който беше отрицателен, на деветия ден пак повторих теста и пак отрицателен.Ако съм бременна добре, но вече взех да се притеснявам да нямам някакъв гинекологичен проблем. Възможно ли е при толкова голямо закъснение теста да не отчете. Днес съм при личната лекарка за направление за гинеколог, но довечера съм решила да направя нов тест от друга марка за всеки случай.

# 101
  • Мнения: 568
Може и да си бременна, но тестът да не отчита, защото си била с късна овулация...
Може и закъснението да се дължи на разбутани хормони, стрес, климатични промени, киста...

Тук, обаче, няма как да ти дадем конкретен отговор. Доктор трябва за тая работа! Ако толкова те измъчва нетърпението и не ти се разправя с направления и чакане по опашките, отиди на частно! Още днес!

Ето в тази тема конкретно се разглежда въпросът за това дали е възможна бременност при отрицателен тест за бременност: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123172.0 , а тук -  "Липса на цикъла и отрицателен тест вече седмица" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377682.0

Успех!  Peace

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 09:53 от desitalee

# 102
  • Мнения: 29
Здравейте момичета виждам че няма никой, но нали ви казах че ще пиша какво става.Два дена мислех че чудото е станало, но днес имам леко кафеникаво зацапване и мисля че ще ми дойде  Cry.Поредното разочарование Cry дано само така да ми се струва, но не мисля.Ще ви пиша пак.  CryУспех на всички  Simple Smile

# 103
  • Мнения: 568
maniacheto  Hug Нов месец - нов късмет! Стискам палци за следващата овулация от сега!  Peace

# 104
  • Мнения: 346
Скоро и на мен ми се случи нещо подобно.5 месеца след раждането ми закъсня с 12 дена.По принцип не ми закъснява никога.Имаше втора чертичка на два почти последователни теста.Беше бледичка.Обаче на следващия ден след втория тест ми дойде и кръвотечението беше нормално.Все още си мисля,че може и да е имало някой,който си е отишъл,но и така на отидох на лекар.Реших,че не искам да знам.Имам една бебка, а втора-като й дойде времето.

Общи условия

Активация на акаунт