Дали е бременност?

  • 14 826
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 617
Цитонамазката няма нищо общо, тя се прави за профилактика на рака на маточната шийка.
Не решавай веднага, че е нещо страшно. Виж в библиотеката в този подфорум за т.нар. розова овулация, явно на доста жени им се случва. Но все пак консултация с лекар по въпроса не е излишна - поне мен на рутинния гинекологичен преглед винаги са ме питали дали имам някакви прокървявания извън цикъла. А ти пишеш, че почти винаги ти се случва - аз на твое място бих пуснала някакви хормонални изследвания.
Не искам да те стряскам, надявам се, че всичко е наред, но повече внимание към собственото здраве не е излишно.
Надявам се да се включи и някое момиче с по-голяма компетентност от моята.

# 136
  • Мнения: 346
Преди години и аз прокървявах и причината беше хормонална.Но аз бях още в пубертета и при мен това само отшумя.Задължително е ходенето на лекар според мен.А иначе аз бях сигурна,че съм бременна 3-4 дни след като е станало.Но всеки познава себе си най добре.Може да ти е зле  и от шантавото атмосферно налягане през пролетта.В момент и аз повръщам и ми се вие свят,но не съм бременна.Но на теб ти го пожелавам.

# 137
  • Мнения: 22
Ок Благодаря,ще се посъветвам с лекар.

# 138
  • Мнения: 738
Е, та аз да кажа!НЕ съм бременна- EFN!!!Другия месец! fertilizationдано да стане!Сега ми е кофти и немога да пиша! Sad

# 139
  • Мнения: 6
Здравей те мили момичета!Миналата седмица бях писала, че ми закъснява и че съм си правила тестове които са с втора черта( но не толкова изразена като първата).Днес вече ми е 10 ден от  закъснението.Последно на 7-ят ден си правех тест,на който втората черта беше по наситена от предходните.Това което правя сега е да чакам с нетърпение до 45 ден от последната менструация за да отида на лекар.Казаха ми, че чак на 45 ден се разбира на ултразвук.Много се надявам да съм бременна.Това което искам да уточня е ,че съм правела 6 теста,от които и на всички има втора черта ,макар и по бледа от първата.Моля ,изкажете мнение дали може да се залъгвам и всичко да се дължи на нещо по различно от бременност.
Благодаря ви предварително!
Лек и усмихнат ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 140
  • София
  • Мнения: 10 703
Здравей те мили момичета!Миналата седмица бях писала, че ми закъснява и че съм си правила тестове които са с втора черта( но не толкова изразена като първата).Днес вече ми е 10 ден от  закъснението.Последно на 7-ят ден си правех тест,на който втората черта беше по наситена от предходните.Това което правя сега е да чакам с нетърпение до 45 ден от последната менструация за да отида на лекар.Казаха ми, че чак на 45 ден се разбира на ултразвук.Много се надявам да съм бременна.Това което искам да уточня е ,че съм правела 6 теста,от които и на всички има втора черта ,макар и по бледа от първата.Моля ,изкажете мнение дали може да се залъгвам и всичко да се дължи на нещо по различно от бременност.
Благодаря ви предварително!
Лек и усмихнат ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet
на 45ия ден ли??? глупости! на 10ти ден може да се види на видеозон точката, а след 45 ден някъде 50-ти вече се чува сърчице. Моите тестове така и нямаха наситена втора черта, кръвния тест на 9-ти ден закъснение показа + резултат тогава видяхме и точката.И според мен си бременна, честито! Стискам палци и вярвам  че всичко ще е наред Praynig Praynig

# 141
  • Мнения: 268
Мисля, че Амфибия иска да каже 45-тия ден от последната менструация, което прави горе -долу 15-17 дена закъснение на цикъла. Според мен изчакай 20-тина дена закъснение и си запиши ден за ехограф, защото по-ранното ходене може да не покаже бременност, а да я има и ще се притесниш излишно.
И аз мисля, че си бременна , така, че честито и ти стискам палци.   bouquet

# 142
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

Защо да чака 20 дена закъснение на цикъла?Мисля че още сега може да си вземе час за ехограф и ако има наличие на бременност,ще се види.Ако аз бъркам,поправете ме  Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 6
Здравейте мили момичета!!!Благодаря на всички които са съпричастни с моите терзания!!!Искам да споделя радостта си с вас и да ви споделя , че днес ходих на ехограф.Лекарката ми каза " честито моето момиче ,бременна си.Всичко е наред!" много съм развълнувана сега.Много се радвам дано всичко да е ОК!!!
Пожелавам успех на всички като мен които дълго чакат своите две чертички да успеят!!!
Желая късмет на всички и повече поводи за усмивки! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
  bouquet  bouquet  bouquet

# 144
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Amfibiq  много се радвам за теб newsm44 ,четитооооо Hug Лека и безпроблемна.

# 145
  • Мнения: 3 241
Супер Амфибия, честито   bouquet
Лека бременност Simple Smile

# 146
  • Мнения: 268
Честито и от мен!!!!   bouquet
Сега само трябва да се пазиш много, не се пренатоварвай и се радвай на това, което те очаква! Пази се, че върлува някакъв грип и взе , че ме тръшна.

# 147
  • Мнения: 6
Благодаря Ви от все сърце!!! newsm51 newsm51 newsm51
Много сте мили!!!

# 148
  • София
  • Мнения: 10 703
Честито и от мен!!!!   bouquet
Сега само трябва да се пазиш много, не се пренатоварвай и се радвай на това, което те очаква! Пази се, че върлува някакъв грип и взе , че ме тръшна.
Peace
честито и от мен, ама как само предсказахме, а Heart Eyes
п.с и мене ме тръшна...как не ме подмина...добре че сравнително леко този път да чукам да дърво,чук чук fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт