Дали е бременност?

  • 14 839
  • 148
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6
Привет goguna !Току що прочетох поста ти!Желая ти успех и доно скоро споделиш радостната новина!!!Стискам ти палци!

 

# 121
  • Мнения: 41
Здравейте момичета! Моят проблем е следния,трябваше на 20.04. да ми дойде,вчера правих тест-отрицателен,днес цял ден имам пробождания в десния яйчник,гърдите от снощи спряха да ме болят,и преди малко ми е текнало много малко кафяво течение,както края на цик.Между другото втори месец пия Дуфастон от 16 ден,заради ниськ прогестерон,и този мес.препуснах едно хапче.Вьзможно ли е да е от Дуфастона?Званях на док.,но не отговаря и след работа отивам направо при него..

# 122
  • Мнения: 3 675
Сори за тъпият въпрос момичета, ама съм на тръни.
Предишният цикъл ми беше 25 дни, дойде ми за последно на 29 март.
При това положение възможно ли е да се надявам на нещо като положителен резултат.
Още нямам зацапване, но ме боли корема.
Мъжът ми ме натиска за тест, ама аз не искам.
Ако днес не ми дойде, утре да правя ли тест? newsm78

# 123
  • Варна
  • Мнения: 25 320
А по принцип цикълът ти винаги ли се движи около 25 дни, или миналия месец е било изключение? Ако ти е такъв, можеш да направиш тест, но ако е нередовен, се препоръчва да се изчака най-дългия цикъл преди теста. Нищо не пречи да го направиш де, но може да не отчете вярно все още. Стискам палци все пак.

# 124
  • Мнения: 3 453
gitadam ,
изчакай да минат пълни 28 дни и тогава си направи тест. Месечинка е достатъчно изчерпателна. Послушай съвета и. Peace
ani11,
възможно е да е от Дуфастон-а, да. Нищо страшно.
goguna,
направи си кръвен тест. Peace

# 125
  • Мнения: 3 241
Надежда  разбира се има, ако ти е точен цикълът особено Simple Smile

Стискам палци  Peace

# 126
  • Мнения: 3 675
Ами той варира от 23 до 28, но като следя в зачатие най.много като честота идва 25-26 дни.Ако и утре не дойде, тогава тест, един път така се разочаровах, защото ми дойде на 29 ден, дано да имаме късмет, вие също. Peace
зарекла съм се, тест правя след 29-30 ден, за да няма неприятни изненади после.

Аз като гледам работата отива към цикъл, ама ще изчакам до утре, започна корема да ме боли.
Ще видя дали ще устискам до понеделник.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 17:13 от gitadam

# 127
  • Мнения: 3 241
И на мен ми се струва разумно да изчакаш.
Сега е пролет, често има различия в дължината на цикъла.

# 128
  • Мнения: 22
Здравейте!

Много често чета вашите теми , но никога не съм участвала в тях. Сега има нещо което ме интересува и бих се радвала ако някой да ми помогне да разгадая какво става с мен .Имам съмнения че съм ременна, но незнам дали това не е роля на въображението.
 До колкото успях да сметна на 19.04.09 ми беше овулацията...Тогава бебеправихме през деня, а на  вечерта ми беше прокървяло(симптоми за овулация предполагам). Питам се възможно ли е 3 дни след бебеправенето да започнат ранните симптоми за бременност. През ноща се събуждам от световъртеж . На 4-тия ден след бебеправенето повръщах цял ден , виеше ми се свят и се чувствах супер отпаднала. Даже вечарта едвам успявах да си хвана чашата с вода , боляха ме костите, но нямам напрегнати гърди и предменструални болки,н о по принцип МПС ми е не чак толкова болезнено и не усещам никаква разлика в гърдите си. Може би е грип някакъв за това Ви питам. На петия всичко ми беше минало. Само сутринта ми се виеше свят и сънят ми беше неспокоен. Днес е 6 -я ден и цяла вечер не можах да спя. Виеше ми се свят все едно съм пияна.Н емога да разбера на какво се дължи цялата тази работа. Дали е грип или съм бременна? Направих си тест... беше отрицателен ,но най-вероятно е твърде рано за да погаже.
От 8 месеца се опитвахме да забременея , но след като намерих овулационен калкулатор в интернет разбрахме че мойте сметки никога не са били верни и никога не съм била в овулация докато бебеправихме.

Благодаря предварително!

# 129
  • София
  • Мнения: 2 245
zarolinda, според мен е твърде рано да имаш, каквито и да било бременни симптоми. Ако е станало нещо, то още не си имала дори имплантация. На мен ми звучи повече като грип.  newsm78

Надявам се да не е така и да се похвалиш скоро!

П.П. Мериш ли БТ?

# 130
  • Мнения: 2 617
zarolinda, и на мен ми звучи невероятно толкова рано да имаш каквито и да било бременни симптоми.

От 8 месеца се опитвахме да забременея , но след като намерих овулационен калкулатор в интернет разбрахме че мойте сметки никога не са били верни и никога не съм била в овулация докато бебеправихме.
Калкулаторите са само за приблизителна ориентация, всяка жена е различна, а и всеки цикъл може да варира при една и съща жена. Друг начин за определяне на овулация ползваш ли? Тестове? Мерене на базална температура (БТ)? Ако не, пробвай, полезно е.
П.П. А всъщност ти желая да е станало този месец и да не ти се налага да се занимаваш с допълнителни сметки и мерки!  Hug

# 131
  • Мнения: 22
Да, сигурно е така. Може би трябва да се успокоя и да не мисля за това. А да имам грип  Thinking NeWS78 ...рядко боледувам , затова са тези съмнения. БТ не съм си мерила , а най-вероятно ще започна със тестове и по сериозно да обърна внимание на това кога съм в овулация.А за овулация мисля че разбирам кога съм тъй като всеки месец две седмици след цикъл ми прокървява.Този месец беше два пъти(през един ден).Първото беше по червено а второто течение много по за малко и кафеникаво.Незнам кое какво е Confused А влошеното ми състояние може би се дължи и на пртеснението което имаме в момента,тъй като ругият месец ще правим сватба  newsm44

# 132
  • София
  • Мнения: 2 245
Дано да си бремнна мила! Но съвсем е възможно и да е на психическа основа, имайки предвид големия ден, които за теб наближава!

Пожелавам ти две черти за сватбен подарък!  Hug

# 133
  • Мнения: 2 617
Да, сигурно е така. Може би трябва да се успокоя и да не мисля за това. А да имам грип  Thinking NeWS78 ...рядко боледувам , затова са тези съмнения. БТ не съм си мерила , а най-вероятно ще започна със тестове и по сериозно да обърна внимание на това кога съм в овулация.А за овулация мисля че разбирам кога съм тъй като всеки месец две седмици след цикъл ми прокървява.Този месец беше два пъти(през един ден).Първото беше по червено а второто течение много по за малко и кафеникаво.Незнам кое какво е Confused А влошеното ми състояние може би се дължи и на пртеснението което имаме в момента,тъй като ругият месец ще правим сватба  newsm44

Тези прокървявания не ми харесват. С лекар консултирала ли си се по въпроса?

# 134
  • Мнения: 22
Не,не съм се консултирала със лекар .Всъщност те са ми от много време.Рядко се случва да нямам прокървяване между МПС-тата,но все си мислих че това е овуто.А и в него период имам предменстриални болки.Ходила съм на лекар ...но никога не са ми казвали че имам проблем някакъв. А съм си правила цитуна маска и ми казаха, че нямам ракообразования и такива подобни.Може би ще е добре да отида отново.Мислиш ли че е нещо страшно?

Общи условия

Активация на акаунт